صفحه 102 از 174 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

سلام
    من یک ماه پیش آیلتس آکادمیک دادم و 6.5 شدم : s:7.5- L:5.5- W:6- R:7
    در حال حاضر هم دارم برای جی آر ایی میخونم و میخوام سپتامبر امتحان بدم.
    به نظرتون با یک ماه کلاس فشرده تافل میتونم تافل 95 بگیرم؟ چون میخوام امریکا اپلای کنم و 95% دانشگاه ها هم آیلتس 6.5 را قبول دارند اصلاً ارزش داره که اینکارو بکنم؟با توجه به اینکه من فاند هم لازم دارم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrjou نمایش پست ها
    سلام
    به نظرتون با یک ماه کلاس فشرده تافل میتونم تافل 95 بگیرم؟ چون میخوام امریکا اپلای کنم و 95% دانشگاه ها هم آیلتس 6.5 را قبول دارند اصلاً ارزش داره که اینکارو بکنم؟با توجه به اینکه من فاند هم لازم دارم.
    سلام

من فقط یه نکته بگم که بعضی از دانشگاهها محدودیت اینکه اورال 6.5 حداقل باشه و هر کدوم از اسکیل ها از 6 کمتر نباشه را برای آیلتس می گذارند. یه چک بکنید رشته خودتون و دانشگاههارو.

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar8564 نمایش پست ها
    سلام

من فقط یه نکته بگم که بعضی از دانشگاهها محدودیت اینکه اورال 6.5 حداقل باشه و هر کدوم از اسکیل ها از 6 کمتر نباشه را برای آیلتس می گذارند. یه چک بکنید رشته خودتون و دانشگاههارو.

موفق باشید
    ممنونم از توصیه تون.
    به نظرتون میتونم یک ماهه با یه کلاس فشرده تا 95 خودمو برسونم؟ اصلاً لازم هست اینکارو بکنم یا با همین 6.5 کارم راه می افته؟ با توجه به اینکه شاغل هم هستم.

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

ممنونم از توصیه تون.
    به نظرتون میتونم یک ماهه با یه کلاس فشرده تا 95 خودمو برسونم؟ اصلاً لازم هست اینکارو بکنم یا با همین 6.5 کارم راه می افته؟ با توجه به اینکه شاغل هم هستم.
    سلام
    خواهش می کنم. من اصلا با تافل آشنایی ندارم. اما اگه دانشگاه محدودیتی برای تک تک اسکیل هاتون نگذاشته خوب فقط تمرکز را روی GRE بگذارید. چون آمریکا بیشتر براش GRE مهمه برای دادن بورس.

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

ممنونم از توصیه تون.
    تافل آزمون استرس زاتریه به نظر من البته شاید بعضی ها بیشتر دوست داشته باشند. ولی معمولا یکیش کافیه باید ببینی دانشگاهی که مد نظرته چه نمره آیلتزی می خواد اگه داری دیگه چه کاریه بری هم پول بدی هم استرس و ...
    HOPE, GIVES YOU WINGS

Junior Member

سلام
    می خواستم بدونم جواب کدوم امتحان زودتر میاد؟
    ممنونم

این نمره تافل مورد نیاز دانشگا ها در کجا قرار داره مثلا من برای دانشگاه کارولینای جنوبی و ایالتی اورگان خیلی گشتم ولی متوجه نشدم برای پذیرش با فاند باید چه نمره تافلی بیارم ویا حداقل در هر مهارت چه نمره ای کسب کنم . خیلی بچه ها تو پستها گفتن فلان نمره رو خواسته من در حال حاضر ثبت نام تافل نکردم چون خوندم اون موقع میتونیم اسم چند دانشگاه رو بدیم تا نمره رایگان ریپورت بشه ولی اصلا نمی دونم چطور باید نمره لازم دانشگاه رو بدونم برای تافل وجی ار ای... ممنون میشم اگر دوستان که تجربه دارند راهنمایی کنند

سلام
    دوست عزیز با توجه به نمره لیسنینگ شما در آیلتس اصلا تافل رو پیشنهاد نمیکنم چون در تافل لیسنینگ در اسپیکینگ و رایتینگ نقش اساسی داره و احتمال زیاد برای 95 دچار مشکل خواهید شد

Junior Member

سلام
    من 2 هفته پیش تافل دادم و متاسفانه 52 شدم (روز آزمون مریض بودم) . الان یک ماه فرصت دارم که دوباره آزمون بدم. به تافل 80 یا آیلتس 6 احتیاج دارم. به نظرتون کدوم یکی امکانش بیشتره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jsvb89 نمایش پست ها
    سلام
    من 2 هفته پیش تافل دادم و متاسفانه 52 شدم (روز آزمون مریض بودم) . الان یک ماه فرصت دارم که دوباره آزمون بدم. به تافل 80 یا آیلتس 6 احتیاج دارم. به نظرتون کدوم یکی امکانش بیشتره؟

دوست عزیز بعید می دونم با یک ماه وقتی که دارید به این نمره برسید، در هر صورت نمره ی تافل به این دلیل که کمی بیشتر نسبت به آیلتس تکنیک پذیر است دست یافتنی تر است. آزمون آیلتس نسبت به تافل از استاندارد بالاتری در سنجش سطح افراد برخوردار است و سنجشی که در آن صورت می گیرد در صورتی که در مراکز داخلی آزمون نداده باشید منصفانه تر است. برای مطالعه ی بیشتر در مورد تفاوت بین آزمون تافل و آیلتس دوستان می توانند این مطلب بنده را مطالعه بفرمایند.
    ویرایش توسط Simon : October 2nd, 2014 در ساعت 04:38 PM دلیل: درخواست كاربر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)