صفحه 147 از 174 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarazeydo نمایش پست ها
    سلام من سطح زبانم ضعیف هستش ولی میخوام با پشتکار خوب خودم رو برای ایلتس اماده کنم و وقت کافی برای انکارو دارم (۳سال)
    ولی اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم
    برای من که سطح زبانم خوب نیست چه کلاس هایی رو پشینهاد و میکنید و از چه منابعی استفاده کنم که سطحم بالا بره و بعد بتونم به صورت تخصصی فقط برای ایلتس بخونم؟
    سلام،

نکته خوبی اشاره کردید: پشتکار خوب! تنها عامل موثر در یادگیری زبان کار کردن مداومه. ببینید بنظر من اینطوری برنامه ریزی کنید برای خودتون:

1- یک تایم مشخصی برای امتحان در نظر بگیرید.
    2- ابتدا باید سطح عمومی دانش زبانتون ببیرید بالا. برای گرفتن نمره 6.5 تا 7 شما باید به سطح اینترمیدیت و آپر رسیده باشید. شاید بد نباشه یک تعیین سطح بدید تا بدونید الان کجای کارید.
    3- بنظر من میشه سلف استادی به سطح مطلوب برسید. برای این کار باید گرامر و سطح لغاتتون تا حد مناسبی ببرید بالا. قسمت کتابخونه برید دوستان معرفی کردن کتب لازم.
    4- اما اگر دوست داشتید که کلاس برید، یک دوره مهارت های ایلتس شاید بد نباشه (فقط باید ایلتسی کار کنند مثلا تمپلیت رایتینگ بگن و یا نحوه تست زدن در ریدینگ)
    5- همیشه و بدون استثنا هر روز یک لکچر یا متن آکادمیک ترجیحا با لهجه بریتیش گوش کنید (اول متوجه نمیشید، انقدر تکرار کنید تا کامل متوجه بشید. اسکریپت کردن هم خیلی موثره)
    6- بعد از یک مدت فقط باید تست بزنید. شاید دو ماه مونده به امتحان. ابتدا بدون زمان، سپس و کم کم زمان دار تا به زمان واقعی آزمون برسید.

و نکته آخر اینکه خودتون قبول داشته باشید!

موفق باشید
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

سلام ، من چند ماه هست که برا ی تافل میخونم ، بیشترین مشکلم با listening هست ، به نظرم خیلی سخت تر از ielts هست ، چون تو ielts شما سوال هارو میبینی ، مطالبش هم خیلی راحت تر هست به خصوص conversation ..
    الان واقعا تو دوراهی گیر کردم که برام ielts بخونم یا تافل ؟ نظر دوستان را میخوام بدونم
    ممنون .. در ضمن من برای کانادا میخوام پذیرش بگیرم

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

دوست عزیز، من خودم حدود یک سال تمام دنبال جواب این سوال بودم که متاسفانه به جایی هم نرسیدم و فقط زمانم رو هدر دادم . در نهایت هر دو امتحان رو شرکت کردم فقط به این منظور که ببینم با کدوم راحتتر هستم. مشکل اصلی من هم دقیقا مثل شما لیسنینگ های طولانی و خسته کننده تافل بود. با اینکه واقعا ریدینگ هاش از آیلتس ساده تر هستش و همین طور نمره دهی رایتینگ واقعا در تافل منطقی تر هست، به دلیل تکرار شدن لیسنینگ در سایر بخش ها ،سختی رایتینگ و ریدینگ آیلتس رو به جان خریدم و الان دارم برای آیلتس میخونم

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    دوست عزیز، من خودم حدود یک سال تمام دنبال جواب این سوال بودم که متاسفانه به جایی هم نرسیدم و فقط زمانم رو هدر دادم . در نهایت هر دو امتحان رو شرکت کردم فقط به این منظور که ببینم با کدوم راحتتر هستم. مشکل اصلی من هم دقیقا مثل شما لیسنینگ های طولانی و خسته کننده تافل بود. با اینکه واقعا ریدینگ هاش از آیلتس ساده تر هستش و همین طور نمره دهی رایتینگ واقعا در تافل منطقی تر هست، به دلیل تکرار شدن لیسنینگ در سایر بخش ها ،سختی رایتینگ و ریدینگ آیلتس رو به جان خریدم و الان دارم برای آیلتس میخونم
    ممنون ، ممکن هست یک مقایسه کامل بین این ۲ تا انجام بدین ، الان که تجربه هر ۲ش را دارین ؟
    چون به نظرم تافل با همه سختیش ولی به درد بخور تر برای درس ، کار و زندگی هست ، نظر شما چیه؟

