صفحه 146 از 174 نخستنخست ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

نقل قول نوشته اصلی توسط nino1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان ایلتس هفت اکادمیک راححتره یا تافل 94 با رایتینگ 97؟
    مرسی از کمکتون

من هم ایلتس دادم هم تافل 7 آکادمیک راحت تره
    تافل برای کسایی راخت تره که اسپیکینگ و لیسنینگ خیلی خوبی دارن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

سلام
    دوستان من برای پاییز امسال کانادا و امریکا میخوام اپلای کنم ولی تا الان ایلتس خوندم. (Essential words for ielts) ولی الان باتوجه به کامنت دوستان به این نتیجه رسیدم که تافل راحت تره! من تا الان گرامر و لغت ایلتس خوندم، به نظرتون توی ۲ ماه باقی مانده سوییچ کنم روی تافل؟ یا همینو ادامه بدم؟! لغات ایلتس با تافل خیلی فرق میکنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

دوست عزیز معمولا سوویچ کردن کار درستی نیس. من تجربه هر دو امتحان رو دارم (از بس بیکار بودم )) ) و خیلی درست نیس که بگیم کدوم راحتتره. فقط برای من خوندن از روی مانیتور سخته و لیسنینگ های طولانی تافل باعث میشد نتونم خیلی دقت داشته باشم .با اینکه بعضی از بچه ها معتقدن که اسپیکنگ تافل استرس زا تر هست(صدای بوق و تایمر و ...) ، نظر من کاملا برعکسه در ایلتس حتی میمیک صورت اگزمینر هم ممکنه روی عملکرد امثال من تاثیر گذار باشه.
    از اون طرف هم ریدینگ های طولانی ایلتس ، و تصحیح سختگیرانه اسپیکینگ و رایتینگ .
    دوست من آیلتس رو شد 5.5 با کلی خوندن و تافل رو شد 93 با یه ماه خوندن. چون با تافل راحتتر بود .
    شما یه تی پی او بزنین ببینین میتونین با این فرمت امتحان بدین . چون هرکسی بر طبق میزان راحتی خودش با امتحان در مورد اسونی یا سختی نظر میده.

Junior Member

دوستان من فرصت ماکزیمم 3 ماهه دارم برای تافل یا ایلتس
    سطحم intermediate. لانگمن و دلتا رو برای تافل خوندم (لغت هم خوندم) اما لیسنینگ خوبی ندارم و قسمت اسپیک و رایتینگ بخاطر نفهمیدن لیسنینگاش مات و مبهوت میموندم! ی مدرس گفت تو فرصت 3 ماهه از ایلتس بهتر میشه نتیجه گرفت تا تافل.
    اسپیکینگ و رایتینگ ایلتس را بیشتر دوست دارم (چون لیسنینگ نداره) چون لیسنینگ در هردو تعطیلم . ولی از ریدینگ تافل بدم نمیومد.
    با این اوصاف ک هدف امریکاس برم ایلتس بخونم؟
    معمولا دیدم 80 تافل و 6.5 ایلتس معادل اند. یعنی 6.5 ایلتس خیلی سخت تر از 80 تافله ک برای امریکا به تافل توصیه میشه؟
    و اینکه اگه تافل بخوام بدم تو سه ماه میتونم نزدیک 90 بشم؟ (متوسط نمرات ریدینگ لانگمن و دلتا 15 و 23 و لیسنینگ 17 و 18 !)
    ببخشید حرفام پیچ در پیچ بود.
    منتظر راهنماییتون هستم. سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی-دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل

سلام خدمت دوستان عزیزو من می خواستم مدرک آیلتس بگیرم، دوسال پیش یه موسسه ای کلاس میرفتم و تا کتاب inter1 خوندم بعد یه مشکلاتی پیش اومد دیگه نتونستم کلاس برم. الان می خوام دوباره کلاس زبان برم و اینکه کلاس ها ی پیش آیلتس رو بگذرونم و بعد کلاس های آیلتس رو برم. به مدرک آیلتس برای دکتری خیلی احتیاج دارم. کانون زبان برای یادگیری زبان و آماده سازی برای آزمون آیلتس خوبه یا موسسه سفیر؟ دوستان اگه تجربه ای در مورد این دو موسسه دارن و مزایا و معایبش رو به اشتراک بذارن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Power

نقل قول نوشته اصلی توسط ArefPink نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیزو من می خواستم مدرک آیلتس بگیرم، دوسال پیش یه موسسه ای کلاس میرفتم و تا کتاب inter1 خوندم بعد یه مشکلاتی پیش اومد دیگه نتونستم کلاس برم. الان می خوام دوباره کلاس زبان برم و اینکه کلاس ها ی پیش آیلتس رو بگذرونم و بعد کلاس های آیلتس رو برم. به مدرک آیلتس برای دکتری خیلی احتیاج دارم. کانون زبان برای یادگیری زبان و آماده سازی برای آزمون آیلتس خوبه یا موسسه سفیر؟ دوستان اگه تجربه ای در مورد این دو موسسه دارن و مزایا و معایبش رو به اشتراک بذارن.
    درود بر شما دوست عزیز ... امیدوارم که حالتون خوب باشه

