صفحه 13 از 174 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

پیش فرض پاسخ : TOEFL or IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط ffazlali نمایش پست ها
    سلام به هم دوستان.
    شاید سوالم تکراری باشه ولی من می خوام در درجه اول برای آمریکا و در درجه بعدی برای استرالیا و اروپا اپلای کنم. لطفا منو راهنمایی کنید. آیا برای اینکه با یه تیر دو نشون بزنم Ielts بهتر ibt نیست؟ برای هردو ر وقت ندارم.
    خیلی ممنون میشم دوستان جواب بدن.
    البته listening و reading ام از سایر مهارت های دیگه بهتره.
    سلام
    با توجه به وضعیت شما من پیشنهاد می کنم آیلتس امتحان بدید. استرالیا که آیلتس رو قبول داره و برای آمریکا و اروپا هم عموما مشکلی نخواهید داشت. به جز موارد جزئی در آمریکا. در ضمن فکر می کنم آمادگی آیلتس کمتر از iBT وقت بگیره. موفق باشید.

Junior Member atos_pouya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Islamic Azad University (North of Tehran Branch), BS in Microbiology

سلام به همه ی دوستان . من در مورد IELTSدانشگاه های سوئد سوال داشتم شاید این سوالم تکراری باشه اما از دوستان واقعا خواهش میکنم که منو راهنمایی کنن و به سوال من جواب بدین . من نمیدونم برای دانشگا های سوئد IELTS اکادمیک نیازه یا جنرال؟

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

پیش فرض پاسخ : TOEFL or IELTS من هر دو رو دادم!

من می خواستم نارضایتی و پشیمانی کامل خود در شرکت در تافل رو اعلام کنم.دوستان شک نکنید که ایلتس بهتره برای ما ایرانی ها که دستمون از همه امکانات پی گیری و ... کوتاه.فقط ایلتس بدید.مطمئن باشید یه روز دعا میکنید من رو!

آدم ممکنه کلی درس بخونه بهترین نمره رو هم در تافل کسب کنه اما این ETS وقتی که باید نمرشو ریپورت کنه به شکل احمقانه ای ضعیف عمل بکنه و شانس پذیرشش از بین بره!به همین سادگی.بعدش هم دستش به هیج جا بند نیست.

فقط ایلتس بدهید.فقط!
    I am not in this site anymore.Alireza

Junior Member

سلام
    می خام مالزی پذیرش بگیرم

نمره ی آیلتس: 6.0 / تافل آی بی تی: 79 / تافل کاغذی 550

کدوم راحت تر هست ؟
    کدوم زمان کمتری می بره.
    تا حالا کلاس نرفتم.
    فیلم ها رو خیلی خوب می فهم حتی اخبار ها رو.
    کتاب روزنامه رو هم خوب می تونم بفهمم و ترجمه کنم.
    صحبت کردن رو اصلان تمرین نکردم.
    گرامرم هم خوب نیست.یعنی = افتضاح
    ولی خیلی اعتماد به نفس دارم(می ترسم کار دستم بده)
    :d

Junior Member atos_pouya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Islamic Azad University (North of Tehran Branch), BS in Microbiology

سلام mars1920 . اگه واقعا فیلم ها رو کاملا متوجه میشی و reading خوبه فکر می کنم جای نگرانی نیست فقط حتما یه کلاس امادگی تافل یا ایلس برو که تکنیک هاشو یاد بگیری من الان خودم دارم برای ایلس اکادمیک می خونم اما واقعا با LISTENING مشکل دارم و معلمم میگه باید سعی کنی LISTENING رو قوی کنی امیدوارم موفق باشی

Junior Member

مرسی atos_pouya
    مشکلی با فیلم و اخبار ندارم حتی متن ها.
    حالا موندم که کدومش:
    آیلتس / تافل آی بی تی / تافل کاغذی
    اونم با نمرات 6 یا 79 یا 550
    ممنون می شم از دوستان اگه راهنمایی کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mars1920 نمایش پست ها
    سلام
    می خام مالزی پذیرش بگیرم

