صفحه 154 از 174 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.

دوستان من قصدم اپلای برای دانشگاههای کاناداست. میخواستم ببینم اولویت دانشگاههای کانادا ایلتس هست یا تافل؟ نظرات خیلی متفاوته در این مورد تو سایت خود دانشگاهها هم هر دو مورد قابل قبول هستن ولی میخواستم ببینم اولویت با کدومه؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parsap2 نمایش پست ها
    دوستان من قصدم اپلای برای دانشگاههای کاناداست. میخواستم ببینم اولویت دانشگاههای کانادا ایلتس هست یا تافل؟ نظرات خیلی متفاوته در این مورد تو سایت خود دانشگاهها هم هر دو مورد قابل قبول هستن ولی میخواستم ببینم اولویت با کدومه؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام.
    اولویتی خیلی بین این دو تا وجود نداره ولی نظر شخصی من اینه که مینیمم های خواسته شده آیلتس دست یافتنی تر هستش.
    جدا از تحصیلات، برای موارد مهاجرتی هم مدرک زبان مورد قبول آیلتس جنرال هستش و تافل رو قبول ندارن.
    موفق باشین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad_Ra نمایش پست ها
    سلام.
    اولویتی خیلی بین این دو تا وجود نداره ولی نظر شخصی من اینه که مینیمم های خواسته شده آیلتس دست یافتنی تر هستش.
    جدا از تحصیلات، برای موارد مهاجرتی هم مدرک زبان مورد قبول آیلتس جنرال هستش و تافل رو قبول ندارن.
    موفق باشین.
    خیلی ممنونم.اینقد این اواخر از نحوه تصحیح writing ایلتس بد گفتن ادم دو دل میشه برای انتخاب ایلتس

Junior Member

سلام دوستان. وقت بخیر.

من میخوام برای دکتری رشته اقتصاد اقدام کنم. متاسفانه نمرات زبان خواسته شده بالاتر از بقیه رشته هاست. با تحقیقی که کردم متوجه شدم تافل 100 یا آیلتس 7 میخوان. من تازه میخوام زبانو شروع کنم. سطحم متوسط رو به بالاست. برای کنکور ارشد خیلی لغت خوندم. حتی تونستم 8 تا از 10 تا تست لغت کنکور رو درست بزنم. در مجموع ریدینگ و لیسینینگم خوبه. ولی اسپیکینگ و مخصوصا رایتینگم خیلی خوب نیست. یک سال هم وقت دارم. ازخیلیا شنیدم چون برای آزمون تافل منابع و نمونه سوالات بیشتری نسبت به آیلتس وجود داره و اینکه تافل تمپلیت مشخصی داره برای سوالاش، تافل راحت تره.

میخواستم بپرسم به نظرتون کدوم آزمونو شرکت کنم میتونم راحت تر به این نمرات برسم؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان.
    من مقصد اصلیم امریکا هست و نمره حداقلی تافل یا ایلتس 100/7 رو میخوام. قصد داشتم امتحان تافل و جی آر ای را بدم. اما کلاس تافل خیلی سخت پیدا میشه و اینکه ایتلس اینجا برگذار میشه و تافل فقط در تهرانه.
    نظر شما مطالعه ایتلس و جی آر ای باهم چیه؟
    و اینکه میگن در آیلتس برای فرستادن نمره به دانشگاه اذیت میشیم، آیا بقیه دوستان هم این مشکل رو دارند؟
    ممنون از همه دوستان

سلام دوستان
    من دو سال پیش ایلتس دادم و 6.5 شدم (در کمال ناباوری البته حداقل انتظار 7 داشتم). اخر اگوست منقضی میشه و هنوز بورس نگرفتم. من بشدت استرسی هستم وسر امتحانات مهم هنگ میکنم. با این اوصاف به نظرتون ایتلس بهتره دوباره شرکت کنم با توجه به تجربه قبلی و دونستن تکنیک ها یا تافل. مخصوصا برای اسپیکینگ که با کامپیوتر فکر کنم خیلی راحت تر باشه برام.
    مرسی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shapol46 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دو سال پیش ایلتس دادم و 6.5 شدم (در کمال ناباوری البته حداقل انتظار 7 داشتم). اخر اگوست منقضی میشه و هنوز بورس نگرفتم. من بشدت استرسی هستم وسر امتحانات مهم هنگ میکنم. با این اوصاف به نظرتون ایتلس بهتره دوباره شرکت کنم با توجه به تجربه قبلی و دونستن تکنیک ها یا تافل. مخصوصا برای اسپیکینگ که با کامپیوتر فکر کنم خیلی راحت تر باشه برام.
    مرسی
    سلام
    به نظر من آیلتس.

سلام دوستان
    در مورد آزمون تافل، آزمون iBT و تافل paper based هردو در ایران برگزار میشه؟ اینکه کدوم رو شرکت کنیم انتخاب خودمونه؟ کدومش بهتره؟

Junior Member

سلام
    لطفا منابع ازمون تافل رو بهم معرفی کنید. برای تقویت مهارت speaking و listining چه راهکاری پیشنهاد می کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط erfankh نمایش پست ها
    سلام
    لطفا منابع ازمون تافل رو بهم معرفی کنید. برای تقویت مهارت speaking و listining چه راهکاری پیشنهاد می کنید
    سلام. دیتابیس نمرات تافل رو بخونی، خیلی کمک میکنه...
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)