صفحه 133 از 174 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

دوستان من تا حالا تافل امتحان ندادم. اما چون نتونستم آیلتس 4 اسکیل 7 بگیرم , در حال بررسی این موضوع هستم که آیا میشه تو تافل نمره معادلش و بگیرم؟
    من برای تافل نیاز به این نمره ها دارم. پیشنهادتون چیه؟ همچنان رو آیلتس کار کنم یا شیفت کنم رو تافل؟
    L:24/R:24/W:27/S:23

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

کاربران گرامی
    با سلام و احترام

کلیه ارسال های نامرتبط بدون ارسال پیام خصوصی حذف شد. لطفا از پاسخگویی به سوالاتی که به عنوان تاپیک ارتباط پیدا نمیکنند قویا خودداری فرمایید.

ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

لام دوستان وقتتون بخیر
    واقعیتش من میخوام خودم را برای یکی از ازمون های آیلتس یا تافل آماده کنم تا الان با تحقیقاتی که انجام دام بهم گفتن تافل خیلی بهتره و دست آدم باز هست از طرفی هم میگن سخت تر از ایلتس هست
    میخوام اول تو این موضوع کمکم کنید
    بعدش هم اگه تافل را بهم پیشنهاد میکنید از کجا شروع کنم که وقت را از دست ندم سطح زبانم ضعیف هست آیا حتما باید برم کلاس یا خودم هم میتونم
    الان حدود یکی دوماه اصلا نمیتونم برم کلاس خیلی سردر گم هستم ممنون میشم کمکم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical eng

نقل قول نوشته اصلی توسط efa_67 نمایش پست ها
    لام دوستان وقتتون بخیر
    واقعیتش من میخوام خودم را برای یکی از ازمون های آیلتس یا تافل آماده کنم تا الان با تحقیقاتی که انجام دام بهم گفتن تافل خیلی بهتره و دست آدم باز هست از طرفی هم میگن سخت تر از ایلتس هست
    میخوام اول تو این موضوع کمکم کنید
    بعدش هم اگه تافل را بهم پیشنهاد میکنید از کجا شروع کنم که وقت را از دست ندم سطح زبانم ضعیف هست آیا حتما باید برم کلاس یا خودم هم میتونم
    الان حدود یکی دوماه اصلا نمیتونم برم کلاس خیلی سردر گم هستم ممنون میشم کمکم کنید
    مقایسه کلی بین این دو امتحان نمیشه کرد.
    به نظر من بهتره ببینید چه نمره ای برای هر کدوم نیاز دارید و بر حسب اون انتخاب کنید.
    مثلاً اگر آیلتس 7 نیاز دارید و در مقابل مثلاً تافل 94، خوب مسلماً تافل بدید راحت ترید. اما اگر به تافل 104 نیاز باشه، آیلتس 7 میتونه گزینه راحت تری باشه.

Junior Member

سلام خدمت دوستان بزرگواز...بدون مقدمه می رم سراغ سوالم...من پارسال امتحان تافل دادم، بابدشانسی 76 شدم(2،3 نمره کم آوردم)...الان دوباره میخوام امتحان زبان بدم...با تافل خیلی راحت نیستم و یکم استرسم دارم...یه سری توضیحاتی در مورد آیلتس شنیدم و احساس میکنم شاید باهاش راحت تر باشم...3ماه وقت دارم...به نظر شما کاز معقولیه برم سمت آیلتس، اصلا وقت میکنم خودمو برسونم به نمره 6 ؟ یا اینکه چون پارسال تافل دادم باید دوباره همونو ادامه بدم...
    ممنون از شما...

