صفحه 259 از 260 نخستنخست ... 159209249250251252253254255256257258259260 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,581 تا 2,590 , از مجموع 2599

موضوع: FSW 2013 - كسانى كه كيس نامبر گرفته اند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : FSW 2013 - كسانى كه كيس نامبر گرفته اند

نقل قول نوشته اصلی توسط kimtoronto نمایش پست ها
    خیلی بهتون تبریک میگم ....برای من که بعد از فرستادن آپدیت هنور هیچ خبری نشده

MarjanMBA جان خیلی تبریک می گم.

Kimtoronto جان شما FSW2013 اپلای کردید؟ چه تاریخی مدیکالتون رو فرستادید؟ آپدیدتون کی بوده؟
    می خوام ببینم فقط منم که هنوز هیچ خبری از پروندش نشده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mastaneh_ah نمایش پست ها
    ممنون از توجهتون آقا رضا.
    بله آنلاین درخواست دادیم. یه سری جزییات رو خواستیم بدونیم مثله نوع پستی که فرانسه میفرسته و زمان رسیدن نامه. جالب لینکه تمام این فرایند رایگان انجام میپذیره و بین 2 تا 3 هفته

طول میکشه تا نامه برسه.
    Mastaneh_ah جان شما عدم سوء پیشینتون رسید؟ آیا پاس ریکوئست شدید؟

Junior Member

سلام دوستان
    من واسه فدرال2014 اقدام کردم و حالا 90 روز بعد مدیکال ازم بیمه خواستن!
    تو سوابق من تاریخ شروع کارم 1 فروردین 91 ذکر شده ولی بیمه من از مرداد 92 شروع میشه و به امتیاز کل سالها نیاز دارم.
    من واسه ویزا افیس روز اول 3تا قرارداد کاری فرستادم که توی قرارداد فروردین 91 تا 92 در دیتیل حقوق، بیمه کسر نشده بود یعنی کاملا معلوم بوده که من بیمه نبودم.
    ولی در قرارداد فروردین 92 تا 93 بیمه در دیتیل حقوق کسر شده، اما شروع بیمه من از مرداد 92 هست. واسه سال اخرم که مشکلی نیست.(در ضمن سابقه کار من با تحصیل یا سربازی هم پوشانی نداره)
    حالا می خواستم نظر شما رو بدونم. نظرتون راجع به کیس من چیه؟
    ممنون میشم کمکم کنید. من واقعا مستاصل شدم...

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhk86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه فدرال2014 اقدام کردم و حالا 90 روز بعد مدیکال ازم بیمه خواستن!
    تو سوابق من تاریخ شروع کارم 1 فروردین 91 ذکر شده ولی بیمه من از مرداد 92 شروع میشه و به امتیاز کل سالها نیاز دارم.
    من واسه ویزا افیس روز اول 3تا قرارداد کاری فرستادم که توی قرارداد فروردین 91 تا 92 در دیتیل حقوق، بیمه کسر نشده بود یعنی کاملا معلوم بوده که من بیمه نبودم.
    ولی در قرارداد فروردین 92 تا 93 بیمه در دیتیل حقوق کسر شده، اما شروع بیمه من از مرداد 92 هست. واسه سال اخرم که مشکلی نیست.(در ضمن سابقه کار من با تحصیل یا سربازی هم پوشانی نداره)
    حالا می خواستم نظر شما رو بدونم. نظرتون راجع به کیس من چیه؟
    ممنون میشم کمکم کنید. من واقعا مستاصل شدم...
    سلام بر شما. مشکل شما رو افرادی تویه گروه 38 تایی ها داشتند. من یادم میاد که قبلا پستاشون رو مرور میکردم کاربری با آی APR دقیقا همین مشکل رو داشت. و البته افراد دیگری هم بودند که این مشکل رو داشتند. توصیه میکنم ابتدا پست های کاربر APR رو مطالعه بفرمایید و بعد به ایشون پیام خصوصی بدین. یادم میاد ایشون بخشی از سابقشون رو بیمه نبودن که افیسر دست گذاشته بود رویه این مورد و به ایشون مهلتی یک ماهه داده بود تا مدارک جدیدی رو بفرسته.
    لینک پستهای APR:
    http://www.applyabroad.org/forum/sea...archid=4084362