نمره ی آیلتس: 6.0 / تافل آی بی تی: 79 / تافل کاغذی 550

کدوم راحت تر هست ؟
    کدوم زمان کمتری می بره.
    تا حالا کلاس نرفتم.
    فیلم ها رو خیلی خوب می فهم حتی اخبار ها رو.
    کتاب روزنامه رو هم خوب می تونم بفهمم و ترجمه کنم.
    صحبت کردن رو اصلان تمرین نکردم.
    گرامرم هم خوب نیست.یعنی = افتضاح
    ولی خیلی اعتماد به نفس دارم(می ترسم کار دستم بده)
    :d
    سلام

با توجه به این که Listening و Reading تون خوبه و این نکته که اعتماد به نفستون خیلی میتونه به پیشرفتتون توی Speaking کمک کنه من پیشنهاد می کنم iBT رو انتخاب کنید.

موفق باشید
    Watch your thoughts, for they become words. Watch your words, for they become actions. Watch your actions, for they become habits. Watch your habits, for they become character. Watch your character, for it becomes your destiny

Junior Member

سلام
    من سال پیش iBT شرکت کردم و از انجایی که فرصت زیادی نداشتم واسه امتحان نمره ایی نزدیک 50 آوردم .بنا به دلایلی برنا مه ام داره جور می شه واسه مالزی.حالا نمی دونم باید IELTS و شروع کنم به خوندن یا دوباره iBT امتحان بدم.در ضمن چون یه بار iBT دادم بیشتر با تکنیک هاش آشنام اما از طرفی میگن دانشگاههای مالزی الویتشون با IELTS !!! لطفا" راهنماییم کنید.

هر دانشگاهی یه مینیمم داره برای نمره زبان که تو سایتشون هست . فرقی هم بین آیلتس و تافل براشون نیست. مهم نمره ی شماست تو این امتحانات
    من توصیه میکنم اگه آشنایی کافی با ibt داری رو همون کار کنی

Junior Member

با سلام
    چند تا پارامتر را در نظر بگیر
    امتحان ایلتس یا تافل کدام در شهر شما برگزار می شود؟ آیا شما لیستنینگ تان خیلی خوب است ( تافل) آیا شما لغت خیلی بلد هستید ( تافل ) ایا قادر هستید به خوبی یک متن را بخوانید و یک لکچر را گوش بدهید و بعد از 20 ثانیه تفکر 60 ثانیه حرف بزنید ( تافل) در غیر اینصورت توصیه می کنم ایلتس امتحان بدهید
    تا نمره 6 ایلتس و 80 ای بی تی پایه زبان شما خیلی به شما کمک می کند ( بعضی ها بدون خواندن می توانند به این نمره ها برسند) برای گرفتن نمره های بالاتر از این دو امتحان باید بیشتر بخوانی و تفاوت های گفته شده در بالا را در نظر بگیری.
    توصیه نهایی : معمولا در اکثر شهرها امتحان نمونه از ایلتس و تافل برگزار می شود نیازی به هزینه زیاد و خواندن ندارد هر دو را ثبت نام کن ببین با کدامیک راحت تر هستی .
    مثلا خود من دو بار تافل امتحان دادم ( بدون خواندن 77 با خواندن 73) ولی بعد متوجه شدم چون ذهنم تحلیلی به امتحان نگاه می کند به دام تله های امتحان تافل زیاد می افتادم ( وقتی یک سئوال را می خواندم و یا می شنیدم نا خود آگاه برای خودم تحلیل هایی داشتم که باعث می شد جواب غیر درست نیز برایم تا حدی درست باشد--!!! جایی ندیدم ولی توصیه من اینست اگر عادت به تحلیل شنیده ها و دیده ها دارید نمره تافل شما کمتر از آیلتس شما خواهد بود)
    امتحان آیلتس برای من نمره 7 به ارمغان اورد ( البته با یکماه خواندن - مسلما مطالعه برای تافل نیز به نمره من کمک کرده بود) امتحان ایلتس به نظر من کمتر دام و حقه تحلیلی دارد و بسیار راحت با لیستنینگ کنار خواهید آمد. امتحان ایلتس نیاز به هوش کمتری دارد ( این از معلم زبانم بود).

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)