سلام به همه.
    من پارسال آیلتس دادم و نمره 7 گرفتم ولی با task رایتینگش خیلی مشکل دارم! چون وافعا نمیدونم اگزمینر چی مد نظرشه!! و اینکه لیستنینگ تو بعضی ستنر ها هدست نداره و من اصلا باهاش کنار نمیام چون صدا کاملا اکو میشه! نمره اسکیل هام : L= 6 W=6 S=6.5 R=8.5
    همینطور که میبینین خیلی نامتوازن شده! و برای بیشتر دانشگاهها نمره رایتینگ بده و نمره ی بالای ریدینگ اصلا برام کاربردی نداره
    من قصدم کانادا و آمریکاست و تو وبسایت بیشتر دانشگاهای آمریکا و همه ی دانشگاهای کانادا که مد نظرم هستن، دیدم که آیلتس هم قبول میکنن. لطفا بهم بگین با این شرایط برای آزمون مجدد، تافل بدم؟؟؟ یا آیلتس؟
    ممنون.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pegetive نمایش پست ها
    سلام به همه.
    من پارسال آیلتس دادم و نمره 7 گرفتم ولی با task رایتینگش خیلی مشکل دارم! چون وافعا نمیدونم اگزمینر چی مد نظرشه!! و اینکه لیستنینگ تو بعضی ستنر ها هدست نداره و من اصلا باهاش کنار نمیام چون صدا کاملا اکو میشه! نمره اسکیل هام : L= 6 W=6 S=6.5 R=8.5
    همینطور که میبینین خیلی نامتوازن شده! و برای بیشتر دانشگاهها نمره رایتینگ بده و نمره ی بالای ریدینگ اصلا برام کاربردی نداره
    من قصدم کانادا و آمریکاست و تو وبسایت بیشتر دانشگاهای آمریکا و همه ی دانشگاهای کانادا که مد نظرم هستن، دیدم که آیلتس هم قبول میکنن. لطفا بهم بگین با این شرایط برای آزمون مجدد، تافل بدم؟؟؟ یا آیلتس؟
    ممنون.
    سلام.
    شما خب شاید مشکل اگزمینر رو توی تافل هم داشته باشید. چون رایتینگ تافل رو هم مصحح انسانی تصحیح می کنه دیگه.
    مشکل هدست رو هم از قبل می شه امار سنتر ها رو دراورد که هدست دارن یا نه.
    این دو تا مشکلتون دلیل بر این نمی شه که بیاید سمت تافل.
    ولی در کل مثلا خود من راحت تر بودم که اسپیکینگ صدام ضبط شه و امتحانم هم یه روزه جمع شه بره. برای همین تافل رو انتخاب کردم. البته مهم تر از همه اینکه هدفم امریکا بود.
    شما هم یه جمع بندی از خواسته هاتون بکنید بعد تصمیم بگیرید

Junior Member

سلام خدمت دوستان بزرگواز...من پارسال امتحان تافل دادم، بابدشانسی 76 شدم(2 نمره کم آوردم)...الان دوباره میخوام امتحان زبان بدم...با تافل خیلی راحت نیستم و یکم استرسم دارم...یه سری توضیحاتی در مورد آیلتس شنیدم و احساس میکنم شاید باهاش راحت تر باشم...3ماه وقت دارم...به نظر شما کاز معقولیه برم سمت آیلتس، اصلا وقت میکنم خودمو برسونم به نمره 6 ؟ یا اینکه چون پارسال تافل دادم باید دوباره همونو ادامه بدم...
    ممنون از شما...

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen7425 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان بزرگواز...من پارسال امتحان تافل دادم، بابدشانسی 76 شدم(2 نمره کم آوردم)...الان دوباره میخوام امتحان زبان بدم...با تافل خیلی راحت نیستم و یکم استرسم دارم...یه سری توضیحاتی در مورد آیلتس شنیدم و احساس میکنم شاید باهاش راحت تر باشم...3ماه وقت دارم...به نظر شما کاز معقولیه برم سمت آیلتس، اصلا وقت میکنم خودمو برسونم به نمره 6 ؟ یا اینکه چون پارسال تافل دادم باید دوباره همونو ادامه بدم...
    ممنون از شما...
    سلام،
    دوست عزیز درسته هر دو امتحان زبان هستن ولی دلیل نمیشه چون شما اونُ خوندی پس این رو هم بلد باشی.
    منظورم اینه که تکنیک ها فرق میکنن، لغات فرق میکنن.
    مثلاً لیسنینگِ تافل به صورت تستی هست و لیسنینگِ آیلتس جا خالی داره و خودت باید با املای درست اونُ پر کنی.
    یا اسپیکینگ که به صورت Interview هست.
    درسته 6 شاید خیلی سخت نباشه ولی شاید نه برای کسی که تا حالا آیلتس نخونده.
    اگر به صورت جدی به آیلتس فکر میکنی شاید بهتر باشه همین فردا بری یه جا یه امتحان آزمایشی آیلتس بدی ببینی در چه حد هستی.
    نظر شخصی: من اگه جای شما بودم همین 3 ماه رو خوب میخوندم. 2 نمره که چیزی نیست، 3 ماه کافیه تا حتی 20 نمره بری بالا.

Junior Member

سلام
    من 3 بار امتحان آیلتس دادم و هر سه بارم 6 شدم. جالب اینجاست که هرچه بیشتر وقت می زاشتم پس رفت می کردم. برای مثال بار اول s=7.w=6.l&R=5.5 و بار دوم S&W=6.5 L=6 R=5.5 و بار سوم R=5 L&S&W=6
    جالب اینجاست که مرتبه سوم اسپیکینگ و رایتینگ بهتر از کل دفعات بود!!!!
    اسپیکینگم خوبه و همینطور لیستنینگ که تو خونه میزنم بیشتر از 32 تا درست می زدم حالا تو امتحان چرا 6 نمی دونم!
    می خوام واسه آمریکا اقدام کنم. رومم هم خوبه جی آر آِی هم دارم. به نظرتون برای تافل بخونم یا مجدد آیلتس . اینم بگم که ریدینگ از بزرگترین ضعف هام هست و تو تایپ کردن سرعتم بالاست.
    ویرایش توسط houman22 : December 6th, 2015 در ساعت 12:59 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)