نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA University Of Tehran

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

دوستان سلام
    من میخوام برای پاییز 2015 اقدام کنم.چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
    اگر بخوام برای دانشگاه های اروپا اقدام کنم آخرین تاریخی که میتونم امتحان زبان بدم کی هستش؟
    من سطحم intermediate هستش آیا شدنیه که تا آخر آذر خودمو آماده کنم؟
    برای اروپا ielts بهتره یا toefl?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی- دانشگاه آزاد تهران جنوب

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeh69 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من میخوام برای پاییز 2015 اقدام کنم.چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
    اگر بخوام برای دانشگاه های اروپا اقدام کنم آخرین تاریخی که میتونم امتحان زبان بدم کی هستش؟
    من سطحم intermediate هستش آیا شدنیه که تا آخر آذر خودمو آماده کنم؟
    برای اروپا ielts بهتره یا toefl?
    درود بر شما دوست عزیز.
    به طور کلی خیلی از دانشگاهها تو اروپا در طی سال میشه اپلای کرد مگه اینکه تو دپارتمان ددلاین آورده باشن. باید به سایت دانشگاهها نگاه کنید ببنید ددلاین دارن یا نه. و برای امتحان زبانتون با ددلاین هماهنگ باشین. حد اکثر 20 روز قبل از ددلاین امتحان بدین.
    با توجه به سطح زبانتون نیاز به تلاش دارین تا به امتحان آذر برسین. ولی کار نشد نداره. برو جلو ایشالا میشه
    در کل برای همه جا به غیر از آمریکا، ترکیه و سنگاپور آیلتس بهتره.
    موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA University Of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima1366 نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیز.
    به طور کلی خیلی از دانشگاهها تو اروپا در طی سال میشه اپلای کرد مگه اینکه تو دپارتمان ددلاین آورده باشن. باید به سایت دانشگاهها نگاه کنید ببنید ددلاین دارن یا نه. و برای امتحان زبانتون با ددلاین هماهنگ باشین. حد اکثر 20 روز قبل از ددلاین امتحان بدین.
    با توجه به سطح زبانتون نیاز به تلاش دارین تا به امتحان آذر برسین. ولی کار نشد نداره. برو جلو ایشالا میشه
    در کل برای همه جا به غیر از آمریکا، ترکیه و سنگاپور آیلتس بهتره.
    موفق باشی
    ممنون از راهنماییتون
    ترکیه آیلتس قبول ندارن؟ترکیه برام خیلی مهمه
    با توجه به اینکه من نمیخوام کلاس برم و میخوام خودم بخونم و فرضتمم کمه فکر میکنید تافل برام راحتتره یا آیلتس؟

Junior Member

حالا یکی بحواد واسه کانادا تلاش کنه ، اگه نشد تررکیه بره ، تکلیفش چی میشه ؟ تافل یا آیلتس ؟!

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط s_jodat نمایش پست ها
    حالا یکی بحواد واسه کانادا تلاش کنه ، اگه نشد تررکیه بره ، تکلیفش چی میشه ؟ تافل یا آیلتس ؟!
    هر دو مورد قبول دانشگاه های دنیاست. عمدۀ تفاوت، در اینه که نمرۀ مورد نظر دپارتمان هدف شما، در کدام آزمون، راحت تر بدست میاد. نکتۀ دیگر هم اینه که شما با کدام آزمون راحت تر هستید.
    تافل اینترنتی، آزمونی هست که مهارت لیسنینگ، نقش پر رنگی در اون داره. اگر در این آیتم ضعف جدی دارید، و زمانی برای جبران ندارید، شاید آیلتس برای شما بهتر باشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CS-AmirKabir Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط s_jodat نمایش پست ها
    سلام

واقعیت اینه که همه جای دنیا جفت آزمون ها زو قبول می کنن. من خودم آیلتس دادم و برای آمریکا هم اقدام کرذم. از 300 تا دانشگاه ای که بررسی کردم بالای 90% آیلتس و تافل و قبول می کنند. و اونایی هم که تو سایتشون فقط تافل و گذاشته بودن وقتی میل زدم در جواب گفتن که آیلتس هم قبول می کنن. چون هم خود ETS و هم خود IELTS.org جدول تبدیل هر کدوم به اون یکی و گذاشتن.
    فقط بحث اینه که تو کدوم راحت تری. و من خودم چون مشکل سرعت عمل داشتم با آیلتس راحت تر بودم.

موفق باشید

سلام بچه ها من اگه بخوام همزمان هم تافل بدم هم آيلتس ميشه؟ يعني براي هر دوش آماده شم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی- دانشگاه آزاد تهران جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeh69 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    ترکیه آیلتس قبول ندارن؟ترکیه برام خیلی مهمه
    با توجه به اینکه من نمیخوام کلاس برم و میخوام خودم بخونم و فرضتمم کمه فکر میکنید تافل برام راحتتره یا آیلتس؟
    من نگفتم آیلتسو قبول نداره. گفتم تافل براش بهتره. تازه ترکیه شرایطش آسونتره. چون برای gre فقط کوانت می خواد ولی سنگاپور و آمریکا نمره وربال براشون خیلی مهمه. شما ترکیه رو بزار برای انتخاب آخر. جاهای خیلی بهتری میشه رفت.
    ببین تو چه بخوای تافل بخونی چه بخوای آیلتس بخونی نیاز به 1 معلم با تجربه داری که ( حالا تو آمزشگاه یا کلاس خصوصی) راه و چاه امتحان رو بهت یاد بده. باور کن همش تکنیکه. من خودم اصلا با آموزشگاه موافق نیستم. خصوصی بگیر 10-11 جلسه ای برات جمع می کنن.
    اینم که بین تافل یا آیلتس کدومشو انتخاب کنی به خودت بستگی داره. من خودم نزدیک 1 سال دنبال جواب این سوال برای خودم بودم. در نهایت با توصیه اطرافیان آیلتسو انتخاب کردم و اصلا پشیمون نیستم. چونکنیکاش خیلی واضحن. و شما نیازی نیست خیلی دانش زبان داشته باشی. این تصمیم به عهده خودتون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)