صفحه 105 از 174 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

سلام
    من شنیدم چون آزمون آیلتس در ایران نمره دهی میشه, نمرات Speaking و Writing غیر عادلانه داده میشه و بهتره که آزمون تافل داد تا آیلتس.

آیا این موضوع درسته؟ یعنی نمرات آیلتس غیر عادلانه است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی- دانشگاه آزاد تهران جنوب

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeh69 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    ترکیه آیلتس قبول ندارن؟ترکیه برام خیلی مهمه
    با توجه به اینکه من نمیخوام کلاس برم و میخوام خودم بخونم و فرضتمم کمه فکر میکنید تافل برام راحتتره یا آیلتس؟
    من نگفتم آیلتسو قبول نداره. گفتم تافل براش بهتره. تازه ترکیه شرایطش آسونتره. چون برای gre فقط کوانت می خواد ولی سنگاپور و آمریکا نمره وربال براشون خیلی مهمه. شما ترکیه رو بزار برای انتخاب آخر. جاهای خیلی بهتری میشه رفت.
    ببین تو چه بخوای تافل بخونی چه بخوای آیلتس بخونی نیاز به 1 معلم با تجربه داری که ( حالا تو آمزشگاه یا کلاس خصوصی) راه و چاه امتحان رو بهت یاد بده. باور کن همش تکنیکه. من خودم اصلا با آموزشگاه موافق نیستم. خصوصی بگیر 10-11 جلسه ای برات جمع می کنن.
    اینم که بین تافل یا آیلتس کدومشو انتخاب کنی به خودت بستگی داره. من خودم نزدیک 1 سال دنبال جواب این سوال برای خودم بودم. در نهایت با توصیه اطرافیان آیلتسو انتخاب کردم و اصلا پشیمون نیستم. چونکنیکاش خیلی واضحن. و شما نیازی نیست خیلی دانش زبان داشته باشی. این تصمیم به عهده خودتون.

سلام بچه ها من اگه بخوام همزمان هم تافل بدم هم آيلتس ميشه؟ يعني براي هر دوش آماده شم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CS-AmirKabir Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط s_jodat نمایش پست ها
    حالا یکی بحواد واسه کانادا تلاش کنه ، اگه نشد تررکیه بره ، تکلیفش چی میشه ؟ تافل یا آیلتس ؟!
    سلام

واقعیت اینه که همه جای دنیا جفت آزمون ها زو قبول می کنن. من خودم آیلتس دادم و برای آمریکا هم اقدام کرذم. از 300 تا دانشگاه ای که بررسی کردم بالای 90% آیلتس و تافل و قبول می کنند. و اونایی هم که تو سایتشون فقط تافل و گذاشته بودن وقتی میل زدم در جواب گفتن که آیلتس هم قبول می کنن. چون هم خود ETS و هم خود IELTS.org جدول تبدیل هر کدوم به اون یکی و گذاشتن.
    فقط بحث اینه که تو کدوم راحت تری. و من خودم چون مشکل سرعت عمل داشتم با آیلتس راحت تر بودم.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima1366 نمایش پست ها
    نمیشه به سوال شما جواب درستی داد. این کاملا به خود آدم برمیگرده. به طور کلی میشه گفت تو آیلتس نمره آوردن راحت تره. چون نیاز به دانش زبان آنچنانی نداره. شما تکنیک هارو بلد باشی راحت از پسش بر میای. ولی اسپیکینگش هم به اونصورت مشکلی نداره. یک سری تاپیک خاص هستش که هر دفعه از اونا سوال میشه. که اگه بخوای میتونم در اختیارت بزارم. فقط باید بلد باشی که تو جلسه اسپیکینگ چطور آسمون ریسمون ببافی. همین بازم میگم همه چی بستگی به خودت داره. بقیه فقط نظرشونو میگن. نمیشه نسخه ای که رو 1 نفر جواب داده واسه همه پیچید. موفق باشی
    لطفا اگر ممکنه تاپیک ها رو واسم بگزارید

