صفحه 107 از 174 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1 نمایش پست ها
    فعلا که پیشنهادی از دوستان دریافت نشد.اما ریز نمرات من:
    R:23,L:16,S:17,W:22
    منتظر نظر دوستان صاحبنظر هستم...
    طبق این پست من ( http://www.applyabroad.org/forum/sho...9%86-)/page106 ) میتونی توی خود سایت ets ببینی که آیلتس 7 معادل از 94 تا 101 هست . پس شاید ( شاید ) راحت تر باشه آیلتس 7 آورد تا تافل 100 .

ولی به نظرم شما بهتره ببینی با فرمت کدوم امتحان آشنا تری و راحت تری روی اون کار کنی .

( البته من درمورد ریپورت نمره آیلتس هم اطلاع ندارم یه موقع دیدی مثلاً ریز تر اعلام میکنن و فقط همین 7 نیسا . شاید مثلاً وقتی اعلام میشه 7+ یا 7- داره . نمیدونم . این و آمارش و دربیار و مطمئن شو ازش )
    دوستان با تجربه اگه نظری دارن اعلام کنند .
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

سلام
    شما لیسنینگ خیلی ضعیف عمل کردید و چون این قسمت در 3 بخش ازمون میاد در تافل عملا هر سه بخش رو واگذار میکنید. همونطوری که تو نمره هم مشخصه فقط R رو مستقل عمل کردید و کمی بهتره. با این حال انتخاب اینها به توانمندی شما که ما از اون نامطلعیم بر میگرده و هدفتون.گاهی برای کار شما آیلتس بهتره گاهی تافل. ارسال ها قبلی مطالعشون بهتون کمک خواهد کرد.
    شادزی
    ویرایش توسط Simon : September 8th, 2014 در ساعت 07:19 AM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran

من جای شما بودم حتما تافل می دادم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    من جای شما بودم حتما تافل می دادم.
    چطور؟ دلیل خاصی دارید؟
    زمانی آلبرت اینشتین چنین اظهار داشت: ((در جوانی، رویای من این بود که جغرافی دان شوم. اما هنگام کار در دفتر ثبت اختراعات،عمیقا در خصوص این مساله فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که رشته ای بسیار دشوار است و با بی میلی بسوی فیزیک رفتم)).

ApplyAbroad Veteran

چطور؟ دلیل خاصی دارید؟
    من از نمره شما حدس میزنم که شما با هیچ بخش تافل مشکلی ندارید فقط تمرین کافی نداشتید. دوست خودم بار اول هفتاد و هشت شد و بار دوم دو ماه خوند و نود و هشت شد. ولی بازم به خودتون بستگی داره و این نظر شخصی من است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Utah State University

من نزدیک به 3 سال پیش در آزمون آی بی تی شرکت کردم و (متاسفانه) 78 شدم. جزئیات نمرم رو دقیق یادم نیست و احتمالا تو پست بعدیم میذارم.
    حالا دوباره میخوام امتحان تافل یا آیلتس بدم. تا اینجا دانشگاهایی که دیدم نمره حدنصاب رو تافل 100 یا آیلتس 7 تعیین کردن.
    پیشنهاد دوستان چیه؟
    سلام
    من توصیه میکنم IELTS بدین.
    من خودم پارسال IBT امتحان دادم و شدم (TOEFL 78 (Listening 19, Wrting 20, speaking 23, reading 15 که میشه معادل 5 IELTS اما امسال IELTS امتحان دادم و شدم 7 : (Listening 6.5, Reading 7, Writing 7, Speaking 7) که معادل 103 IBT هست.
    و تازه در امتحان بعدی که برای اطمینان ثبت نام کرده بودم به فاصله 1 ماه و اصلا براش مطالع نکردم باز هم شدم 7: (Listening 7.5, Reading 6.5, Writing 6.5, Speaking 7)

در کل:

IELTS 7 بدست آوردنش راحتر هست تا IBT 100 چون امتحان استانداردتر هست، فقط نیاز به حدود 3 ماه مطالعه مداوم داره.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tahmoures1987 نمایش پست ها
    سلام
    من توصیه میکنم IELTS بدین.
    من خودم پارسال IBT امتحان دادم و شدم (TOEFL 78 (Listening 19, Wrting 20, speaking 23, reading 15 که میشه معادل 5 IELTS اما امسال IELTS امتحان دادم و شدم 7 : (Listening 6.5, Reading 7, Writing 7, Speaking 7) که معادل 103 IBT هست.
    و تازه در امتحان بعدی که برای اطمینان ثبت نام کرده بودم به فاصله 1 ماه و اصلا براش مطالع نکردم باز هم شدم 7: (Listening 7.5, Reading 6.5, Writing 6.5, Speaking 7)

در کل:

IELTS 7 بدست آوردنش راحتر هست تا IBT 100 چون امتحان استانداردتر هست، فقط نیاز به حدود 3 ماه مطالعه مداوم داره.

موفق باشید.

با سلام
    دوست عزیز من برخلاف شما اعتقاد دارم که تافل استانداردتر است. به دلیل اینکه سلیقه شخصی کمتر در آن دخیل هست. جدیدآ هم که در آیلتس writing ها کمتر خوانده میشود و با چند خط اول نمره را میدهند. ولی تافل نیاز به listening قوی داره چون چنتا skill از جمله writing هم درش نیاز به listening خوب داره. در کل برای کسی که listening قوی داره تافل بهتره و برای کسانی که Listening ضعیفی دارند آیلتس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

سلام دوستان
    من قصد اپلای برای مقطع دکترا رو دارم.اولویت اولم کانادا،آمریکا،آلمان و سنگاپور هست!2سال برای اپلای فرصت دارم هنوز...
    به نظرتون برای کدوم امتحان خودمو آماده کنم؟تافل یا آیلتس؟؟
    با توجه به اینکه زیاد روی دانشگاه های A آمریکا و کانادا حساب باز نمیکنم!!!

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط chem_88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قصد اپلای برای مقطع دکترا رو دارم.اولویت اولم کانادا،آمریکا،آلمان و سنگاپور هست!2سال برای اپلای فرصت دارم هنوز...
    به نظرتون برای کدوم امتحان خودمو آماده کنم؟تافل یا آیلتس؟؟
    با توجه به اینکه زیاد روی دانشگاه های A آمریکا و کانادا حساب باز نمیکنم!!!
    فرقی بین این دو آزمون نیست؛ هر دو در دانشگاه های دنیا، مورد پذیرش هستند. اما اگر در اروپا دنبال گزینه های متعدد هستید، شاید آیلتس انتخاب مقبول تری باشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    M.A-Architecture

‐ IELTS Academic, total score 6.5 and writing score 5.5

‐ TOEFL Internet‐based test, total score 92 and writing score 22

سلام دوستان
    کدامیک از این دو بدست اوردنش راحتتره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)