صفحه 126 از 174 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Banned

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

نقل قول نوشته اصلی توسط industscm نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی. من برای انتخاب بین تافل و ایلتس شک داشتم و به خاطز همین هر دو رو به صورت ازمایشی در امیربهادر و افرینش امتحان دادم. با توجه به اینکه برای این ازمون ها هیچ مطالعه ای (صفر مطلق) نداشتم و صرفا بر پایه دانش قبلی تو این امتحانات شرکت کردم نتیجه ام به این صورت شد:
    تافل: R:15 L:17 W:18 S:15 OVERALL:65
    ایلتس: R:5.5 L:6 W:6 S:7 OVERALL: 6
    و اینم بگم که خودم واقعا از سیستم ایلتس بیشتر خوشم اومد و احساس کردم میتونم راحت تر باهاش کنار بیام. با توجه به اینکه کشور هدفم قطعی نیست و ممکنه برای هرجایی اپلای کنم توصیه شما کدوم سیستم هست؟ با توجه به سطح زبان فعلی من کدوم رو میتونم افزایش نمره بیشتری درش داشته باشم. ممنون از راهنماییتون
    سلام

نمراتتون در دو ازمون تطابق ندارند... مخصوصا نمره speaking... که ظاهرا اساسا با روش voice recording مشکل دارید...
    چیزی که من می بینم نشون میده تلاش شما در IELTS سریع تر به نمره بهتر همگرا خواهد شد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

سلام دوستان
    من 1 ماه فرصت دارم برای امتحان زبان نمره تافل 78 ویا 6 آیلتس میخام .دوبار تا حالا تافل دادم یکیو 66 و اون یکیو 69 شدم ضعیفترین اسکیلم ریدینگ وبالترین اسپیکینگ اصلا نمیدونم باید چیکارکنم به نظر شما تواین یک ماه برم سراغ کدوم امتحان خیلی میترسم باز دوباره خراب شه .بعضی از دوستان میگن با اینکه تجربه آیلتس نداری ولی میشه راحت 6 گرفت نظر شما چیه بیزحمت راهنمایی کنید ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط iconic نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 1 ماه فرصت دارم برای امتحان زبان نمره تافل 78 ویا 6 آیلتس میخام .دوبار تا حالا تافل دادم یکیو 66 و اون یکیو 69 شدم ضعیفترین اسکیلم ریدینگ وبالترین اسپیکینگ اصلا نمیدونم باید چیکارکنم به نظر شما تواین یک ماه برم سراغ کدوم امتحان خیلی میترسم باز دوباره خراب شه .بعضی از دوستان میگن با اینکه تجربه آیلتس نداری ولی میشه راحت 6 گرفت نظر شما چیه بیزحمت راهنمایی کنید ممنون
    سلام

نمره 78 در TOEFL یعنی هر skill به طور میانگین زیر 20!... دسترسی به این هدف کار سختی نیست...
    ظاهرا مشکل شما ضعف ریشه ای و اساسی در انگلیسی هست... با توجه به اینکه بعید هست زمان کافی برای رفع نقایص اساسی رو داشته باشید، می تونید با فراگرفتن تکنیک های آزمون به این نمره همگرا بشید...
    به علاوه چون ظرف یک ماه switch کردن به یک آزمون کاملا متفاوت چندان عاقلانه نیست، نظر من به قطع روی TOEFL هست... توصیه می کنم با توجه به سطحتون کتاب Longman رو مطالعه بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام
    به نظر من ببینید با کدوم سیستم راحت ترید. مثلا من خودم سه مرتبه تافل دادم ولی هربار لیسنینگم خیلی پایین میشد درحالی که بقیه مهارت هام خیلی خوب بودند.
    فهمیدم که با سیستم تستی مشکل دارم چون موقع لیسنینگ همه چیز رو میفهمیدم ولی تست ها رو غلط میزدم. به همین دلیل یک بار آیلتس دادم و همون بار نمره خیلی خوبی در همه مهارت ها گرفتم.
    شما هم ببینید تستی براتون راحت تره یا تشریحی و خودتون تصمیم بگیرید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    من ميخوام براي دانشگاه امتحان بدم
    سطح زبانم متوسط هست به دوره نصف نيمه هم بري ايلتس رفتم الان يه سوال مهم دارم كه ممنون ميشم جواب بديد
    من دنبال دانشگاه كانادا هستم اكثر دانشگاه ها را ديدم ايلتس 6.5 تا 7 ميخوان و تافل بين 80 تا 90
    مثلا داشنگاه كالگري تافل 80 مياد با ايلتس7
    اما كنكورديا تافل 85 ميخواد با ايلتس 6.5
    به نظر مشا با توجه به اينكه من ميخوام تا دو ماه ديگه امتحان بدم ايلتس امتحان بدم يا تافل؟ كدوم به نظر شما راحتتره؟

