صفحه 106 از 174 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

Hey folks
    This is a Score Comparison Tool

I think this one is one of the best ones you can possibly find . Firstly, It is something official from ETS. Secondly, It covers a range of sub-scores ( compared to many which provide you with just a table and a bunch of numbers ) you can figure out your approximate score equivalent to the other exam
    It is also very nicely designed and user-friendly

Here's the link : https://www.ets.org/toefl/institutions/scores/compare/ - check it out

For example, if you have gotten an overall band score of 6.5 on IELTS, you could possibly get an overall score, ranging from 79 to 94 on TOEFL.

Hope you find it useful.
    Later
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

The previous post of mine was related to OVERALL scores.
    Now for subscores on your exam results ( Listening, Reading, Writing, Speaking ) you can visit here .
    This is also published by ETS and is totally based on research .

https://www.ets.org/s/toefl/pdf/supp...son_tables.pdf

B. Franklin

In my personal experience ( and opinion ) it is much more difficult to score 8 on Speaking of IELTS than to score 26-27 on Speaking of TOEFL.

B. Franklin

من نزدیک به 3 سال پیش در آزمون آی بی تی شرکت کردم و (متاسفانه) 78 شدم. جزئیات نمرم رو دقیق یادم نیست و احتمالا تو پست بعدیم میذارم.
    حالا دوباره میخوام امتحان تافل یا آیلتس بدم. تا اینجا دانشگاهایی که دیدم نمره حدنصاب رو تافل 100 یا آیلتس 7 تعیین کردن.
    پیشنهاد دوستان چیه؟
    زمانی آلبرت اینشتین چنین اظهار داشت: ((در جوانی، رویای من این بود که جغرافی دان شوم. اما هنگام کار در دفتر ثبت اختراعات،عمیقا در خصوص این مساله فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که رشته ای بسیار دشوار است و با بی میلی بسوی فیزیک رفتم)).

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_sh_s نمایش پست ها
    سلام، شما فرمودید که برای آمریکا قویا تافل رو پیشنهاد می کنید، ولی من شنیدم که به دلیل تقلب ها و موردهای مختلفی که در مورد آزمون تافل پیش آمده، جدیدا دانشگاه های امریکایی هم دارن سیاست هاشون رو عوض می کنن و به سمت آیلتس میرن، طوری که حتی بعضی هاشون آیلتس رو بیشتر از تافل قبول می کنن (Recommended: IELTS). با این شرایط تکایف چیه؟؟ با تشکر

سلام
    شنیده های شما کاملا اشتباه است. هیچوقت چنینی اتفاقی نمیوفته. خیالتون راحت.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام. من اخیرا دارم برای آیلتس آماده میشم. قبلش استاد زبان توی مقطع ارشد داشتیم که ایشون استاد تمام بودن و از دانشگاه سیدنی فارغ التحصیل زبان شدند. من ازش پرسیدم تافل بهتره یا آیلتس و به من گفتند که آیلتس سواد زبان رو بالاتر میبره. تافل دیگه داره قدیمی می شه. همچنین اضافه کردند که تا چند سال آینده آیلتس حرف اول رو میزنه.
    کلی از دوستای من تافل دادن و من میخوام آیلتس بدم. به نظر آوردن نمره ی مینیمم 79 تا 85 اینا توی آیلتس آسونتره. اما برای نمره های بالا، شنیدم که توی تافل راحتتر میشه نمره ی 100 و خرده گرفت.
    من الان که دارم برای اسکیل های آیلتس آماده میشم به نظرم توانایی های من رو بالاتر برده با وجود اینکه من زبانم همیشه خوب هم بوده. خصوصا قسمت رایتینگ. ریدینگ آیلتس واقعا خیلی دقت میخواد. اسپیکینگ هم بیشتر به اگزمینر بستگی داره ولی یه شرکت کننده خوب حداقل 6.5 رو میگیره. لیستنینگ هم بیشتر لهجه بیریتیش هست که ممکنه برای بعضی ها سخت باشه. من شخصا مشکل خاصی با این لهجه ندارم.
    در کل نه اینکه بخوام بگم تافل بهتره یا آیلتس، به نظرم به خودتون رجوع کنین و خیلی حساس نشین کدام آزمون رو انتخاب کنین. این روزا تقریبا همه جا هر دو مدرک رو قبول دارن. مثلا یه جا که خودم دیدم قبول نمیکنن دانشگاه استنفورد بود که به طور واضح نوشته آیلتس قبول نمیکنیم! دلیلش هم معلوم نیست چیه!

