صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: پیشنهادات مربوط به بروزرسانی تاپیک "مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی"

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : پیشنهادات مربوط به بروزرسانی تاپیک "مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی"

نقل قول نوشته اصلی توسط jamali_behzad نمایش پست ها
    میشه منابعی رو که برای تهیه این مطالب ازشون استفاده کردید رو هم معرفی کنید. از این بابت میپرسم که شاید مواردی جدیدا اضافه شده باشه یا فرم ها تغییر کرده باشن. برای مثال من لینکی که خود سفارت گذاشته بود رو (http://www.immi.gov.au/Visas/Pages/c...checklist.aspx) وقتی مطالعه کردم دیدم مطالب شما خیلی کاملتر هستش و حتی تعداد فرم هایی که پر کردید بیشتر از مواردی هستش که داخل لینک خودشون قرار دادن. در کل یه مقدار نگرانم که بخاطر بروز نبودن مطلبتون مدارک ارسالی من دچار نقص باشه.
    ممنون از زحماتتون
    تو این صفحه در سایت سفارت استرالیا لیست مدارک لازم اومده. مطالب دیگه ای هم که اونجا بیان شده اغلب بر اساس تجربیات دوستان هست.

نگران نباشین. بعید میدونم مدارک موردنیاز نسبت به اون چیزایی که توی تاپیک "مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی" اومده تغییری کرده باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : پیشنهادات مربوط به بروزرسانی تاپیک "مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی"

سلام دوستان

در سایت مربوط به مهاجرت استرالیا در سابکلس 574 مدارک آکادمیک مورد نیاز رو( Academic transcripts that show you have completed an undergraduate degree (or its equivalent این نوشته.(اینجا ببینید)
    ولی شما گفته بودین که مدرک تحصیلی هم مورد نیاز است.
    من خودم از کارشناسی برای پی اچ دی دارم میرم، سوالم اینه آیا کارنامه تنها کافیه یا باید مدرکو آزاد کرد؟ (گیج شدم)

مرسی از راهنماییتون

سلام دوستان
    علاوه بر مدارکی که تو تاپیک اصلی گفته شده، سفارت از من این مدارک رو هم خواست که توصیه میکنم به همراه دیگر مدارک ارسال کنید تا کارتون به تاخیر نیفته:
    1 - فرم Additional information form 10 که همون شماره 3 در لیست هست ولی سال 2014 بروز شده و یه قسمت بهش اضافه شده.
    2 - ترجمه ی گواهی معافیت تحصیلی که از نظام وظیفه میگیرید و به امور دانشجویان وزارت علوم تحویل میدید (قبل از اینکه اصل گواهی رو تحویل وزارت علوم بدید، ببرید برای ترجمه).

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)