صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 45 , از مجموع 45

موضوع: آزمون (GRE Revised General Test (CBT در ایران

پیش فرض پاسخ : آزمون (GRE Revised General Test (CBT در ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط matinking نمایش پست ها
    سلام

معمولا یک ساعت زودتر کفایت می کنه... ولی اگر قرار باشه خدایی ناکرده زود نرفتن باعث استرس و تشویش بشه، ساعت 8 که هیچ... توصیه من اینه که ساعت 4 صبح تشریف ببرید، ولی با آرامش و تسلای خاطر کامل تشریف ببرید سر جلسه!!! ))))))))))))))))

براتون آرزوی موفقیت دارم
    ممنون یک سوال دیگه هم داشتم. درسته که برای CBT تکمیل ثبت نام از سنجش ضروری نیست؟ من رفتم داخل سنجش اکانت هم ساختم اما confirmation number که ETS میل کرده ۱۶ رقمه در حالی که اونجا بیشتر از ۱۰-۱۲ رقم جا نمیگیره. هر چی هم زنگ میزنم سنجش اشغاله تهران هم نیستم که حضوری برم بپرسم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط genetician نمایش پست ها
    ممنون یک سوال دیگه هم داشتم. درسته که برای CBT تکمیل ثبت نام از سنجش ضروری نیست؟ من رفتم داخل سنجش اکانت هم ساختم اما confirmation number که ETS میل کرده ۱۶ رقمه در حالی که اونجا بیشتر از ۱۰-۱۲ رقم جا نمیگیره. هر چی هم زنگ میزنم سنجش اشغاله تهران هم نیستم که حضوری برم بپرسم.
    سلام

confirmation numberی که سنجش به شما اختصاص میده صرفا برای شناخت شما به عنوان داوطلب خودش به حساب میاد و بعدا به همون CN مربوط به ETS نگاشت میشه.
    بدون CN سنجش هم به مشکل برنخواهید خورد چون سنجش CN های ETS رو در اختیار خوهد داشت.
    برای اطمینان به سنجش میل بزنید و مشکل رو در میون بگذارید. تلفنی جواب نمیدن.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member Christacular27 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    British Studies | University of Tehran

سلام،
    منم با این که می خواستم برای آزمون Paper based ثبت نام کنم، چون کارای ثبت نامم رو یه نفر دیگه انجام داد، computer based ثبت نام کرد و الان فقط یه ایمیل confirmation با یه شماره appoitnment دارم.
    کارت یا چیز دیگه ای لازم نیست؟ سازمان سنجش هیچ اطلاعیه ای نزده و محل امتحان رو هم فقط توی ایمیل نوشتن که کریم خان هست. کسی از دوره های قبل امتحان داده؟

یعنی فقط با پرینت همین برگه confirmation و پاسپورت و آی دی کارت بریم به همین آدرس کافیه؟
    Feeling so blue / Out-of the-blue / Feeling so black / Oh off-the-track
    So vague so lost / A Tear, a frost / Feels so dense / So hard and tense
    Severe, so grave / yet s e d a t e __ s t a i d / Afraid, afraid, afraid, afraid
    June, 2012 © Chris Anders

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology Telecommunications - Cryptology

سلام به همگی.

چند تا سوال داشتم:
    ۱. آیا تفاوت عمده ای بین سنتر های مختلف CBT وجود داره؟
    ۲. آیا این تست سنتر ها مشابه تست سنتر های تافل هستند. توی همون اتاق ها و با همون کامپوتر ها آزمون گرفته میشه؟ مثلا من میبینم که توی لیست امیربهادر و علامه سخن و دیباگران هم هستن. این یعنی اینکه آزمون اساسا CBT نیست و IBT هست؟
    ۳. حالا اگر این آزمون CBT باشه یعنی منابع آزمونش با آزمون IBT فرق میکنه؟
    ۴. توصیه شما به کدوم سنتر هست؟ من برای تافل امیر بهادر و دیباگران رو دیدم و از هر دو تقریبا راضی بودم. نظر شما چیه؟

ببخشید اگر سوال هام تکراری هست یا مربوط به این تاپیک نیست. نتونستم جوابی یا جای بهتری پیدا کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bme

من از سنجش پرسیدم ګفتن که پاسپورت و کارت ملی همراتون باشه

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)