Junior Member

دوستان سلام
    من برای فرانسه میخوام اپلای کنم
    اما حتما میخوام آیلتس یا تافل یکیشو داشته باشم
    سطح زبانم خوبه یعنی دیپلم دارم ااما 100% برای این امتحانات امادگی ندارم
    توقع خودم نمره ی بالاست
    توی کدوم بهتر میشه نتیجه گرفت ؟
    میتونم کلاس برم و هردو رو امتحان بدم ؟
    tnx

Member hossein_sh_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

با تشکر از ienjf2 و simon عزیز، مطلبی که گفتم رو البته خودم هم دیده بودم و فقط شنیدن نبود، البته فرمایشات شما دوستان صحیح است ولی من به شخصه بخش پذیرش چند دانشگاه رو (که MIT هم جزوشون بود) چک کردم، همشون در بعضی رشته ها مثل رشته خودم، مکانیک، اولویت رو با آیلتس می دونستن. یه وقت سوء برداشت نشه، همشون تافل رو کما فی السابق می پذیرند.

Member hossein_sh_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    هرگز این اتفاق رخ نمی دهد. اولا اگر دانشگاههای آمریکایی تافل را زیر سوال ببرن در حقیقت سیستم آموزشی کل کشور آمریکا را زیر سوال بردن چون تافل منطبق بر سیستم آموزشی آمریکا است. ثانیا اگر قرار به تخلف و تقلب باشه که آیلتس تخلفش راحتتره ، مطمئن باش ETS به خاطر حجم پولی که از آزمون در میاره و برای جلوگیری از بدنامی به تخلف خیلی حساس هست. ثالثا آمریکایی ها همیشه ثابت کردن منافع ملیشون از همه جیز مهمتره پس هرگز مانع ورود پول به کشورشون نمیشن اگر لازم بدونن سیستم آزمون را اصلاح میکنن. رابعا، من از شما سوال میپرسم: معیار اساسی پذیرش و فاند آمریکا بر اساس GRE است که این آزمون را هم ETS برگزار میکنه، چطور میتونه تافل را قبول نداشته باشه ولی GRE را قبول داشته باشه؟؟؟
    من منظورم این نبود که تافل رو قبول ندارند، خیلی خوب هم قبول دارن، قفط کم کم دارن برای آیلتس ارزش بیشتری قائل می شن که در بعضی موارد بیشتر از تافل هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1 نمایش پست ها
    من نزدیک به 3 سال پیش در آزمون آی بی تی شرکت کردم و (متاسفانه) 78 شدم. جزئیات نمرم رو دقیق یادم نیست و احتمالا تو پست بعدیم میذارم.
    حالا دوباره میخوام امتحان تافل یا آیلتس بدم. تا اینجا دانشگاهایی که دیدم نمره حدنصاب رو تافل 100 یا آیلتس 7 تعیین کردن.
    پیشنهاد دوستان چیه؟
    فعلا که پیشنهادی از دوستان دریافت نشد.اما ریز نمرات من:
    R:23,L:16,S:17,W:22
    منتظر نظر دوستان صاحبنظر هستم...
    زمانی آلبرت اینشتین چنین اظهار داشت: ((در جوانی، رویای من این بود که جغرافی دان شوم. اما هنگام کار در دفتر ثبت اختراعات،عمیقا در خصوص این مساله فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که رشته ای بسیار دشوار است و با بی میلی بسوی فیزیک رفتم)).

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)