صفحه 167 از 174 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من واسه یک پروژه دکترا در انگلیس اقدام کردم و مدرک زبان رو ارائه ندادم - احتمالا پذیرش کاندیشنال بدن - اگر فاصله تا گرفتن ویزا و اقدام برای ویزا سه ماه باشه امکانش هست تافل 88 با سطح زبان بالای متوسط بگیرم - البته در نیازمندی های دانشگاه اعلام کرده بودن تافل 88 یا آیلتس 7، بنظر شما در این فرصت محدود کدومش راحت تر بدست میاد؟ البته من در مکالمه یه مقدار مشکل دارم.
    باتشکر

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

دوستان گرامی سلام و خسته نباشید و آرزی موفقیت برایتان
    اگر امکانش هست راهنماییب فرمائید - ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من واسه یک پروژه دکترا در انگلیس اقدام کردم و مدرک زبان رو ارائه ندادم - احتمالا پذیرش کاندیشنال بدن - اگر فاصله تا گرفتن ویزا و اقدام برای ویزا سه ماه باشه امکانش هست تافل 88 با سطح زبان بالای متوسط بگیرم - البته در نیازمندی های دانشگاه اعلام کرده بودن تافل 88 یا آیلتس 7، بنظر شما در این فرصت محدود کدومش راحت تر بدست میاد؟ البته من در مکالمه یه مقدار مشکل دارم.
    باتشکر

سلام
    با سطح زبان بالای متوسط، اگر در یک دوره آمادگی آزمون 2 ماهه شرکت کنید- که البته اگر بصورت خصوصی یا نیمه خصوصی باشه کوتاهتر میشه- و به خوبی با جزئیات و تکنیکهای آزمون تافل آشنا بشید و حدود 1 ماه هم وقت بذارید برای تمرین با استفاده از آزمونهای TPO، به احتمال بسیار زیاد میتونید این نمره رو بدست بیارید و حتی بالاتر...آزمون تافل بطور کلی در کنار سطح زبان، خیلی به میزان آشنایی شما با فوت و فن این آزمون و آمادگی و اعتماد به نفس شما سر جلسه بستگی داره.

موفق باشید.

پس از 7 آیلتس راحت تره؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    سلام
    با سطح زبان بالای متوسط، اگر در یک دوره آمادگی آزمون 2 ماهه شرکت کنید- که البته اگر بصورت خصوصی یا نیمه خصوصی باشه کوتاهتر میشه- و به خوبی با جزئیات و تکنیکهای آزمون تافل آشنا بشید و حدود 1 ماه هم وقت بذارید برای تمرین با استفاده از آزمونهای TPO، به احتمال بسیار زیاد میتونید این نمره رو بدست بیارید و حتی بالاتر...آزمون تافل بطور کلی در کنار سطح زبان، خیلی به میزان آشنایی شما با فوت و فن این آزمون و آمادگی و اعتماد به نفس شما سر جلسه بستگی داره.

موفق باشید.

پس از 7 آیلتس راحت تره؟
    من چون خودم آزمون آیلتس شرکت نکردم نمیتونم جواب درستی به این سوال بدم.

آیلتس 7 منظورتون نمره ی 7 در تمام اسکیل هاست؟ اگر اینطوره، روی رایتینگ معمولاً باید بیشتر کار کنید و گرفتن نمره ی 7 در این اسکیل کمی سخته. پیشنهاد می کنم نمونه سوالات هر دو آزمون رو ببینید و مقایسه کنید که مهارتتون در کدام آزمون بهتره. اما اگر اورال آیلتس 7 لازم دارید و رایتینگ 6/5 هم قبول دارند، دادن آزمون آیلتس با سطح زبان advanced به نظر من خوبه.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

خیر اورال 7 هست - در خصوص 88 تافل نسبت این نمره آیلتس نظری ندارید ؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط asal7119 نمایش پست ها
    آیلتس 7 منظورتون نمره ی 7 در تمام اسکیل هاست؟ اگر اینطوره، روی رایتینگ معمولاً باید بیشتر کار کنید و گرفتن نمره ی 7 در این اسکیل کمی سخته. پیشنهاد می کنم نمونه سوالات هر دو آزمون رو ببینید و مقایسه کنید که مهارتتون در کدام آزمون بهتره. اما اگر اورال آیلتس 7 لازم دارید و رایتینگ 6/5 هم قبول دارند، دادن آزمون آیلتس با سطح زبان advanced به نظر من خوبه.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

من تنها نظر خودم رو با توجه به تجربه ام از سایت های دانشگاه ها می گم: معمولا اونطور که من خاطرم هست نمره 95-100 تافل رو با 7 آیلتس یکی می گیرن. فکر می کنم نمره مد نظر شما حدودا 6 تا 6.5 آیلتس بشه.

موفق باشید.

خیر اورال 7 هست - در خصوص 88 تافل نسبت این نمره آیلتس نظری ندارید ؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

7 IELTS =
    100 TOEFL
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

درود بی پایان
    نمره ایلتسم مدیون تلاشهای استاد خوبم اقای سروستانی هستم امیدوارم سالم و سلامت باشن من به شخصه از نحوه کار با ایشون راضی بودم و 8 جنرال شدم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)