صفحه 119 از 174 نخستنخست ... 1969109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

پیش فرض پاسخ : TOEFL or IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط modir نمایش پست ها
    این حرف کاملا درسته. من 2 ماه برای تافل خوندم. از یکی از بچه ها که خیلی کلاس رفته بود خواستم که به قول معروف چندتا نکته تستی که تو کلاس بهشون گفته بودن برام بگه. آس ترین چیزایی که با آب و تاب میگفت من تو همون ماه اول بهش رسیده بودم.
    به نظرم باید به حرف این دوستمون ایمان داشته باشیم تا موفق بشیم.
    شاد باشید
    صد درصد
    بچه ها یه سوال:
    این موسسات کنکور ارشدو دکترا مثل پ. یا م. چیکار میکنن؟ تست کنکورو حل میکنن! حالا یکی میگه من میرم منو ترغیب کنه مشکل خودشه! چرا میخاد درس بخونه؟ یکی میگه میرم کسی با رتبه فلان توی کنکور و با تجربه بهم کامنت بده بازم اشتباس، خودتون میدونین، کسیایی هم که نمیدونن که هیچ! من والا ایلتس رفتم معروفترین موسسه در تهران، همتون میدونین کجا! خ. آ. آ. ما ریدینگ و لیسنینگ و رایتینگ میزدیم معلم روزنامه ورزشی میخوند! اسپیکینگم که گفت بم ربط نداره! بعد ورک شاپ اسپیکینگم موسسه داده بود بش! ش. م. که اخرش اسفند 93 پیچوند رفت استرالیا پول تموم کلاس خصوصیا شو! موسسه هم گفت اره نامرد فلان کرد بهمان کرد! وای! ضمنا خودشم اخر گفت من به موسسه همش میگم سه جلسه ای من میبندم کلاسو!!!!! من دکتر اریانپور رو ترو خشک کردم و فلانیو بهمان کردم! فول پروفسور استندفورد تمنا میکرد فلان چیزو یادش بدم!!!
    همشونم زیر دیپلمن! لیسانسشون که اکثرا زبان در خارج خوندن اگزمینرن که خون منو تورو تو شیشه میکنن!
    وقت و اعصابتونو دست این د ز د ها ندید!!

پیش فرض پاسخ : TOEFL or IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط makanzamani نمایش پست ها
    صد درصد
    بچه ها یه سوال:
    این موسسات کنکور ارشدو دکترا مثل پ. یا م. چیکار میکنن؟ تست کنکورو حل میکنن! حالا یکی میگه من میرم منو ترغیب کنه مشکل خودشه! چرا میخاد درس بخونه؟ یکی میگه میرم کسی با رتبه فلان توی کنکور و با تجربه بهم کامنت بده بازم اشتباس، خودتون میدونین، کسیایی هم که نمیدونن که هیچ! من والا ایلتس رفتم معروفترین موسسه در تهران، همتون میدونین کجا! خ. آ. آ. ما ریدینگ و لیسنینگ و رایتینگ میزدیم معلم روزنامه ورزشی میخوند! اسپیکینگم که گفت بم ربط نداره! بعد ورک شاپ اسپیکینگم موسسه داده بود بش! ش. م. که اخرش اسفند 93 پیچوند رفت استرالیا پول تموم کلاس خصوصیا شو! موسسه هم گفت اره نامرد فلان کرد بهمان کرد! وای! ضمنا خودشم اخر گفت من به موسسه همش میگم سه جلسه ای من میبندم کلاسو!!!!! من دکتر اریانپور رو ترو خشک کردم و فلانیو بهمان کردم! فول پروفسور استندفورد تمنا میکرد فلان چیزو یادش بدم!!!
    همشونم زیر دیپلمن! لیسانسشون که اکثرا زبان در خارج خوندن اگزمینرن که خون منو تورو تو شیشه میکنن!
    وقت و اعصابتونو دست این د ز د ها ندید!!

سلام
    من با بیشتر حرفتون موافقم ولی با برخی قسمت هاش نه. البته این تاپیک انتخاب بین آیلتس و تافل است و بحث کلاس نیست . شما چه بخواهید تافل بدید و چه آیلتس اگر معلم کار کنه میتونه توی رایتینگ و اسپیکینگ تاثیر زیادی بگذاره.البته این به شرطیه که فردی که میخواد امتحان بده به دانش مناسب امتحان رسیده باشه و فقط رفع اشکال بشه وگرنه تقویت پایه مخصوصا در کوتاه مدت ساده نیست.من چند نفر رو میشناسم که با گرفتن معلم به نمره هشت در اسپیکینگ رسیدند .این افراد قبل از گرفتن معلم پایه بدی نداشتند اما در حد هشت به هیچ عنوان نبودند

Member elixir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

TOEFL Score - Minimum Score Required by Admissions (مینیمم نمرات تافل ibt برای دانشگاه های آمریکا )

و مینیموم نمره آیلتس دانشگاه ها

امیدوارم مفید واقع بشن.

تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    Tell your heart that the fear of suffering is worse than the suffering itself. And that no heart has ever suffered when it goes in search of its dreams, because

every second of the search is a second's encounter with God and with eternity.
    Paulo Coelho

Junior Member star96 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

سلام دوستان میشه منم راهنمایی کنین
    سال اول دانشگام تموم شده این تابستونم وقتم آزاده زبانمم نسبتا خوبه به نظرتون وقت بذارم برای تافل و ایلتس بخونم زمستون آزمون بدم یا نه ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط star96 نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه منم راهنمایی کنین
    سال اول دانشگام تموم شده این تابستونم وقتم آزاده زبانمم نسبتا خوبه به نظرتون وقت بذارم برای تافل و ایلتس بخونم زمستون آزمون بدم یا نه ممنون

درود بر شما،
    به نظر من هروقت توی هر لحظه از زندگیتون وقت کردید که زبان بخونید توی خوندنش شک نکنید. اینو واقعا جدی وبا کلی تجربه نسبی میگم.
    پس در خوندن با هدف زبانتون شک نکنید. شاید اولین قدم هم خوندن کامل 504 باشه (بسته به سطح زبانتون البته).
    و اینکه آیا امتحان تافل یا ایلتس بدید یا نه ...
    یه کم جوابش سخته. بستگی به هدفتون داره و این رو هم بدونید که این مدارک دو سال اعتبار دارند و بعد از دوسال اکسپایر میشن. یعنی وقتی اکسپایر میشن شما هنوز دانشجو هستین احتمالا و مدارک ممکنه به دردتون نخوره.
    از یه طرف دیگه هم میشه اینجوری گفت: شما بخونید و امتحان بدید و مدرکتون رو بگیرید و از داشتنش لذت ببرید و ممکنه کلی شانس و اپورچونیتی جلوتون باز بشه که اون مدرک زبان به کارتون بیاد. بعدش وقتی اکسپایر شد شد شما دوباره یه بار دیگه هم امتحان میدید و باز مدرکتون رو میگیرید و میتونید برای ارشد یا دکتراتون ازش استفاده کنید.

من خودم سناریو دوم رو پیشنهاد میکنم! چون مدرک زبان داشتن همیشه و همیشه و همیشه فارغ از هر هدفی خوب و عالیه

موفق باشید

بچه ها یه مقایسه از منظر استرالیا:
    دانشگاه موناش:
    IELTS (International English Language Testing System - Academic)
    More about IELTS

• Overall test score: 6.5
    • Reading: 6.0
    • Listening: 6.0
    • Writing: 6.0
    • Speaking: 6.0

TOEFL (American Test of English as a Foreign Language)
    More about TOEFL
    Paper-based test: 550
    Test of Written English (TWE): 4.5
    or
    Internet-based test: 79
    with minimum scores:

• Writing: 21
    • Listening: 12
    • Reading: 13
    • Speaking: 18

رفرنس:

http://monash.edu.au/admissions/engl...uirements.html

فارغ از مقطع ارشد یا دکترا، با فاند و بی فاند هان، بدیهی بود دیگه، اوکی؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering- Najaf Abad Azad university

سلام دوستان خسته نباشید
    من می خوام برای ادامه تحصیل مقطع مستر برای کانادا اقدام کنم رشته ام هم از گرایش های برق هست. به احتمال ضعیف هم اگر کانادا پذیرفته نشدم برای کشورهای انگلیسی زبان دیگه اقدام می کنم مثل استرالیا یا آمریکا.
    پایه زبانم هم خوب و قویه. الان به نظرتون که هدف اولم کانادا هست، برای من تافل مناسب تره یا آیلتس. روی کدوم باید تمرکز کنم و کلاسهاشو برم و مدرکشو بگیرم؟
    لطفا راهنماییم کنید
    ممنونم

Junior Member Iman97 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رشته مهندسی نرم افزار - دانشکده فنی حرفه ای شمسی پور

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    من می خوام برای ادامه تحصیل مقطع مستر برای کانادا اقدام کنم رشته ام هم از گرایش های برق هست. به احتمال ضعیف هم اگر کانادا پذیرفته نشدم برای کشورهای انگلیسی زبان دیگه اقدام می کنم مثل استرالیا یا آمریکا.
    پایه زبانم هم خوب و قویه. الان به نظرتون که هدف اولم کانادا هست، برای من تافل مناسب تره یا آیلتس. روی کدوم باید تمرکز کنم و کلاسهاشو برم و مدرکشو بگیرم؟
    لطفا راهنماییم کنید
    ممنونم
    آیلتس معتبر تره و اکثر جاها هم دیگه شرط آیلتس دارن.
    حتما آیلتس رو برو دنبالش

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman97 نمایش پست ها
    حتما آیلتس رو برو دنبالش
    لطف کنید برای حرفتون مدرک بیارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman97 نمایش پست ها
    حتما آیلتس رو برو دنبالش
    اگر فرمایش شما صحیح بود که کلا این تاپیک باید حذف میشد!به خصوص در مورد آمریکا تافل بهتره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)