صفحه 111 از 174 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

سلام دوستان از همگی ممنون میشم راهنماییم کنید
    من تا حالا تافل ندادم ولی احساس می کنم مهارت آیلتس در تکرار آزمون بعدی بسیار متغیره
    من دیروز نمره آیلتس آکادمیک گرفتم s:6.5 w:6.5 R:7 L:6 که متاسفانه دانشگاه مقصد نمره کلی 7 میخواد بدون اینکه مهارتی زیر 6.5 باشه
    و من 10 ژانویه باید امتحان بعدی رو بدم یعنی 20 روز دیگه. با توجه به اینکه خارج از ایرانم و در تعطیلات, فرصت خوندن دارم.
    یه حسی به من میگه ممکنه در امتحان بعدی یکی دیگه از مهارتهام بره زیر سوال چون آیلتس جنرال دو سال پیشم نمره ریدینگش کم شده بود!
    به نظر دوستان اگر تافل iBT بدم میتونم به نمره 100 برسم؟ هر چند رفتم نمونه سوالاتش رو دیدم به نظرم آکادمیک تر و منطقی تر میاد فقط من تجربه اش رو ندارم کمی واهمه دارم
    ممنون میشم نظر بدید

Banned

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

نقل قول نوشته اصلی توسط afsin نمایش پست ها
    سلام دوستان از همگی ممنون میشم راهنماییم کنید
    من تا حالا تافل ندادم ولی احساس می کنم مهارت آیلتس در تکرار آزمون بعدی بسیار متغیره
    من دیروز نمره آیلتس آکادمیک گرفتم s:6.5 w:6.5 R:7 L:6 که متاسفانه دانشگاه مقصد نمره کلی 7 میخواد بدون اینکه مهارتی زیر 6.5 باشه
    و من 10 ژانویه باید امتحان بعدی رو بدم یعنی 20 روز دیگه. با توجه به اینکه خارج از ایرانم و در تعطیلات, فرصت خوندن دارم.
    یه حسی به من میگه ممکنه در امتحان بعدی یکی دیگه از مهارتهام بره زیر سوال چون آیلتس جنرال دو سال پیشم نمره ریدینگش کم شده بود!
    به نظر دوستان اگر تافل iBT بدم میتونم به نمره 100 برسم؟ هر چند رفتم نمونه سوالاتش رو دیدم به نظرم آکادمیک تر و منطقی تر میاد فقط من تجربه اش رو ندارم کمی واهمه دارم
    ممنون میشم نظر بدید
    سلام

ظرف 20 روز آماده شدن برای آزمونی که از فرمت و ساختار اون چیزی نمی دونید و تجربه تمرین برای اون رو ندارید اصلا منطقی تیست... اونم برای نمره ای مثل 100 با عقبه زبانی نه چندان خوبتون (با توجه به نمره ای که فرمودید)...
    توصیهم من سرمایه گذاری مجدد روی IELTS هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان. واقعا ممنون می شم راهنماییم کنید. باید خیلی سریع تصمیم بگیرم. من از دانشگاهی پذیرش گرفتم که نمره زبان آیلس 6.5 ( هر اسکیل نباید کمتر از 6 باشه ) و یا نمره تافل 79 ( هر اسکیل کمتر از 19 نباید باشه ) می خواد. زبانم در حد متوسطه و 4 ماه زمان دارم. به نظر شما آیلس امتحان بدم یا تافل؟ کدوم راحتر میشه تو این زمان محدود نمره اش رو آورد؟
    وافعا ممنون می شم جواب بدید و کمکم کنید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza2 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان. واقعا ممنون می شم راهنماییم کنید. باید خیلی سریع تصمیم بگیرم. من از دانشگاهی پذیرش گرفتم که نمره زبان آیلس 6.5 ( هر اسکیل نباید کمتر از 6 باشه ) و یا نمره تافل 79 ( هر اسکیل کمتر از 19 نباید باشه ) می خواد. زبانم در حد متوسطه و 4 ماه زمان دارم. به نظر شما آیلس امتحان بدم یا تافل؟ کدوم راحتر میشه تو این زمان محدود نمره اش رو آورد؟
    وافعا ممنون می شم جواب بدید و کمکم کنید
    سلام

کسب نمره 79 بعد از یک بازه زمانی 4 ماهه برای آماده سازی، کاملا در دسترس هست...
    توصیه من به شما TOEFL هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

سلام
    دوستان به نظر شما گرفتن نمره رایتینگ 27 در تافل آسون تره یا 7 در آیلتس جنرال؟
    من بهترین مهارتم تو لیسینیگ هست بعد ریدینگ بعد اسپیکینگ و رایتینگ.
    Thanks

Member sarahshams آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Railway Eng.IUST/Busi Management. Allameh

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمون و محتوي آن )

