صفحه 171 از 174 نخستنخست ... 71121161162163164165166167168169170171172173174 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,701 تا 1,710 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

نقل قول نوشته اصلی توسط poyakhodapanah نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

والا من یک مشکل عجیب دارم که هر کسی یک نسخه ای پیچیده برام
    من نیاز دارم به یادگیری رایتینگ دایره لغاتم خوبه و گرامر هم میدونم ولی نمیدونم به چه سبکی و با چه منبعی رایتینگ رو شروع کنم چون تابحال تجربه اریتینگ نداشتم و نیاز دارم در مدت نسبتا کوتاه در حد سه ماه یاد بگیرم برای نوشتن مقاله مخصوصا. راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.
    با سلام
    به هیچ وجه به مثالهای کتابها و نمونه های امتحان ایلتس مراجعه نکنید.فقط و فقط مطالب روزنامه ها و مجلات و نوشته های اینترنتی در مورد موضوعات روزمره را مطالعه کنید تا با فرم صحیح نوشتن آشنا بشید.

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    با سلام
    به هیچ وجه به مثالهای کتابها و نمونه های امتحان ایلتس مراجعه نکنید.فقط و فقط مطالب روزنامه ها و مجلات و نوشته های اینترنتی در مورد موضوعات روزمره را مطالعه کنید تا با فرم صحیح نوشتن آشنا بشید.
    ممنون. کتاب خاصی مدنظر ندارید برای این منظور؟

سلام دوستان
    من برای رجیستری به آیلتس 8 جنرال یا آکادمیک و یا IBT بالای 100 نیاز دارم.یک ساله که آیلتس می خونم و در حد 6.5 تا 7 جنرالم حال با توجه به نتایج پذیرش همین انجمن به نظرم رسیده که تعداد کسانی که ibt بالای 100 دارن بیشترن تا آیلتس پس شاید بالای 100 تافله دست یافتنی تر باشه تا آیلتس 8 نظر شما چیه؟
    ممنون

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash52 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای رجیستری به آیلتس 8 جنرال یا آکادمیک و یا IBT بالای 100 نیاز دارم.یک ساله که آیلتس می خونم و در حد 6.5 تا 7 جنرالم حال با توجه به نتایج پذیرش همین انجمن به نظرم رسیده که تعداد کسانی که ibt بالای 100 دارن بیشترن تا آیلتس پس شاید بالای 100 تافله دست یافتنی تر باشه تا آیلتس 8 نظر شما چیه؟
    ممنون
    بطور کلی کسب نمرات بالاتر در تافل بسیار دست یافتنی تر خواهد بود تا معادل آن در آزمون زبان آیلتس. در حالیکه افرادی که فقط میخوان مینیمم ها را میت کنند آیلتس دست یافتنی تر خواهد بود. بطور ملموس تر کسب نمره آیلتس 6/5 بسیار راحت تر از معادل ان در تافل (90) میباشد ولی دستیابی به تافل 110 راحت تر از آیلتس 8 یا 8/5 است.
    موفق باشید

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربران گرامی

با سلام

درج لینک موسسات خلاف مقررات فروم بوده و تبلیغ محسوب میشود. پاسخ به اینگونه ارسال ها نیز خود خلاف مقررات است. ارسال های نامرتبط بدون ارسال پیام خصوصی حذف شدند.

لطفا قوانین فروم را محترم بشمارید.

ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم راهنمایییم کنید.
    من تازگی یبار تافل امتحان دادم و 86 شدم. اما به نمره تافل 100 یا ایلتس 7 نیاز دارم
    بنظرتون کدوم دست یافتنی تر هست؟
    با توجه به اینکه فقط یک ماه برای خوندن وقت دارم.
    (علت اینکه میخام به ایلتس شیفت کنم اینه که اسپکینگ تافل برام سخته تو 45 ثانیه مطالب رو جمع کنم اما ایلتس دستم بازتره) + ( سرعت تایپم زیاد بالا نیست با نوشتم راحت ترم)
    اما خب وقتی دو تست از کمبریج زدم دیدم با ریدینگ تافل راحت ترم نسبت به ایلتس

خیلی سر دوراهی بدی موندم، ممنون میشم راهنماییم کنید؛ میخام سریعتر شروع کنم برای تمرین

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط niki2021 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم راهنمایییم کنید.
    من تازگی یبار تافل امتحان دادم و 86 شدم. اما به نمره تافل 100 یا ایلتس 7 نیاز دارم
    بنظرتون کدوم دست یافتنی تر هست؟
    با توجه به اینکه فقط یک ماه برای خوندن وقت دارم.
    (علت اینکه میخام به ایلتس شیفت کنم اینه که اسپکینگ تافل برام سخته تو 45 ثانیه مطالب رو جمع کنم اما ایلتس دستم بازتره) + ( سرعت تایپم زیاد بالا نیست با نوشتم راحت ترم)
    اما خب وقتی دو تست از کمبریج زدم دیدم با ریدینگ تافل راحت ترم نسبت به ایلتس

خیلی سر دوراهی بدی موندم، ممنون میشم راهنماییم کنید؛ میخام سریعتر شروع کنم برای تمرین
    بنظرم ۱۰۰ تافل شدنی تره تا ۷ آیلتس. شما نمرت توی اسپیکینگ و رایتینگ آیلتس اصلا قابل پیش بینی نیست و ممکنه اون روز اگزمینر روی مود نباشه و نمره شما پایین بشه.
    تافل سیف تره
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Member milad101 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.A. in ELT (English Language Teaching) at IAU, Tabriz Branch

دوستان عزیز یک سوال: چند درصد دانشگاه ها ارسال نمره تافل یا آیلتس رو به صورت مستقیم توسط موسسه نیاز دارن؟ آخه من قصد دارم اول امتحان بدم ببینم چه نمره ای میارم بعد اپلای کنم. اومدیمو نمره مد نظر رو نتونستم بیارم، به چه دردم میخوره که اون نمره توسط موسسه به دانشگاه فرستاده بشه. سپاس
    Nothing great was ever achieved without enthusiasm

نقل قول نوشته اصلی توسط milad101 نمایش پست ها
    دوستان عزیز یک سوال: چند درصد دانشگاه ها ارسال نمره تافل یا آیلتس رو به صورت مستقیم توسط موسسه نیاز دارن؟ آخه من قصد دارم اول امتحان بدم ببینم چه نمره ای میارم بعد اپلای کنم. اومدیمو نمره مد نظر رو نتونستم بیارم، به چه دردم میخوره که اون نمره توسط موسسه به دانشگاه فرستاده بشه. سپاس
    بعد از مشخص شدن نتیجه امتحان میتونید درخواست بدید برای ارسال نتیجه

Member milad101 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.A. in ELT (English Language Teaching) at IAU, Tabriz Branch

دستت درد نکنه. متوجه شدم. اون قسمت چند درصد رو نمیدونی؟
    Nothing great was ever achieved without enthusiasm

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)