صفحه 130 از 174 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya1993 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز

خواهشا یکی که هردورو امتحان کرده راهمائیم کنه .دیگه موندم سره این قضیه پذیرشمم پر شد رو هوا با اینکه استاد پیدا کرده بودم واسه ساپورت .آقا من آیلتس 7و جای دیگه 6.5 یا تافل 93 میخام .دوبار تافل دادم ولی نشد. ضعف عمدمم لیستینینگه اصلا داغون کرده مارو بعدش ریدینگ/اون دوتا اسکیلو اسپیکینگ19.رایتینگ 22 ولی اونا 14و15.تو هر دوتا امتحان لیسنینگ و ریدینگ کمترین.بعضی از دوستان میگن آیلتس بهتره واسه تو در ضمن من تا آخر آذز بیشتر وقت ندارم واسه زبان.حالا نظره شما دوستان چیه در این باره چیکار کنم بهتره؟ممنونمیشم راهنماییم کنین
    سلام دوست عزیز.
    اگه لیسنینگت ضعیفه و با آزمونای روی کامپیوتر نمیتونی خوب ارتباط بگیری, دور تافلو خط بکش. بی درنگ برو سراغ آیلتس. لیسنینگ مهمترین اسکیل آزمون تافله, خودت میدونی دیگه.
    موفق باشی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

مرسی بابت جواب تو این سه ماه میشه راحت سوییچ کرد به نظرت؟ در ضمن این ریدینگه و لیسن آیلتس شبیه تافله؟

Junior Member

با سلام و روز بخیر با توجه به شرایط زیر لطفا بنده را راهنمایی کنید:

1. در حال حاضر با تعیین سطحی که توسط یکی از اساتید زبان انجام دادم سطحم اینترمدیت خوب است.
    2. پس از دریافت مدرک زبان قصد شرکت در آزمون جی مت یا جی آر ای رو رو دارم. با توجه به تحقیقاتی که انجام دادم آزمون تافل تناسب بیشتری با این آزمون ها داره.
    3. قصدم گرفتن نمره بالاتر از 100در تافل یا بالاتر از 7 در آیلتس می باشد.
    4. مقصدم کشور های آمریکا یا کانادا است و اونطور که تحقیق کردم برای این دو کشور خیلی تفاوتی نمی کنه.
    5. لیسنینگم خوبه و با آزمون اینترنتی هم مشکلی ندارم. حتی اسپیکینگش.

سوال اول: به نظر شما در کدامیک از کلاس ها شرکت کنم تافل یا آیلتس؟
    سوال دوم: با توجه به یک سالی که برای دریافت دو مدرک زبان و جی مت یا جی آر ای فرصت دارم و از لحاظ مالی در مضیغه هستم به نظرتون تو کلاس های گروهی نتیجه می گیرم یا هزینه کنم و معلم خصوصی بگیرم؟

Banned

مرسی بابت جواب تو این سه ماه میشه راحت سوییچ کرد به نظرت؟ در ضمن این ریدینگه و لیسن آیلتس شبیه تافله؟
    سلام

1- بستگی به تلاش و اهتمام شما داره... در حالت کلی بله...

2- خیر...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mm_zarei نمایش پست ها
    با سلام و روز بخیر با توجه به شرایط زیر لطفا بنده را راهنمایی کنید:

1. در حال حاضر با تعیین سطحی که توسط یکی از اساتید زبان انجام دادم سطحم اینترمدیت خوب است.
    2. پس از دریافت مدرک زبان قصد شرکت در آزمون جی مت یا جی آر ای رو رو دارم. با توجه به تحقیقاتی که انجام دادم آزمون تافل تناسب بیشتری با این آزمون ها داره.
    3. قصدم گرفتن نمره بالاتر از 100در تافل یا بالاتر از 7 در آیلتس می باشد.
    4. مقصدم کشور های آمریکا یا کانادا است و اونطور که تحقیق کردم برای این دو کشور خیلی تفاوتی نمی کنه.
    5. لیسنینگم خوبه و با آزمون اینترنتی هم مشکلی ندارم. حتی اسپیکینگش.