Junior Member Kenshi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Ahvaz university

سلام بچها...آقا از بینِ تمامِ حوزه‌های امتحانی واسه TOEFL در تهران کدومشون بهترینه؟
    شنیدم امیربهادر و سنجش به درد نمی‌خورن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط Kenshi نمایش پست ها
    سلام بچها...آقا از بینِ تمامِ حوزه‌های امتحانی واسه TOEFL در تهران کدومشون بهترینه؟
    شنیدم امیربهادر و سنجش به درد نمی‌خورن.
    تو یه تاپیک به طور کامل در مورد حوزه های امتحانی بحث شده .حتما اونو بخونین

Junior Member

با سلام دوستان. من میخوام برای دانشگا های اروپا و استرالیا اقدام کنم. سطح زبانم متوسط هست. در دو اسکیل ریدینگ رایتینگ خوب هستم ولی در اسپگینگ و لسینینگ سطحم افتضاح هستش. باتوجه به سطح زبان و کشورهای مورد تقاضا ilets رو پبشنهاد میدین یا تافل؟ برای بدست اوردن ilets 7 با توجه به سطح زبانم ،با گرفتن استاد چند ماه وقت لازم خواهد شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fayezeeeh نمایش پست ها
    با سلام دوستان. من میخوام برای دانشگا های اروپا و استرالیا اقدام کنم. سطح زبانم متوسط هست. در دو اسکیل ریدینگ رایتینگ خوب هستم ولی در اسپگینگ و لسینینگ سطحم افتضاح هستش. باتوجه به سطح زبان و کشورهای مورد تقاضا ilets رو پبشنهاد میدین یا تافل؟ برای بدست اوردن ilets 7 با توجه به سطح زبانم ،با گرفتن استاد چند ماه وقت لازم خواهد شد؟
    با توجه به دانشگاه هایی که نام بردید اولین انتخاب آزمون آیلتس خواهد بود. البته امروزه اکثر دانشگاه های اروپا و استرالیا تافل را هم قبول دارند (پیدا هم میشن دانشگاهایی که یکی رو میخواد و دیگری را خیر). شما پیش از هر چیز بایستی به band score هر رشته-دانشگاه یک نگاه بیاندازید و با آن نوع سیستم آزمون خود را منطبق کنید. چرا که یک دانشگاه ممکنه هر دو آزمون را بپذیرد اما برای یک رشته خاص فقط یکی را به رسمیت بشناسد.
    برای گرفتن آیلتس 7 یا 7 به بالا صفحات متعددی در فورم وجود دارد که به شما اطلاعات ارزنده ای میدهد. پیش از هر چیز نیاز به یک سطح دانش متوسط رو به بالا از زبان انگلیسی است. پس از آن یادگیری استراتژی ها و آشنایی با ساختار امتحان است. با تمرین و مرور بسیار میتوان به این نمره دست یافت. آزمون های آزمایشی هم کمکرسان خوبی هستند. پیش از هر چیز توصیه میکنم برای آگاهی از سطح خود یک آزمون آزمایشی بردارید. البته پیش از آن حداقل با ساختار و نحوه آزمون آشنا بشید و بعد آزمون آزمایشی را بردارید. بدین صورت شما به درک صحیح تری از سطح خود میرسید که به شما برای برداشتن گام های بعدی کمک میکند. با این حال موضوعات مربوط به آیلتس این فورم را مطالعه بفرمایید تا به اطلاعات جامعتری دست بیابید.
    پیام خصوصی قابل طرح در انجمن ممنوع
    رسالت یک انجمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانیست | پیام خصوصی قابل طرح در انجمن نافی این مهم است

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

دوستان من واقعاً دو دلم كه واسه كدوم اماده بشم. من تو ليسنينگ زياد قوى نيستم ولى فك كنم بيشتر تمرين كنم بهتر ميشم. ولى دانشگاهى كه من ميخوام براش اپلاى كنم يكيشون مينيمم ٦/٥ ايلتس و ٨٨ تافل و ديگرى ٨٠ تافل و ٦ ايلتس ميخواد. به نظرتون كدومش راحت تر بدست مياد؟

Junior Member

.دوستان کسی میتون بگه منظور از این جمله چیه؟؟ این یعنی ielts رو قبول ندارن؟؟
    As BUEPT / IELTS / two year exemption rule due to being our own graduate are not accepted by YÖK, they will not satisfy the YDS/ÜDS/KPDS requirement

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)