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed_Hematpour نمایش پست ها
    سلام
    دوستان به نظر شما گرفتن نمره رایتینگ 27 در تافل آسون تره یا 7 در آیلتس جنرال؟
    من بهترین مهارتم تو لیسینیگ هست بعد ریدینگ بعد اسپیکینگ و رایتینگ.
    Thanks
    سلام
    من مرداد يه امتحان ايلتس جنرال دادم رايتينگ شدم 6.5
    اواخر مهر يه امتحان تافل دادم رايتينگ شدم 28
    البته من دوسال پيش هم تافل داده بودم و ساختارتافل خيلي بيشتر دستم بود، كلا هم تايپم خيلي بهتر از نوشتنمه، ضمن اينكه ليسنينگ خوبم هم كمكم كرد براي نمره تافل
    به نظرم به توانايي تايپ كردن و اينكه با ساختار آزمونها كلا چجوري بهتر هماهنگ باشي بستگي داره.

موفق باشيد
    !It's nice to be important, But it's important to be Nice

متاسفانه خیلی بحث ها سلیقه ای هست و اصلا بدرد نمیخوره. ای کاش یکم بجای کوبیدن همدیگه از هم حمایت میکردیم. به هر حال درسته که هرکی هر امتحانی رو داده و نمره بهتری گرفته اونو تایید میکنه اما دیگه نباید بقیه رو بکوبه.
    من الان واقعا خودم دنبال راهنمایی هستم ولی نمیتونم از این بحث ها استفاده کنم.
    من دنبال مهاجرت به استرالیا هستم و دارم زبان کار میکنم. البته سطح زبانم اصلا بالا نیست و متوسط هستم. استرالیا جدیدا تافل هم قبول میکنه و میخوام از بین تافل و آیلتس یکی رو انتخاب کنم.
    دوست من زبانش واقعا عالی هست و آیلتس امتحان داد و نمراتش این شد: .R:9-L:8.5-W:7-S:7.5 که کلی هم شاکی بود که چرا کم شده. مساله اصلی اینه که من نیاز به آیلتس 7 در همه قسمتها دارم و چون واقعا خیلی از این وستم ضعیفتر هستم فکر نمیکنم به راحتی بتونم با این وضع نمره 7 رو بیارم.
    اما در مورد تافل نمراتی که معادل با آیلتس 7 برای استرالیا نیاز دارم به این صورته: R:24-L:24-W:27-S:23. که البته رایتینگش خیلی بالاست
    خواهش میکنم دوستان بنده رو راهنمایی کنن که گرفتن نمرات بالا در تافل راحت تره یا آیلتس 7؟

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_sammak نمایش پست ها
    متاسفانه خیلی بحث ها سلیقه ای هست و اصلا بدرد نمیخوره. ای کاش یکم بجای کوبیدن همدیگه از هم حمایت میکردیم. به هر حال درسته که هرکی هر امتحانی رو داده و نمره بهتری گرفته اونو تایید میکنه اما دیگه نباید بقیه رو بکوبه.
    من الان واقعا خودم دنبال راهنمایی هستم ولی نمیتونم از این بحث ها استفاده کنم.
    من دنبال مهاجرت به استرالیا هستم و دارم زبان کار میکنم. البته سطح زبانم اصلا بالا نیست و متوسط هستم. استرالیا جدیدا تافل هم قبول میکنه و میخوام از بین تافل و آیلتس یکی رو انتخاب کنم.
    دوست من زبانش واقعا عالی هست و آیلتس امتحان داد و نمراتش این شد: .R:9-L:8.5-W:7-S:7.5 که کلی هم شاکی بود که چرا کم شده. مساله اصلی اینه که من نیاز به آیلتس 7 در همه قسمتها دارم و چون واقعا خیلی از این وستم ضعیفتر هستم فکر نمیکنم به راحتی بتونم با این وضع نمره 7 رو بیارم.
    اما در مورد تافل نمراتی که معادل با آیلتس 7 برای استرالیا نیاز دارم به این صورته: R:24-L:24-W:27-S:23. که البته رایتینگش خیلی بالاست
    خواهش میکنم دوستان بنده رو راهنمایی کنن که گرفتن نمرات بالا در تافل راحت تره یا آیلتس 7؟
    دوست عزیز برای مهاجرت استرالیا که نمره تافل قبول نمیکنن شما باید حتما آیلتس بدی ...
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    دوست عزیز برای مهاجرت استرالیا که نمره تافل قبول نمیکنن شما باید حتما آیلتس بدی ...
    چرا دوست عزیز توی سوالم نوشتم که استرالیا جدیدا تافل هم قبول میکنه و این نمراتی که معادل با آیلتس 7 برای تافل نوشتم از سایت مهاجرت استرالیا استخراج کردم.
    به نظر شما این نمرات(مخصوصا رایتینگ) توی تافل ساده تر هست یا آیلتس؟

Junior Member

سلام دوستان
    من حدود یک ماه و نیم بیشتر فرصت ندارم و سطح زبانم متوسط هست، به نظر شما تافل رو شرکت کنم یا ایلتس؟ می دونم زمان کمی برای امادگی دارم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)