نقل قول نوشته اصلی توسط Nix نمایش پست ها
    Mastaneh_ah جان شما عدم سوء پیشینتون رسید؟ آیا پاس ریکوئست شدید؟
    نیکس عزیز هنوز نامه عدم سوئ پیشینه فرانسه بدستمون نرسیده. نامه زدیم به ورشو و گفتیم هنوز دستمون نرسیده.. تا ببینیم چی پیش میاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mastaneh_ah نمایش پست ها
    سلام بر شما. مشکل شما رو افرادی تویه گروه 38 تایی ها داشتند. من یادم میاد که قبلا پستاشون رو مرور میکردم کاربری با آی APR دقیقا همین مشکل رو داشت. و البته افراد دیگری هم بودند که این مشکل رو داشتند. توصیه میکنم ابتدا پست های کاربر APR رو مطالعه بفرمایید و بعد به ایشون پیام خصوصی بدین. یادم میاد ایشون بخشی از سابقشون رو بیمه نبودن که افیسر دست گذاشته بود رویه این مورد و به ایشون مهلتی یک ماهه داده بود تا مدارک جدیدی رو بفرسته.
    لینک پستهای APR:
    http://www.applyabroad.org/forum/sea...archid=4084362
    من با دوست عزیزمون APR صحبت کردم و ایشونم کمک کردن بهم ولی هنوز موضوع ایشون حل نشده، که امیدوارم حل شه،
    اما فکر می کنم خانم MARJANMBA این موضوع واسشو حل شده.
    و خوشبختانه ویزا گرفتن ، من به ایشون پیام خصوصی دادم ولی تا الان جوابی نگرفتم
    الان دیدم اینجا بالای صفحه پیغام دادن،
    ضمن تبریک مجدد بهشون، امیدوارم منو راهنمایی کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق ازاد

سلام دوستان نظر من را بخوان برای دوست من این اتفاق افتاد برادر دوست من شهروند امریکا بود برای برادرش درخواست گرین کارت داده بود چون پروسه دریافت گرین از طریق برادر دوازده سال بود ایشان درخواست ویزای دانشجویی دادن که سفارت انکارا ایشان را ریجکت کرد فقط تجربه که دوست من داشت را برای دوستان در میان گذاشتم امیدوارم کمکی در این مورد کرده باشم

سلام دوستان

من برای تیر باید لندینگ انجام بدم ممنون میشم اگر راهنمایی نمایید کارهایی را که باید انجام داد برای لندینگ چی هستند، پرینت چه جور فرمهایی و همرا ه داشتن چه مدارکی نیاز است

اگر لینکی هم میشناسید معرفی نمایید
    با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandesan2 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای تیر باید لندینگ انجام بدم ممنون میشم اگر راهنمایی نمایید کارهایی را که باید انجام داد برای لندینگ چی هستند، پرینت چه جور فرمهایی و همرا ه داشتن چه مدارکی نیاز است

اگر لینکی هم میشناسید معرفی نمایید
    با سپاس
    سلام
    منهم بایستی تیر ماه لندینگ کنم و هیچ اطلاعی از مدارک مورد نیاز، کارهای اداری مربوطه و هزینه های احتمالی ندارم، لطفا اگر دوستان مطلع هستند راهنمایی بفرمایند.
    ممنونم

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leiladavar نمایش پست ها
    سلام
    منهم بایستی تیر ماه لندینگ کنم و هیچ اطلاعی از مدارک مورد نیاز، کارهای اداری مربوطه و هزینه های احتمالی ندارم، لطفا اگر دوستان مطلع هستند راهنمایی بفرمایند.
    ممنونم
    اینجا رو ببینید.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)