صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 45

موضوع: آزمون (GRE Revised General Test (CBT در ایران

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

پیش فرض پاسخ : آزمون (GRE Revised General Test (CBT در ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط innertide نمایش پست ها
    سلام
    دوستان به نظرتون احتمال اینکه بعد از Dec 22nd تاریخ آزمون جدیدی اعلام بشه چقدره ؟ به خود ای تی اس میل زدم این رو جواب داد :

If you feel you did not do your best on test day that is okay. You can take the GRE® revised General Test (computer-based and paper-based) once every 21 days, up to five times within any continuous rolling 12-month period. If you are taking only the paper-based GRE revised General Test or a GRE® Subject Test, you may take them as often as they are offered.
    کلی جواب داده که میتونی بری دوباره آزمون بدی. این جواب در صورتی درسته که شما بخوای خارج از کشور هم امتحان بدی. چون اونجاها روتین هفته ای حداقل یک یا دوبار آزمون برگزار میشه. اما نگفته واسه ایران دوباره تاریخ جدیدی باز میکنه یا نه.
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. in Computer Engineering

من امروز رفتم روی ets نگاه کردم دیدم نوشته No seat . یعنی نمی شد برای آزمون های 16 و 22 دسامبر ثبت نام کرد. یعنی محدودیت تعداد شرکت کننده در روش cbt وجود داره؟ چون در آزمون Paper-Based محدودیت صندلی وجود نداشت!

دوستانی که در آزمون 30 نوامبر شرکت کرده اند تجربه شان را بگویند.

ممنون.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط majid3612 نمایش پست ها
    من امروز رفتم روی ets نگاه کردم دیدم نوشته No seat . یعنی نمی شد برای آزمون های 16 و 22 دسامبر ثبت نام کرد. یعنی محدودیت تعداد شرکت کننده در روش cbt وجود داره؟ چون در آزمون Paper-Based محدودیت صندلی وجود نداشت!

دوستانی که در آزمون 30 نوامبر شرکت کرده اند تجربه شان را بگویند.

ممنون.
    در آزمون كاغذي ابزار شما چند برگ كاغذ بود نه يك دستگاه مجهز. مشخصه كه محدوديت وجود داره. مگه سنجش ميتونه براي يك روز مثلا 900 سيستم مهيا كنه؟ فضا چطور؟ مراقبت؟ در همين چند سيستم هم هنوز مشكلاتي وجود داره.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلامدوستان فکر می کنید امکان داره تا قبل از فوریه باز هم روز آزمون اضافه کنند؟

سلام ... دوستان من GRE کامپیوتری 16 دسامبر رو ثبت نام کردم از توی ETS ولی سازمان سنجش اصلا چیزی نمیزنه که بیاید کارت ورود به جلسه بگیرید مثلا !
    چند روز بیشتر هم نمونده به روز آزمون!
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی دوستان.

سلام دوستان
    من هم مشکلم اینه که می خوام بدونم بعد از عید مثلا ماه تیر یا مرداد 2014 تاریخی برای GRE General اعلام میشه یا نه؟ لطفا منو راهنمایی کنین!

دوستان کسی میدونه امتحان 16 Dec بالاخره کجا برگزار میشه؟ من ثبت نام کردم ولی چون الان موقع ثبت نام کنکور سال دیگه ست هیچکدوم از خط های تلفن های سازمان سنجش جواب نمیدن!!!! تازه نمیدونم اون ثبت نام اینترنتی که برای آزمون paper based باید تو سایت سنجش انجام میدادیم دیگه واسه این نباید انجام بدیم؟ چون اصلا تاریخای computer based تو سامانه ی ثبت اینترنتی شون نیست. اگه کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه امتحانم سه روز دیگست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzadsaf نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه امتحان 16 Dec بالاخره کجا برگزار میشه؟ من ثبت نام کردم ولی چون الان موقع ثبت نام کنکور سال دیگه ست هیچکدوم از خط های تلفن های سازمان سنجش جواب نمیدن!!!! تازه نمیدونم اون ثبت نام اینترنتی که برای آزمون paper based باید تو سایت سنجش انجام میدادیم دیگه واسه این نباید انجام بدیم؟ چون اصلا تاریخای computer based تو سامانه ی ثبت اینترنتی شون نیست. اگه کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه امتحانم سه روز دیگست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    بعد از پرداخت اینترنتی یک ایمیل confirmation از ETS میاد که آدرس برگزاری توش نوشته شده.

آدرس محل برگزاری آزمون: خ کریم خان- بین نجات الهی و قرنی- پلاک 204

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

سلام. دوستان اطلاعی ندارید که آزمون CBT جی آر ای تو ژانویه قراره تو ایران برگزار شه یانه؟
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

سلام
    کسی از دوستان از وضعیت آزمون 16 Dec اطلاع داره؟ با موفقیت برگزار شد یا مثل آزمون 30 Nov نیمه کاره رها شد؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)