ولا اگه من باشم با هر مقدار زمانی که دارین (دو ماه یا یکسال فرقی نداره ... مهم اون نیازه به هدف که انگیزه رو بوجود میاره و سختکوشی رو) نه وقت و نه پول خودم را دور نمیریزم ...
    فقط SELF STUDY .... بهترین راهه ... بخصوص با دنیای اینترنت و دیوایس های هوشمند براحتی میشه معجزه کرد ... فقط بازم میگم سختکوشی و تلاش مداوم و مستمر .... بهمین سادگی )
    من خودم خیلی کلاسها رفتم ... کلی هزینه ... کرج ...تهران ... در اون حد کلاس رفتم که بعضی از اساتید شهر بامن رفیق صمیمی هستن الان!!!
    اما بازم میگم یه روز به خودم اومدم .... وهمه چی تغییر کرد .... فقط خودت رفیق ... الان تو این دنیای سرمایه داری همه بفکر جیبشونن .... نمیخوام منکر ارزشهای اساتید و معلمین گرانقدر بشم ...
    اما برای پروسه ای که فقط نتیجه مهمه بنظرم مهم نیست که ابزار چی باشه حتی اگه از هر هزار نفر فقط یه نفر از اون راه رفته باشه ...بنظرم من میشه ...

با آرزوی سلامتی و خوشبختی شما
    Actions Count,NOT Words

دوستان من قبلا آیلتس دادم و میخوام تجربه م رو بگم.
    سطح زبانم advanced هست و دو سال پیش نمونه آزمونهای ielts رو کار کردم و امتحان دادم. جالبه من لیستنیگ ها رو 8 و در حال بد 7 میزدم ولی سر جلسه که رفتم خیلی تند تر و با لهجه ی غلیظ استرالیایی صحبت میکردن! استرس گرفتم و نمره م 6 شد! اسپیکینگ من خیلی خوبه راحت حرق میزنم و قبل امتحان هم تمام نمونه سوالات اخیر رو کار کردم. اگزمینرش بهم داد 6.5! اصلا نفهمیدم چرا در حالیکه حقم 7 بود. رایتینگ که اصلا نگم بهتره. من مقاله هامو خودم به انگلیسی مینویسم و اصلا مشکلی با رایتینگ آکادمیک ندارم ولی نمره م 6 شد! کلا رایتینگ ielts خیلی حرفه ای هست و معیاراشون معلوم نیست. ریدینگ توی نمونه آزمونها خیلی بد میزدم، بین 5.5 تا 6.5 ولی نمره م 8.5 شد چون قبل از امتحان تمام لغات مربوطه رو خوندم و متنها خیلی روان بود واسم در حالیکه قبل از امتحان فکر میکردم ریدینگ خیلی کم بگیرم..
    الان که دارم tpo تافل کار میکنم میبینم خیلی بهتر از آیلتس هست و چه بهتر که تو اسپیکینگ مدام چشمتون به اگزمینر نخوره !! اصلا بعضیاشون رو گذاشتن واسه استرس دادن. پاسخ دادن به کامپیوتر خیلی بهتره.
    من هدفم آمریکاست و پیشنهاد میکنم اگه شمام هم هدفتون اینه اصلا سمت آیلتس نرین چون خیلی نامعقول معادل سازی کردن. وفتی معادل آیتس 7 تاقل 87 هست مشخصه که تافل بهتره.
    اینو هم بگم گرفتن آیلتس 8 برای بچه های مهندسی غیر ممکنه و تاقل 7.5 هم خیلی بعید هست چون رایتینگ و اسپیکینگ رو کاملا سلیقه ای تصحیح میکنن...

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

سلام دوستان من الان یه دوره کلاس تافل میرم تا الان لغت کار کردیم و هر اسکیل حدود دوماه کار میشه که در کل من از الان باید 4 ماه دیگه کلاس برم و یک ماه بخونم که جمعا میتونم 5 ماه دیگه امتحان بدم از طرفی هم نمیخوام خیلی دیگه اونطرفتر امتحان بدم . و این که اگه اینطوری بشه دیگه عملا gre نمیشه داد
    اگر الان بخوام برای آیلتس بخونم میتونم سه ماهه جمعش کنم و بعد برم سراغ gre به نظرتون اینکار رو بکنم ؟

به تظرتون گرفتن آیلتس به جای تافل در روند پذیرش و فاند تاثیر بد میذاره ؟ با توجه به اینکه میخوام برای مستر اقدام کنم

Junior Member

سلام من سطح زبانم ضعیف هستش ولی میخوام با پشتکار خوب خودم رو برای ایلتس اماده کنم و وقت کافی برای انکارو دارم (۳سال)
    ولی اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم
    برای من که سطح زبانم خوب نیست چه کلاس هایی رو پشینهاد و میکنید و از چه منابعی استفاده کنم که سطحم بالا بره و بعد بتونم به صورت تخصصی فقط برای ایلتس بخونم؟

Junior Member

دوستان تا حالا کسی چیزی راجع به مدرک IEERA شنیده؟
    سطح اعتبارش در چه حده در مقایسه با بقیه مدرک ها و چه موسسه ای اموزشش میده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)