صفحه 168 از 174 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

نقل قول نوشته اصلی توسط Simon نمایش پست ها
    سلام
    من پيامتون رو دير ديدم.
    شما شرايطتون براي تافل مساعده به چند علت:
    زمان نداريد مهارت ديگه ياد بگيريد و استاد شيد. الان 1 ماهه بخونيد نمره به ددلاين فوريه ميرسه.
    نمره ايي كه ميخواهيد بالا نيست .
    براي ليسنينگ تو تالار مربوطه بپرسيد راهنماييتون كنم.
    شما براي آموزش آيلتس در اين زمان كم تضميني روي 7 نخواهيد داشت و بسيار ريسكيه.
    نهايتا تصميم با شماست و مسئوليت اون تصميم هم.
    من صرفا نظر شخصيم رو گفتم. اگر بار اول 80 آورديد به راحتي ميتونيد بعد از اين GRE روي 90 به بالا برنامه بريزيد
    شادزي

با درود و خسته نباشید خدمت شما ادمین عزیز. ممنون میشم منو راهنمایی کنین. بنظر شما تا ددلاین های نوامبر و دسامبر گرفتن آیلتس 7 دست یافتنی تر هست یا تافل100؟ من یه مدت برای آیلتس خوندم ولی میگن توو این بازه باتوجه به نمرات آزمون های آزمایشی و این سطحتت(upper intermediate) 7 رو نمیاری توو این بازه.نمراتم ازین قراره lis6 re6 sp5.5 wr5
    حالا نظرتون چیه؟ میشه توو 4 ماه به تافل 100 رسید؟ اولویت هام آمریکا و کانادا و استرالیاس. ولی چون با فاند فقط میتونم برم تعصبی روی آمریکا ندارم. الان چندماهه رسما بلاتکلیف این سوویچ کردن هستم. واقعا ممنون میشم کمکم کنین

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

سلام.می خواستم بدونم که در صورتی که توی ازمونی آیلتس نمره ی مطلوب نگرفتم چه موقعی می تونم دوباره ازمون بدم..یعنی هر چند وقت یک بار آزمون ایلتس برگزار می شه؟

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

نقل قول نوشته اصلی توسط tothefuture نمایش پست ها
    سلام.می خواستم بدونم که در صورتی که توی ازمونی آیلتس نمره ی مطلوب نگرفتم چه موقعی می تونم دوباره ازمون بدم..یعنی هر چند وقت یک بار آزمون ایلتس برگزار می شه؟
    شما هر لحظه میتونید امتحان بدید ولی بستگی به ظرفیت و جدول زمانبندی مرکزی داره که قصد دارید اونجا امتحان بدید، اگر ظرفیت باشه گاهی هفتگی گاهی دوهفته یکبار ، بعلاوه اینکه بعضی جاها گاهی همزمان جنرال و آکادمیک برگزار میشه و گاهی جدا از هم. تاریخ امتحانات رو باید در وب سایت مرکز مربوطه پیدا کنید.

ممنون می شم یه نفر که با تازگی آزمون داده هزینه ی ثبت نام توی آزمونای تافل و آیلتس و جی ار ای رو بگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tothefuture نمایش پست ها
    ممنون می شم یه نفر که با تازگی آزمون داده هزینه ی ثبت نام توی آزمونای تافل و آیلتس و جی ار ای رو بگه
    سلام،
    آزمون آیلتس طبق اعلام سازمان سنجش 3.050 تومان، تافل اینترنتی 225 دلار و جی آر ای 205 دلار هست (قیمت های امروز ووچر امیربهادر به ترتیب 2.895 و 2.690 تومان).