سوال اول: به نظر شما در کدامیک از کلاس ها شرکت کنم تافل یا آیلتس؟
    سوال دوم: با توجه به یک سالی که برای دریافت دو مدرک زبان و جی مت یا جی آر ای فرصت دارم و از لحاظ مالی در مضیغه هستم به نظرتون تو کلاس های گروهی نتیجه می گیرم یا هزینه کنم و معلم خصوصی بگیرم؟
    سلام

1- با شرایط شما تفاوتی نداره...

2- این بستگی به سطح زبان شما داره.. اگر بتونید خودتون رو در مسیر درست preparation قرار بدید به کلاس نیازی نیست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام
    جناب متین کینگ یا بقیه دوستانی که میدونن راهنمایی کنن بیزحمت ,لیسنینگ و ریدینگ تافل آسونتره واسه جواب دادن یا آیلتس ؟ من دوبار تافل دادم هر دوبارش این دو اسکیل مارو به فنا داده درضمن من وقتی این تمام این پیج فرومو خوندم گیج شدم هرکی یچیزی میگه خواهشا یکی درست بگه قضیه چیه من تافل 93 یا 100 و آیلتس 6.5 و 7 میخام

Banned

سلام
    جناب متین کینگ یا بقیه دوستانی که میدونن راهنمایی کنن بیزحمت ,لیسنینگ و ریدینگ تافل آسونتره واسه جواب دادن یا آیلتس ؟ من دوبار تافل دادم هر دوبارش این دو اسکیل مارو به فنا داده درضمن من وقتی این تمام این پیج فرومو خوندم گیج شدم هرکی یچیزی میگه خواهشا یکی درست بگه قضیه چیه من تافل 93 یا 100 و آیلتس 6.5 و 7 میخام
    سلام

قطعا ضعف و قوت در listening روی نمره در آزمون TOEFL تاثیر خیلی بیشتری خواهد داشت...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

ولی جوابه اینکه از دوتا اسکیل ریدینگ و لیسنینگ تو کدوم امتحان راحتره تگفتین؟

Senior Member

ولی جوابه اینکه از دوتا اسکیل ریدینگ و لیسنینگ تو کدوم امتحان راحتره تگفتین؟
    دوست عزیز اینکه لیسنینگ شما انقدر بد بوده که به قول خودتون انقدر نمره تونو بد کرده به نظر من حتما آیلتس امتحان بدین و آیلتس 6.5 گرفتن براساس چیزی که من دیدم چندان کار سختی نیستش...ریدینگشون تقریبا دریه حد هستش ولی خب فرمت سوالاشون خیلی فرق داره....لیسنینگشم فک کنم باید همزمان جواب بدید و لهجه اش هم بریتیش واسترالیایی داره ولی خوبیش اینه که کلا توی یه سکشن به لیسنینگ احتیاج دارید و دوم اینکه فک کنم زمانش از لیسنینگ تافل خیلی کمتره خصوصا اگه تو تافل ست لانگ بخوره که خیلی طولانی میشه براتون.

Junior Member

سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید
    من تافل 75 یا آیلتس 6.5 میخوام که آکادمیک و جنرالش فرقی نمیکنه
    اما در کل نمیدونم کدوم را باید شرکت کنم. بخش زبان عمومیم را تقویت کردم اما حالا که نوبت به انتخاب یکی از آزمونها رسیده و باید روی منابع مطالعاتی مربوطه اش تمرکز کنم،،، کاملا گیج شدم و به شدت عصبی
    هر روز یکم از کتابهای تافل میخونم ول میکنم از ایلتس میخونم، کلا نمیدونم باید چکار کنم،،،، از طرفی کتاب لانگمن تافل را که مشغول خوندنش هستم و نحوه امتحان تافل را میبینم که سه بخش اسپیکینگ، لیسنینگ و رایتینگ مستلزم مهارت بالا و قوی بودن لیسینینگ هست به شدت ازین تافل ترسیدم. و ظاهرا خیلی باید سرعت عمل بالا داشت
    اما وقعا به تجربه افرادی که هر دو آزمون را دادن و و نحوه هردو امتحان را میدونن نیاز دارم
    الان با توجه به این شرایط من تافل بدم یا آیلتس؟؟؟؟؟؟؟ اگه آیلتس باشه جنرال یا آکادمیک؟؟؟؟؟؟
    و اینکه راست میگن باید ببینیم از نظر روانشناسی با کدوم ازمون میشه ارتباط برقرار کرد و اون را انتخاب کنیم!!!!!!
    سپاس از راهنماییتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)