Junior Member

سلام.
    من کلا برای 5 تا کشور در رشته مهندسی برق قدرت میخوام اقدام کنم....(آمریکا، کانادا، استرالیا، نیوزلند و اسپانیا)
    همچنین به مهاجرت بعد از اتمام دکتری در 3 تا کشور اول فکر میکنم...
    سوال من اینه که تافل بدم یا آیلتس؟؟؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomif نمایش پست ها
    سلام.
    من کلا برای 5 تا کشور در رشته مهندسی برق قدرت میخوام اقدام کنم....(آمریکا، کانادا، استرالیا، نیوزلند و اسپانیا)
    همچنین به مهاجرت بعد از اتمام دکتری در 3 تا کشور اول فکر میکنم...
    سوال من اینه که تافل بدم یا آیلتس؟؟؟
    سلام
    وزنه آیلتستون سنگینتره. برای مهاجرت کانادا قطعا آیلتس لازمید. استرالیا کانادا با آیلتس هماهنگ ترند. اکثر دانشگاه های امریکا هم آیلست رو می پذیرند. اگر فقط قرار بود برای آمریکا و تحصیلی اقدام کنید من تاقل رو قویا توصیه می کردم.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    وزنه آیلتستون سنگینتره. برای مهاجرت کانادا قطعا آیلتس لازمید. استرالیا کانادا با آیلتس هماهنگ ترند. اکثر دانشگاه های امریکا هم آیلست رو می پذیرند. اگر فقط قرار بود برای آمریکا و تحصیلی اقدام کنید من تاقل رو قویا توصیه می کردم.
    شادزی
    مرسی از پاسخت.
    ببینید من یک فکری دارم...میگم من فرضا میخام واسه این کشورهایی که گفتم واسه دکتری اقدام کنم...خب حالا چند تا دانشگاه هست...به غیر آمریکا ، واسه اون 4 تا کشور دیگه فوق فوقش 20 تا دانشگاه رو اپلای میکنم...اما خود آمریکا به تنهایی 20 تا 30 تا دانشگاه داره که من در نظر دارم...خب پس 50% به بالا جاهایی که میفرستم مال آمریکاس...از طرفی GRE شبیه تافل هست و از این جهت کارم راحتتره و آمریکایی ها هم GRE رو خیلی بهش اهمیت میدن...به خاطر همینه که گیج شدم...نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه؟؟؟ نظر شما چیه؟؟

Member hossein_sh_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    شادزی
    سلام، شما فرمودید که برای آمریکا قویا تافل رو پیشنهاد می کنید، ولی من شنیدم که به دلیل تقلب ها و موردهای مختلفی که در مورد آزمون تافل پیش آمده، جدیدا دانشگاه های امریکایی هم دارن سیاست هاشون رو عوض می کنن و به سمت آیلتس میرن، طوری که حتی بعضی هاشون آیلتس رو بیشتر از تافل قبول می کنن (Recommended: IELTS). با این شرایط تکایف چیه؟؟ با تشکر

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_sh_s نمایش پست ها
    سلام، شما فرمودید که برای آمریکا قویا تافل رو پیشنهاد می کنید، ولی من شنیدم که به دلیل تقلب ها و موردهای مختلفی که در مورد آزمون تافل پیش آمده، جدیدا دانشگاه های امریکایی هم دارن سیاست هاشون رو عوض می کنن و به سمت آیلتس میرن، طوری که حتی بعضی هاشون آیلتس رو بیشتر از تافل قبول می کنن (Recommended: IELTS). با این شرایط تکایف چیه؟؟ با تشکر
    هرگز این اتفاق رخ نمی دهد. اولا اگر دانشگاههای آمریکایی تافل را زیر سوال ببرن در حقیقت سیستم آموزشی کل کشور آمریکا را زیر سوال بردن چون تافل منطبق بر سیستم آموزشی آمریکا است. ثانیا اگر قرار به تخلف و تقلب باشه که آیلتس تخلفش راحتتره ، مطمئن باش ETS به خاطر حجم پولی که از آزمون در میاره و برای جلوگیری از بدنامی به تخلف خیلی حساس هست. ثالثا آمریکایی ها همیشه ثابت کردن منافع ملیشون از همه جیز مهمتره پس هرگز مانع ورود پول به کشورشون نمیشن اگر لازم بدونن سیستم آزمون را اصلاح میکنن. رابعا، من از شما سوال میپرسم: معیار اساسی پذیرش و فاند آمریکا بر اساس GRE است که این آزمون را هم ETS برگزار میکنه، چطور میتونه تافل را قبول نداشته باشه ولی GRE را قبول داشته باشه؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)