نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

پیش فرض پاسخ : TOEFL or IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط NEW_RSH نمایش پست ها
    سلام sahand جان. بله با اینکه استادم هم پیگیری کرد از خیر این 4 نمره نگذشتند. خیلی خیلی ممنونم از راهنمایی هاتون. حق با شماست، حواسم نبود خودم، این بار که برای یک دانشگاه مشخص نمره می خوام، باید روی مهارت های مختلف تمرکز مختلف بگذارم.
    راستی چون شاید یک روز به درد کسی بخوره این پست، دانشگاه مذکور The university of Melbourne هستش.
    اگه استرالیاست آیلتس بهتره. مثل همون دوستی که جند صفحه پیش سوال کرده بود. سفارت انگلیس آیلتس 5.5 رو با تافل 92 برای ویزا معادل کرده.
    در ضمن من توی همین تاپیک خوندم سفارت استرالیا تافل رو قبول نمیکنه. این رو مد نظر قرار بدید. اینجا این رو خوندم :
    Can I pass TOEFL instead of IELTS?
    A TOEFL English language test will only be accepted if you are citizen of one of the following countries: Belarus, Ecuador, El Salvador, Guatemala, Honduras, Kyrgyzstan, Mali, Moldova, Solomon Islands, Suriname, Tajikistan, Tanzania, Uganda, and Uzbekistan.
    منبع

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL or IELTS

ممنون از توضیحاتت، من هم قبلا این موضوع رو شنیده بودم که استرالیا تافل قبول نمی کنه، ولی ظاهرا از 5 November 2011 این قانون تغییر کرده و ibt هم قبوله. این هم لینک اون صفحه از سایت سفارتشونه که این رو توضیح داده http://www.immi.gov.au/students/whats_new.htm#25octo
    هرچند من قبل از اینکه بفهمم دانشگاه نمی خواد بیخیال گیر نمره PBT بشه، می خواستم با PBT اقدام کنم و شنیده بودم واسه PhD ها سخت نمی گیرند، واسه اطمینان زنگ زدم سفارت استرالیا در تهران و اونها گفتند چون واسه PhD پذیرش دارم ازم مدرک زبان نمی خوان.

به هر حال من چند روز پیش که رفتم IELTS ثبت نام کنم جای خالی نداشت و ترسیدم به یک ماه دیگه نرسم و iBT ثبت نام کردم ولی الان که باز چک کردم جا داره (((

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    اگه استرالیاست آیلتس بهتره. مثل همون دوستی که جند صفحه پیش سوال کرده بود. سفارت انگلیس آیلتس 5.5 رو با تافل 92 برای ویزا معادل کرده.
    در ضمن من توی همین تاپیک خوندم سفارت استرالیا تافل رو قبول نمیکنه. این رو مد نظر قرار بدید. اینجا این رو خوندم :
    Can I pass TOEFL instead of IELTS?
    A TOEFL English language test will only be accepted if you are citizen of one of the following countries: Belarus, Ecuador, El Salvador, Guatemala, Honduras, Kyrgyzstan, Mali, Moldova, Solomon Islands, Suriname, Tajikistan, Tanzania, Uganda, and Uzbekistan.
    منبع

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)