صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: پیشنهادات مربوط به بروزرسانی تاپیک "مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی"

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

Thumbs up پیشنهادات مربوط به بروزرسانی تاپیک "مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی"

لطفا پیشنهادهای خودتان در مورد بروز رسانی تاپیک «مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی» را در اینجا مطرح بفرمایید.
    ویرایش توسط Armin65 : July 30th, 2014 در ساعت 04:19 AM دلیل: بروزرسانی

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : سوالات و پیشنهادات مربوط به تاپیک مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی

دوست عزیز یک دنیا ممنون از اطلاعات کامل و مناسبی که در فروم قرار دادید. فقط فکر کنم انجام مدیکال قبل از ارسال مدارک اجباری شده باشه. بازم ممنون
    دريافت توسط سفارت : (4/10/2010) / احتمالا تاریخ فایل نامبر : (21/12/2010)
    دریافت مانی اردر توسط سفارت : (2/3/2011) / دریافت فایل نامبر از طریق تلفن : (26/5/2011) / دريافت ايميل فايل نامبر و رسيد ماني اردر (13/07/2011)
    رشته 6 امتیازی ، انگلیسی 5و5 ، فرانسه 6و6 DA000038XXX

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : سوالات و پیشنهادات مربوط به تاپیک مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط aidinf نمایش پست ها
    دوست عزیز یک دنیا ممنون از اطلاعات کامل و مناسبی که در فروم قرار دادید. فقط فکر کنم انجام مدیکال قبل از ارسال مدارک اجباری شده باشه. بازم ممنون
    خواهش میکنم دوست عزیز. شما این مطلب رو کجا دیدین؟ توی سایت سفارت استرالیا در تهران که چیزی در این مورد نوشته نشده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوست عزیز. شما این مطلب رو کجا دیدین؟ توی سایت سفارت استرالیا در تهران که چیزی در این مورد نوشته نشده.
    راستش منم با وکیل بحث کردم که مدیکال رو هیچ جا تو سایت ننوشتن که اولش اجباریه. ولی 3 روز بعد از فایل نامبر آفیسر به وکیل ایمیل زده بود که مدیکال رو نفرستادید. من مدیکال رو انجام داده بودم ولی به خاطر شاهکار دکتر و منشی مدیکالم یه هفته دیرتر دست آفیسر رسید. هنوزم دارم دنبال یه خبر معتبر میگردم ولی تا الان بجز تجربه خودم چیزی پیدا نکردم.
    دريافت توسط سفارت : (4/10/2010) / احتمالا تاریخ فایل نامبر : (21/12/2010)
    دریافت مانی اردر توسط سفارت : (2/3/2011) / دریافت فایل نامبر از طریق تلفن : (26/5/2011) / دريافت ايميل فايل نامبر و رسيد ماني اردر (13/07/2011)
    رشته 6 امتیازی ، انگلیسی 5و5 ، فرانسه 6و6 DA000038XXX

Junior Member

ممنون از اطلاعات مفیدی که گذاشتید.
    معمولا از زمان صدور روادید دانشجویی (574) حدودا چه مدت زمانی رو شخص وقت داره تا وارد استرالیا بشه؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_999 نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعات مفیدی که گذاشتید.
    معمولا از زمان صدور روادید دانشجویی (574) حدودا چه مدت زمانی رو شخص وقت داره تا وارد استرالیا بشه؟
    ممنون
    خواهش میکنم. در مورد ویزای من هم که 574 هست، مهلت ورود رو تا آخرین روز اعتبار ویزا ذکر کردن. یعنی ویزای من تا نوامبر 2017 معتبر هست و مهلت ورود هم تا همون نوامبر 2017 ذکر شده. بازم اگر دوستان دیگه که ویزا گرفتن بگن که ویزای اونها هم همینطور بوده یا نه میشه مطمئن تر شد در این زمینه.

سلام دوستان. من چند تا سئوال دارم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد:

1- اگر قرار باشه تست هاي مديكال رو زودتر از موعد انجام بديم (قبل از ارسال مدارك) بايد چطور شروع كنيم؟ آيا همينطوري بريم تو مراكزي كه براي اين كار معرفي شده و بگيم ميخوايم بدون درخواست افيسر اينكار رو انجام بديم قبول ميكنند؟ نتيجه رو چيكار بايد كرد؟ ميشه فرضا بگيم پيشتون باشه هروقت گفتيم بفرستيد؟

2- آيا مدرك TOEFL PBT براي درخواست ويزاي 574 قابل قبول هست؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط frustrated نمایش پست ها
    سلام دوستان. من چند تا سئوال دارم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد:

1- اگر قرار باشه تست هاي مديكال رو زودتر از موعد انجام بديم (قبل از ارسال مدارك) بايد چطور شروع كنيم؟ آيا همينطوري بريم تو مراكزي كه براي اين كار معرفي شده و بگيم ميخوايم بدون درخواست افيسر اينكار رو انجام بديم قبول ميكنند؟ نتيجه رو چيكار بايد كرد؟ ميشه فرضا بگيم پيشتون باشه هروقت گفتيم بفرستيد؟

2- آيا مدرك TOEFL PBT براي درخواست ويزاي 574 قابل قبول هست؟
    1. در ممورد مدیکال ابتدا باید کیس نامبر بگیرید و بعد برید واسه آزمایش....کیس نامبر برای ریپورت نتیجه به سفارت لازمه...این روال کارش هست..حالا اینکه ریزه کاری و راه در ررو واسه جلو انداختن کار باشه رو نمیدونم
    2. واسه 574 اصلا مدرک زبان لازم نیست چون توی CoE نمره زبان قید میشه...توی چک لیستی هم که واسه توی سایت سفارت هست و به زبان فارسی هم هست گفته که واسه 574 نمره زبان الزامی نیست
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    1. در ممورد مدیکال ابتدا باید کیس نامبر بگیرید و بعد برید واسه آزمایش....کیس نامبر برای ریپورت نتیجه به سفارت لازمه...این روال کارش هست..حالا اینکه ریزه کاری و راه در ررو واسه جلو انداختن کار باشه رو نمیدونم
    2. واسه 574 اصلا مدرک زبان لازم نیست چون توی CoE نمره زبان قید میشه...توی چک لیستی هم که واسه توی سایت سفارت هست و به زبان فارسی هم هست گفته که واسه 574 نمره زبان الزامی نیست
    من توی فروم دیدم که یکی از دوستان گفته بود که مدیکالشو قبل از ارسال مدارک انجام داده و همراه مدارک به سفارت فرستاده. اسم ایشون و اینکه کدوم قسمت دیدمو نمیدونم. اما اینو مطمئن هستم. ایشون گفته بودند که مشکلی نبوده از این بابت...

پیش فرض پاسخ : پیشنهادات مربوط به بروزرسانی تاپیک "مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی"

میشه منابعی رو که برای تهیه این مطالب ازشون استفاده کردید رو هم معرفی کنید. از این بابت میپرسم که شاید مواردی جدیدا اضافه شده باشه یا فرم ها تغییر کرده باشن. برای مثال من لینکی که خود سفارت گذاشته بود رو (http://www.immi.gov.au/Visas/Pages/c...checklist.aspx) وقتی مطالعه کردم دیدم مطالب شما خیلی کاملتر هستش و حتی تعداد فرم هایی که پر کردید بیشتر از مواردی هستش که داخل لینک خودشون قرار دادن. در کل یه مقدار نگرانم که بخاطر بروز نبودن مطلبتون مدارک ارسالی من دچار نقص باشه.
    ممنون از زحماتتون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)