صفحه 104 از 174 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی- دانشگاه آزاد تهران جنوب

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboob21 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من میخوام امسال برای ارشد عمران یکی از دانشگاه های اروپایی (آلمان، فنلاند و ...) اپلای کنم.
    میخوام خوندن انگلیسی رو شروع کنم و حدودا 3 ماه فرصت دارم.نمره لازمه 6.5 آیلتس و 88 تافل هست.
    منتها نمیدونم برای امتحان آیلتس آماده بشم یا تافل؟!اگر ممکنه با توجه به اینکه میگن اگر قراره برم اروپا بهتره مدرک آیلتس بگیرم(بخاطر نحوه تلفظ) به نظر شما با این شرایط برای کدوم امتحان بخونم؟
    از 17-12 سالگی کلاس زبان موسسه های مختلف رفتم و سطح زبانم نسبتا خوبه.بخاطر وقفه 6 ساله خیلی چیزا رو فراموش کردم ولی هنوزم لحجه آمریکاییم خیلی خوبه و اگر بخوام دوباره بریتیش بخونم واسم خیلی سخته از طرفی میگن تافل اینترنتی سخته و برای اروپا آیلتس حرف اولو میزنه نمیدونم چکار کنم؟
    لطفا راهنماییم کنید چکار کنم بهتره؟آیلتس یا تافل
    ممنون
    درود بر شما دوست عزیز. همونطور که شما خودت تو صحبتات هم اشاره کردی و بچه ها هم بهت گفتن کلا مزایای آیلتس نسبت به تافل بیشتره. شما 10 سال هم که کلاس زبان رفته باشی فایده نداره. با پراکنده خونی شما نمیتونی از پس امتحان چه تافل و چه آیلتس بر بیای. شما کافیه رو رفرنس های خاص برای آیلتس وقت بزاری همین. دیگه تلاش اضافی نیازی نیست. نه اینکه بد باشه ها. ولی شما چون هدفت نمرست فقط رو رفرنس ها وقت بزار. 3 ماه 1 مقدار کمه. باید روزی 6-7 ساعت حداقل وقت بزاری اگه می خوای تو 3 ماه نتیجه بگیری. موفق باشی

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

درود.

برای دانشگاهی که میخوام اپلای کنم IELTS 5 یا تافل 85 میخواد.

تا اسفند 93 هم باید امتحان رو بدم.

الان شروع کردم به یادگیری 504. به نظرتون به کدوم یکی میتونم برسم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

نقل قول نوشته اصلی توسط Stifler نمایش پست ها
    درود.

برای دانشگاهی که میخوام اپلای کنم IELTS 5 یا تافل 85 میخواد.

تا اسفند 93 هم باید امتحان رو بدم.

الان شروع کردم به یادگیری 504. به نظرتون به کدوم یکی میتونم برسم ؟
    درود بر شما دوست عزیز. من نمی دونم کدوم دانشگاهی آیلتس 5 رو معادل با تافل 85 دونسه. این در حق تافل واقعا ظلمه. اگه اینجوری باشه شک نکن که نمره آیلتس خیلییییییییی راحت تر میشه کسب کرد. و اگه می خوای واسه آیلتس آماده شی. 504 به دردت نمی خوره. چون این کتاب 1 رفرنس کلی برای تافله. تازه واسه تافل همچین رفرنس خوبی نیست. ولی در کل همین که دانش زبانتو بالا می بره خودش کلیه.

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima1366 نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیز. من نمی دونم کدوم دانشگاهی آیلتس 5 رو معادل با تافل 85 دونسه. این در حق تافل واقعا ظلمه. اگه اینجوری باشه شک نکن که نمره آیلتس خیلییییییییی راحت تر میشه کسب کرد. و اگه می خوای واسه آیلتس آماده شی. 504 به دردت نمی خوره. چون این کتاب 1 رفرنس کلی برای تافله. تازه واسه تافل همچین رفرنس خوبی نیست. ولی در کل همین که دانش زبانتو بالا می بره خودش کلیه.
    دانشگاه های ایتالیا رو چک کردم همچین چیزی نوشته بود . موندم ببینم میتونم تو این فرصت شیش ماهه برسم بهش یا نه ؟ در مورد 504 هم که اکثر دوستان میگن که از نظر لغت زیاد فرقی نداره برای هر دو ازمون.

Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA University Of Tehran

دوستان سلام
    من میخوام برای پاییز 2015 اقدام کنم.چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
    اگر بخوام برای دانشگاه های اروپا اقدام کنم آخرین تاریخی که میتونم امتحان زبان بدم کی هستش؟
    من سطحم intermediate هستش آیا شدنیه که تا آخر آذر خودمو آماده کنم؟
    برای اروپا ielts بهتره یا toefl?

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Stifler نمایش پست ها
    دانشگاه های ایتالیا رو چک کردم همچین چیزی نوشته بود . موندم ببینم میتونم تو این فرصت شیش ماهه برسم بهش یا نه ؟ در مورد 504 هم که اکثر دوستان میگن که از نظر لغت زیاد فرقی نداره برای هر دو ازمون.
    دوست خوبم. خودمم گفتم که کتاب 504 کتاب بدی نیست. هر کتابی که توش لغت داشته باشه کتاب خوبیه. منظورم این بود که شما وقت رو غنیمت بشمار و تمرکز کن رو رفرنس های اصلی. چون واسه همه ما ملاک نمرست.
    تو این 6 ماه خیلی کارا میشه کرد. به خصوص آیلتس 5 خیلی قابل دسترسه. موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeh69 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من میخوام برای پاییز 2015 اقدام کنم.چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
    اگر بخوام برای دانشگاه های اروپا اقدام کنم آخرین تاریخی که میتونم امتحان زبان بدم کی هستش؟
    من سطحم intermediate هستش آیا شدنیه که تا آخر آذر خودمو آماده کنم؟
    برای اروپا ielts بهتره یا toefl?
    درود بر شما دوست عزیز.
    به طور کلی خیلی از دانشگاهها تو اروپا در طی سال میشه اپلای کرد مگه اینکه تو دپارتمان ددلاین آورده باشن. باید به سایت دانشگاهها نگاه کنید ببنید ددلاین دارن یا نه. و برای امتحان زبانتون با ددلاین هماهنگ باشین. حد اکثر 20 روز قبل از ددلاین امتحان بدین.
    با توجه به سطح زبانتون نیاز به تلاش دارین تا به امتحان آذر برسین. ولی کار نشد نداره. برو جلو ایشالا میشه
    در کل برای همه جا به غیر از آمریکا، ترکیه و سنگاپور آیلتس بهتره.
    موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA University Of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima1366 نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیز.
    به طور کلی خیلی از دانشگاهها تو اروپا در طی سال میشه اپلای کرد مگه اینکه تو دپارتمان ددلاین آورده باشن. باید به سایت دانشگاهها نگاه کنید ببنید ددلاین دارن یا نه. و برای امتحان زبانتون با ددلاین هماهنگ باشین. حد اکثر 20 روز قبل از ددلاین امتحان بدین.
    با توجه به سطح زبانتون نیاز به تلاش دارین تا به امتحان آذر برسین. ولی کار نشد نداره. برو جلو ایشالا میشه
    در کل برای همه جا به غیر از آمریکا، ترکیه و سنگاپور آیلتس بهتره.
    موفق باشی
    ممنون از راهنماییتون
    ترکیه آیلتس قبول ندارن؟ترکیه برام خیلی مهمه
    با توجه به اینکه من نمیخوام کلاس برم و میخوام خودم بخونم و فرضتمم کمه فکر میکنید تافل برام راحتتره یا آیلتس؟

Junior Member

حالا یکی بحواد واسه کانادا تلاش کنه ، اگه نشد تررکیه بره ، تکلیفش چی میشه ؟ تافل یا آیلتس ؟!

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط s_jodat نمایش پست ها
    حالا یکی بحواد واسه کانادا تلاش کنه ، اگه نشد تررکیه بره ، تکلیفش چی میشه ؟ تافل یا آیلتس ؟!
    هر دو مورد قبول دانشگاه های دنیاست. عمدۀ تفاوت، در اینه که نمرۀ مورد نظر دپارتمان هدف شما، در کدام آزمون، راحت تر بدست میاد. نکتۀ دیگر هم اینه که شما با کدام آزمون راحت تر هستید.
    تافل اینترنتی، آزمونی هست که مهارت لیسنینگ، نقش پر رنگی در اون داره. اگر در این آیتم ضعف جدی دارید، و زمانی برای جبران ندارید، شاید آیلتس برای شما بهتر باشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)