صفحه 258 از 260 نخستنخست ... 158208248249250251252253254255256257258259260 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,571 تا 2,580 , از مجموع 2599

موضوع: FSW 2013 - كسانى كه كيس نامبر گرفته اند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : FSW 2013 - كسانى كه كيس نامبر گرفته اند

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamgo نمایش پست ها
    دوستان عزيز، بالاخره بعد از مدتها صبر، و دقيقا روزي كه شش ماه از تاريخ مديكالمون گذشته بود و من مي خواستم به ورشو ايميل بزنم، ايميل پاس ريكوئست اومد. با آرزوي شنيدن خبرهاي خوب براي بقيه دوستان منتظر
    elhamgo جان خیلی تبریک میگم به شما و آرزوی موفقیت می کنم براتون

فقط دو تا سوال آیا شما قبل از دریافت ایمیل decision made شدید و یا اینکه مستقیم براتون ایمیل اومد؟
    سوال دوم هم اینکه آیا از شما دوباره آپدیت مدارک خواسته بودن؟

من از انتظار دارم دیوانه میشم و مال من تازه 4 ماه و 10 روز گذشته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nix نمایش پست ها
    elhamgo جان خیلی تبریک میگم به شما و آرزوی موفقیت می کنم براتون

فقط دو تا سوال آیا شما قبل از دریافت ایمیل decision made شدید و یا اینکه مستقیم براتون ایمیل اومد؟
    سوال دوم هم اینکه آیا از شما دوباره آپدیت مدارک خواسته بودن؟

من از انتظار دارم دیوانه میشم و مال من تازه 4 ماه و 10 روز گذشته
    Nix عزيز خيلي ممنونم اميدوارم شما هم زودتر خبرهاي خوب رو دريافت كنين.
    1- من چهارشنبه كه چك كردم هنوز اين پروسس بودم ولي امروز كه ايميل رو ديدم و چك كردم ديدم دسيژن ميد شدم. در واقع نمي دونم اول كدم يكيشون آپديت شد.
    2- از من آپديت ديگه نخواستن (البته غير از اون سه بار)
    اصلا نگران نباشيد. ميدونم انتظار سخته ولي تا شش ماه اصلا نگراني نداره چون خودشون هم گفته بودند بسته به كيس ممكنه بيشتر طول بكشه.

سلام
    پیشاپیش سال تو رو حضورتون نبریک میگم
    از ما اصل گواهی سوئ پیشینه فرانسه رو خواستن.
    کسی از دوستان هست که خودشون و یا اطرافیانشون تجربه گرفتن گواهی سوئ پیشینه رو از فرانسه داشته باشه.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mastaneh_ah نمایش پست ها
    سلام
    پیشاپیش سال تو رو حضورتون نبریک میگم
    از ما اصل گواهی سوئ پیشینه فرانسه رو خواستن.
    کسی از دوستان هست که خودشون و یا اطرافیانشون تجربه گرفتن گواهی سوئ پیشینه رو از فرانسه داشته باشه.
    ممنون
    احتمالا خودتون میدونید، ولی اینجا تو سایت CIC روش گرفتن سو پیشینه فرانسه برای کسانی که خارج از فرانسه هستن رو گفته.
    دريافت مدارك در سيدني:25/6/2013||ايميل PER از سيدني:17/9/2013||ايميل AOR از ورشو:27/9/2013||خط دوم :20/7/2014||
    دريافت ايميل مديكال و اپديت:2/10/2014
    ||انجام مديكال:23/10/2014||ارسال اپديت:30/10/2014||دسيژن ميد: 24/02/2015||پاس ركوئست:26/02/2015||

نقل قول نوشته اصلی توسط re1386 نمایش پست ها
    احتمالا خودتون میدونید، ولی اینجا تو سایت CIC روش گرفتن سو پیشینه فرانسه برای کسانی که خارج از فرانسه هستن رو گفته.
    ممنون از توجهتون آقا رضا.
    بله آنلاین درخواست دادیم. یه سری جزییات رو خواستیم بدونیم مثله نوع پستی که فرانسه میفرسته و زمان رسیدن نامه. جالب لینکه تمام این فرایند رایگان انجام میپذیره و بین 2 تا 3 هفته طول میکشه تا نامه برسه.

Junior Member MarjanMBA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد - شهید چمران و فوق MBA

سلام دوستان ..................من پاس ریکوئست شدم. با ارزوی موفقیت برای تک تکتون..............دوستان جلوتر میتونن برای پیک اپ ویزا راهنمایی کنند.
    ارسال مدارک : اپریل 2013 *صدور ویزا: 4 اپریل 2015**لند: 28 اپریل 2015
    ارسال مدارک اسپانسری همسر 23 نوامبر2015*تایید اسپانسری و ارجاع به ترکیه دسامبر2015*اپدیت و سوالات تکمیلی 17 مارچ 2016*ارسال مدارک17 اپریل*اپدیت سربازی همسر 23 اپریل* پاس ریکوئست 10می

Junior Member

سلام دوستان. من جواب درخواست کیپسم اومد. 56 صفحه است. همشم به کدهای مخصوص خودشون. چیزی که من فهمیدم (در واقع حدس میرنم) اینه که سکیوریتی چک ما مونده.

Junior Member MarjanMBA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد - شهید چمران و فوق MBA

من ویزامو گرفتم. دوستان با آرزوی موفقیت و دلخوشی برای همه . ممنون از تک تک دوستانی که همراهی کردن .اگه کمکی لازم باشه به من پیغام بدین
    ارسال مدارک : اپریل 2013 *صدور ویزا: 4 اپریل 2015**لند: 28 اپریل 2015
    ارسال مدارک اسپانسری همسر 23 نوامبر2015*تایید اسپانسری و ارجاع به ترکیه دسامبر2015*اپدیت و سوالات تکمیلی 17 مارچ 2016*ارسال مدارک17 اپریل*اپدیت سربازی همسر 23 اپریل* پاس ریکوئست 10می

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MarjanMBA نمایش پست ها
    من ویزامو گرفتم. دوستان با آرزوی موفقیت و دلخوشی برای همه . ممنون از تک تک دوستانی که همراهی کردن .اگه کمکی لازم باشه به من پیغام بدین
    به شما تبريك ميگم و براي دوستان عزيزي كه منتظر پاس ريكوئست و ويزا هستن آرزوي موفقيت مي كنم.
    از اونجايي كه من بچه دارم دنبال مدارس بودم. اگه دوستان در خصوص مدارس شهري كه ميخوان ساكن شن اطلاعاتي نياز دارن اسم اون شهر رو به علاوه District school board توي گوگل سرچ كنن. آدرس سايتي مياد كه اطلاعات كاملي در مورد مدارس اون شهر بهتون ارائه ميده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MarjanMBA نمایش پست ها
    خیلی بهتون تبریک میگم ....برای من که بعد از فرستادن آپدیت هنور هیچ خبری نشده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)