صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26

موضوع: تقاضای همزمان ویزای دانشجویی و ویزای دائم استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض تقاضای همزمان ویزای دانشجویی و ویزای دائم استرالیا و مسائل مرتبط

سلام. من الان منتظر جواب بورس هستم. درضمن می خوام برای ویزای دائم تقاضا بدم. خواستم ببینم تا سه ماهه دیگه که جواب بورس میاد اگر بورس گرفتم و خواستم واسه ویزای دانشجویی اقدام کنم، اینکه قبلا برای ویزای دائم تقاضا دادم واسم دردسر نمیشه؟ وکیلم میگه نه مشکلی پیش نمیاد و میشه همزمان پروسه هر دو ویزا را جلو برد. منتظر جواب دوستان هستم.

پیش فرض پاسخ : تقاضای همزمان ویزای دانشجویی و ویزای دائم

نقل قول نوشته اصلی توسط meshki نمایش پست ها
    سلام. من الان منتظر جواب بورس هستم. درضمن می خوام برای ویزای دائم تقاضا بدم. خواستم ببینم تا سه ماهه دیگه که جواب بورس میاد اگر بورس گرفتم و خواستم واسه ویزای دانشجویی اقدام کنم، اینکه قبلا برای ویزای دائم تقاضا دادم واسم دردسر نمیشه؟ وکیلم میگه نه مشکلی پیش نمیاد و میشه همزمان پروسه هر دو ویزا را جلو برد. منتظر جواب دوستان هستم.
    از دید قوانین اداره مهاجرت استرالیا (DIAC) منعی وجود نداره... اما شرط ویزای دانشجوئی اینه که ثابت بشه متقاضی بعد از اتمام تحصیل خاک استرالیا رو ترک می کنه. حالا شما خودتون قضاوت کنید !

تا نظر دوستان دیگه چی باشه.
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

Junior Member

MESHKI,
    من هم الان دقيقاً 1 سال و 2 ماه هست كه پرونده PR را لاج كردم(ساب كلاس 175 و آن لاين) و يك ماه هم هست كه تقاضاي ويزاي دانشجويي كردم.
    ظاهراً منعي وجود نداره، ولي نظر 30na هم درست هست و به هرحال وجود پرونده PR يك Nagative Point در پرونده دانشجويي به حساب مي ياد.
    حالا من ريجكت شدم خبرش را بهتون مي دم

Junior Member

من ميخوام اول براي دانشجويي اقدام كنم و بعد بريا pr لاج كنم از نظر شما مشكلي براي pr به وجود نمياد؟

Junior Member

سلام،
    من هم سوال مشابهی دارم. اولا مثل دوستمون میخوام بدونم پس از اخذ ویزای دانشجویی مشکلی برای اقدام برای PR به وجود نمیاد؟ (هم از لحاظ مشکل برای ویزای دانشجویی و هم از لحاظ اسکالرشیپی که قبلا گرفتیم)
    حال اگه مشکلی نباشه این پروسه (اقدام برای PR از داخل خاک استرالیا در حالی که ویزای تحصیلی داری) حدودا چقدر طول می کشه؟ (منظورم اینه صبر که نمیکنن درست تموم شه بعد ویزات رو تبدیل کنن)

Junior Member

من تو يه وبلاگ خوندم كه يكي براي هردو ويزا اقدام كرده بود و مشكلي پيش نيومده! حالا اين كه كدوم رو زودتر لاج كني مهم هست يا نه نمي دونم. ولي با توجه به فرمهاي اسكالر شيپ يادمه يه جا علامت زديم كه pr نيستيم و براش اقدام هم نكرديم.

Junior Member baran_xpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Darya7 نمایش پست ها
    من تو يه وبلاگ خوندم كه يكي براي هردو ويزا اقدام كرده بود و مشكلي پيش نيومده! حالا اين كه كدوم رو زودتر لاج كني مهم هست يا نه نمي دونم. ولي با توجه به فرمهاي اسكالر شيپ يادمه يه جا علامت زديم كه pr نيستيم و براش اقدام هم نكرديم.
    اینکه کدوم رو زودتر لاج کنید مهم نیست. اگه دانشجویی زودتر بیاد میتو نید برید و همچنان پرونده دائم در جریان می مونه. زمانی که دائم اومد ویزای دانشجویی باطل می شه. اگه اقامت دائم زودتر بیاد پروسه بررسی ویزای دانشجویی تو هر مرحله ای متوقف می شه.
    I'll be there for you
    Cuz you're there for me too

Junior Member

خيلي ممنون از جوابتون. حالا تو آفر من گفته كه اين آفر براي دانشجويان اينترنشناله و اگه شما pr بشيد در هر مرحله اي از تحصيل باشه متوقف ميشه! به نظر شما اگه بعد از يه سال درس خوندن pr بشيم چه بلايي سر درس و اسكالر و ... مياد؟

Junior Member baran_xpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Darya7 نمایش پست ها
    خيلي ممنون از جوابتون. حالا تو آفر من گفته كه اين آفر براي دانشجويان اينترنشناله و اگه شما pr بشيد در هر مرحله اي از تحصيل باشه متوقف ميشه! به نظر شما اگه بعد از يه سال درس خوندن pr بشيم چه بلايي سر درس و اسكالر و ... مياد؟
    اگه بهمین صراحت گفته می پره که یه مقدار مسئله جدیه! چون واسه دانشگاه ملبورن نوشته هر موقع PR شدید به ما اطلاع بدید بی زحمت! واسه بورس هم گفته بود می پره ولی مجددا بر اساس دانشجوهای LOCAL امتیازدهی می شید. که فک می کنم کسی که اینترنشنال بورس گرفته شانس زیادی برای بورس LOCAL داره. این مسئله رو حتما از دانشگاه بپرسید. به قسمت international admissions ایمیل یا تلفن بزنید.
    I'll be there for you
    Cuz you're there for me too

Junior Member

خيلي ممنون. شما درست مي فرماييد. من هم دانشگاه ملبورن رو ميگم

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)