Junior Member

سلام دوستان
    دوباره سوال دارم
    امروز یه نمونه آزمون لیسنینگ تافل دادم بدون آمادگی خاصی 30% سوالارو درست جواب دادم. اولین بار بود بعضی نمونه سوالا تو لیسنینگو میدیدم که شانسی جواب دادم چون نمیدونستم اصن چی میخواد... نمیدونم تا چه حد این 30% واقعیه... بعدشم یه نمونه آیلتس دادم تو لیسنینگ.... خیلی بهتر جواب دادم... البته من قبلا هم گفته بودم تو یه پستام که لیسنینگم قوی نیست یعنی skillیی هست که دارم خیلی روش کار میکنم. 4 ماه وقت دارم. هنوز نمیدونم کدومو انتخاب کنم ولی تا 1ماهه دیگه باید انتخاب کنم... 80 تافل و 6.5 آیلتس میخوام حداقل....برا آمریکا هم میخوام اپلای کنم.... چیکار کنم دوستان؟ تافل یا آیلتس؟ اینم بگم که از اول مهر کلاس خصوصی میرم... روزی حداقل 7 ساعت هم میخونم
    ممنون میشم راهنماییم کنین...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab1789 نمایش پست ها
    سلام
    من ميخوام براي دانشگاه امتحان بدم
    سطح زبانم متوسط هست به دوره نصف نيمه هم بري ايلتس رفتم الان يه سوال مهم دارم كه ممنون ميشم جواب بديد
    من دنبال دانشگاه كانادا هستم اكثر دانشگاه ها را ديدم ايلتس 6.5 تا 7 ميخوان و تافل بين 80 تا 90
    مثلا داشنگاه كالگري تافل 80 مياد با ايلتس7
    اما كنكورديا تافل 85 ميخواد با ايلتس 6.5
    به نظر مشا با توجه به اينكه من ميخوام تا دو ماه ديگه امتحان بدم ايلتس امتحان بدم يا تافل؟ كدوم به نظر شما راحتتره؟
    سلام

دو ماه زمان زیادی برای یک شروع تا پایان موفق نیست و در هر صورت به تلاش زیادی نیاز دارید...
    ولی نمره 80 در TOEFL راحت تر از 7 در IELTS هست... به شرطی که با آزمون های CBT مشکلی نداشته باشید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط eshaghh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوباره سوال دارم
    امروز یه نمونه آزمون لیسنینگ تافل دادم بدون آمادگی خاصی 30% سوالارو درست جواب دادم. اولین بار بود بعضی نمونه سوالا تو لیسنینگو میدیدم که شانسی جواب دادم چون نمیدونستم اصن چی میخواد... نمیدونم تا چه حد این 30% واقعیه... بعدشم یه نمونه آیلتس دادم تو لیسنینگ.... خیلی بهتر جواب دادم... البته من قبلا هم گفته بودم تو یه پستام که لیسنینگم قوی نیست یعنی skillیی هست که دارم خیلی روش کار میکنم. 4 ماه وقت دارم. هنوز نمیدونم کدومو انتخاب کنم ولی تا 1ماهه دیگه باید انتخاب کنم... 80 تافل و 6.5 آیلتس میخوام حداقل....برا آمریکا هم میخوام اپلای کنم.... چیکار کنم دوستان؟ تافل یا آیلتس؟ اینم بگم که از اول مهر کلاس خصوصی میرم... روزی حداقل 7 ساعت هم میخونم
    ممنون میشم راهنماییم کنین...
    سلام

در 4 ماه میشه listening رو تقویت کرد.. ولی اگر حس می کنید روی این مهارت (که بنیان TOEFL بر اون گذاشته شده) مشکل ریشه ای دارید، بهتر هست برای ادامه راه بیشتر به IELTS فکر کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام.من هم در انتخاب بین تافل و ایلتس شک دارم.سوالم اینه که آیا همه دانشگاهها تافل و ایلتس رو قبول دارن یعنی فرقی نمیکنه که کدوم رو امتحان بدیم ؟در مورد کشورهای اروپایی و آمریکایی میخام بدونم آیا فرقی نمیکنه کدوم رو شرکت کنیم چون بعضی ها میگن واسه اروپا ایلتس و امریکا یا کانادا باید تافل رو امتحان بدیم؟
    ممنون از راهنمایی

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط toktam20 نمایش پست ها
    سلام.من هم در انتخاب بین تافل و ایلتس شک دارم.سوالم اینه که آیا همه دانشگاهها تافل و ایلتس رو قبول دارن یعنی فرقی نمیکنه که کدوم رو امتحان بدیم ؟در مورد کشورهای اروپایی و آمریکایی میخام بدونم آیا فرقی نمیکنه کدوم رو شرکت کنیم چون بعضی ها میگن واسه اروپا ایلتس و امریکا یا کانادا باید تافل رو امتحان بدیم؟
    ممنون از راهنمایی
    سلام.
    بارها گفته شده بهترین مرجع برای شما وبسایت دانشگاه هایی هست که براشون اپلای می کنید.
    من خودم هرچی دانشگاه واسه خودم توی امریکا سرچ کردم هردو رو قبول داشتن ولی قیدو بندشون واسه ایلتس بیشتر بود. مثلا تافل رو نوشته بالای 80 باشه. ولی ایلتس رو نوشته مثلا 7 با اسپیکینگ 8 یا تک تک واسه اسکیلاش حد گذاشته.
    درکل منم همیشه این تو ذهنم بوده که تافل با امریکا سازگار تره و ایلتس اروپا.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)