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

درودی دوباره. از دوستان کسی نیست لطف کنه منو راهنمایی کنه؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2m نمایش پست ها
    با درود و خسته نباشید خدمت شما ادمین عزیز. ممنون میشم منو راهنمایی کنین. بنظر شما تا ددلاین های نوامبر و دسامبر گرفتن آیلتس 7 دست یافتنی تر هست یا تافل100؟ من یه مدت برای آیلتس خوندم ولی میگن توو این بازه باتوجه به نمرات آزمون های آزمایشی و این سطحتت(upper intermediate) 7 رو نمیاری توو این بازه.نمراتم ازین قراره lis6 re6 sp5.5 wr5
    حالا نظرتون چیه؟ میشه توو 4 ماه به تافل 100 رسید؟ اولویت هام آمریکا و کانادا و استرالیاس. ولی چون با فاند فقط میتونم برم تعصبی روی آمریکا ندارم. الان چندماهه رسما بلاتکلیف این سوویچ کردن هستم. واقعا ممنون میشم کمکم کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2m نمایش پست ها
    درودی دوباره. از دوستان کسی نیست لطف کنه منو راهنمایی کنه؟!
    دوست عزیز با توجه به سطح زبانتون به نظر من هر دوی این نمرات تو این مدت کم خیلی سخت قابل دستیابی هستن
    به نظر من با هر امتحانی که راحت هستین روی همون وقت بذارید و بیش از این معطل نکنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sympathetic نمایش پست ها
    دوست عزیز با توجه به سطح زبانتون به نظر من هر دوی این نمرات تو این مدت کم خیلی سخت قابل دستیابی هستن
    به نظر من با هر امتحانی که راحت هستین روی همون وقت بذارید و بیش از این معطل نکنید
    ممنونم از پاسختون. پس زیاد تفاوتی برای منکه زمان اندکی دارم نداره؟

به نظر من بستگی به خودتون داره. اما انظر من سیستم آیتلس گنگه حتی کتاب هاش دو هم میگیرم دستم ورق میزنم برام مبهمه.
    ببینید شرایط خودتون چطوره؟ تفاوت بارز آیلتس و تافل در اسپسکسنگ هست که در آیلتس شما با یک native مکالمه دارید شاید براتون استرس آور باشه و شاید هم نه خیلی براتون بهتر باشه.

عده کمی هستند که هر دو تا را امتجان داده باشند در یک زمان خاص که بخوان نظر بدند اما من از کسی که آزمون آیلتس رو داده بود و چند ماه بعد تافل رو داده بود شنیدم که میگفت ای کاش همون اول تافل رو داده بودم از تافل راحت تر میشه نمره آورد.
    حال تصمیم با شماست.
    موفق باشید.

Junior Member

سپاس از پاسختون. آره به طرف برمیگرده با کدوم بهتر مچ میشه ولی وقتی زمان اندکه قضیه دیگه فرق میکنه بنظرم. آیلتس رو خیلیا میگن توو زمان اندک یعنی همین 3 ماه نمیشه نمره مورد قبول با توجه به سطحم آورد! از طرفی بخاطر sp و بخصوص wr با آیلتس مشکل دارم اما ازون طرف lis و نوت برداری تافل مشکل سازه و همچنین تا الان نخوندم منابع تافلو. در راز مدت قطعا تافل رو انتخاب میکردم ولی الان مردد هستم توو این بازه آیا تافل میشه با روزی 8 ساعت نمره 100؟

نقل قول نوشته اصلی توسط TOEFL2019M نمایش پست ها
    به نظر من بستگی به خودتون داره. اما انظر من سیستم آیتلس گنگه حتی کتاب هاش دو هم میگیرم دستم ورق میزنم برام مبهمه.
    ببینید شرایط خودتون چطوره؟ تفاوت بارز آیلتس و تافل در اسپسکسنگ هست که در آیلتس شما با یک native مکالمه دارید شاید براتون استرس آور باشه و شاید هم نه خیلی براتون بهتر باشه.

عده کمی هستند که هر دو تا را امتجان داده باشند در یک زمان خاص که بخوان نظر بدند اما من از کسی که آزمون آیلتس رو داده بود و چند ماه بعد تافل رو داده بود شنیدم که میگفت ای کاش همون اول تافل رو داده بودم از تافل راحت تر میشه نمره آورد.
    حال تصمیم با شماست.
    موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)