صفحه 135 از 174 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

نقل قول نوشته اصلی توسط fgh1372 نمایش پست ها
    ممنون از توضیحتون ، من برای ترم یک دندان پزشکی پذیرش دارم و مرداد سال اینده باید برم دانشگاه دبرسن مجارستان ،ازم مدرک زبان نگرفت ولی هدفم این اگر حین تحصیلم فرصت جدیدی در کشور دیگه فراهم شد مدرک زبانم اماده باشه چون اکثر کشورا مدرک رو میخوان گفتم این مدت ک ازادم یه مدرک بگیرم
    نمیدونم تا چه حد با امتحان های زبان آشنایی دارید، در این دو امتحان مدرکی در کار نیست، قبولی یا مردودی هم نداره فقط بحث نمره هست (برای مثال از صفر تا 9 گستره نمره آیلتس هست). هر دانشگاهی نمره ای رو بعنوان حداقل اعلام میکنه که شما باید اون نمره را داشته باشید. برای مثال ممکنه نمره 6 آیلتس برای دانشگاهی معتبر باشه ولی دانشگاهی دیگر نمره بالاتر قبول کنه.

پس شما باید ببینید چه نمره ای لازم دارید در قدم اول.

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadR9 نمایش پست ها
    نمیدونم تا چه حد با امتحان های زبان آشنایی دارید، در این دو امتحان مدرکی در کار نیست، قبولی یا مردودی هم نداره فقط بحث نمره هست (برای مثال از صفر تا 9 گستره نمره آیلتس هست). هر دانشگاهی نمره ای رو بعنوان حداقل اعلام میکنه که شما باید اون نمره را داشته باشید. برای مثال ممکنه نمره 6 آیلتس برای دانشگاهی معتبر باشه ولی دانشگاهی دیگر نمره بالاتر قبول کنه.

پس شما باید ببینید چه نمره ای لازم دارید در قدم اول.

اها ، حالا برای رسیدن به یه نمره ی خوب تا تیرماه وقت کافی هست ؟ وقتم کامل ازاده

Junior Member

برای دانشگاه‌های خیلی خوب آمریکایی (تاپ 10) آیلتس بهتره یا تافل؟ به‌نظرتون حداقل نمره‌ی لازم چنده؟

Member elixir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rumusustam نمایش پست ها
    برای دانشگاه‌های خیلی خوب آمریکایی (تاپ 10) آیلتس بهتره یا تافل؟ به‌نظرتون حداقل نمره‌ی لازم چنده؟
    سلام

اول اینکه میتونید سایت هر دانشگاهی که مد نظرتون هست رو چک کنید. معمولا به دست آوردن حداقل نمره تافل مورد نیازدانشگاه های آمریکایی ساده تر هست. و اینکه یک سری لیست هایی وجود داره که minimum نمره هارو شامل میشه.

این پست رو ببینید :

http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post2017038

موفق باشید
    Tell your heart that the fear of suffering is worse than the suffering itself. And that no heart has ever suffered when it goes in search of its dreams, because

every second of the search is a second's encounter with God and with eternity.
    Paulo Coelho

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elixir نمایش پست ها
    سلام

اول اینکه میتونید سایت هر دانشگاهی که مد نظرتون هست رو چک کنید. معمولا به دست آوردن حداقل نمره تافل مورد نیازدانشگاه های آمریکایی ساده تر هست. و اینکه یک سری لیست هایی وجود داره که minimum نمره هارو شامل میشه.

این پست رو ببینید :

http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post2017038

موفق باشید

خیلی ممنون. من الآن چندتا رو چک کردم. به نظر میاد بعضیاشون آیلتس رو قبول ندارن یا دستِ کم تافل رو ترجیح میدن. نظر شما چیه؟ شما اگه جای من بودید و اصرار داشتید که برید تاپ 10، کدوم امتحان رو می‌دادید؟

Member elixir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rumusustam نمایش پست ها
    خیلی ممنون. من الآن چندتا رو چک کردم. به نظر میاد بعضیاشون آیلتس رو قبول ندارن یا دستِ کم تافل رو ترجیح میدن. نظر شما چیه؟ شما اگه جای من بودید و اصرار داشتید که برید تاپ 10، کدوم امتحان رو می‌دادید؟
    همون جوری که عرض کردم معمولا کسب نمره ی حداقل تافل خیلی راحت تر از آیلتس هست. حالا اگر باز اصرار دارید نمرات مینیموم هردو آزمون رو برای دانشگاه مورد نظر بنویسید تا دوستان نظر بهتری بدن.

این نکته هم هست که معمولا نمره minimum به خاطر رقابت بالا برای ورود به این دانشگاه ها کفایت نمیکنه.پس باید ببینید با سیستم کدوم آزمون راحت تر هستین.
    Tell your heart that the fear of suffering is worse than the suffering itself. And that no heart has ever suffered when it goes in search of its dreams, because

every second of the search is a second's encounter with God and with eternity.
    Paulo Coelho

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران،ٱزاد

سلام، دوستان، خدا قوت
    من آیلتس جنرال 5.5 دارم.L,R=5 و S,W=6
    الان برای گرین کارت دانمارک، یا آیلتس6.5 میخواد،و یا تافل 72، بنظرتون کدوم راحتتر هست؟ دو ماه فقط وقت دارم، خیلی ممنون از راهنمایی دوستان، دوست دارم نظر تعداد بیشتری از دوستان را بدونم، خیلی کمک بزرگی هست برام

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط aryairanzamin نمایش پست ها
    سلام، دوستان، خدا قوت
    من آیلتس جنرال 5.5 دارم.L,R=5 و S,W=6
    الان برای گرین کارت دانمارک، یا آیلتس6.5 میخواد،و یا تافل 72، بنظرتون کدوم راحتتر هست؟ دو ماه فقط وقت دارم، خیلی ممنون از راهنمایی دوستان، دوست دارم نظر تعداد بیشتری از دوستان را بدونم، خیلی کمک بزرگی هست برام
    سلام

کسب نمره 72 نسبت به 6.5 آیلتس راحت تر هست ، طبق جدول ETS نمره 6 آیلتس برابر با بازه 60 تا 78 تافل و نمره 6.5 آیلتس برابر با 79 تا 93 تافل هست. اما نکته ای که وجود داره زمانی است که برای شیفت کردن از آیلتس به تافل دارید ، این دو آزمون کاملا با هم متفاوت هستند و شیفت کردن بین این دو و آشنایی با فرمت جدید امتحان کار زمان بری هست و بستگی به تلاش شما و زمانی که برای این موضوع میگذارید داره. نکته بعدی لیسنینگ بیس بودن تافل هست ، در تافل در قسمت اسپیکینگ و رایتینگ هم لیسنینگ وجود داره و شما باید در مورد اون چیزی که شنیدین صحبت کنید و بنویسید و با توجه به نمره لیسنینگ شما در آیلتس باید دید این موضوع چقدر در کار شما تاثیرگذار خواهد بود. پیشنهاد میکنم قبل از تصمیم گیری ، در مورد همه جوانب تحقیق و فکر کنید.

موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

Junior Member

سلام دوستان
    اگه میشه من سردرگم رو راهنمایی کنید
    من میخوام برای یکی از دانشگاه های امریکا اپلای کنم که حداقل تافل 79 و یا ایلتس6.5 میخواد. من بصورت نه کاملا جدی شرو به خوندن تافل کردم چون همسرم هم تافل امتحان دادن و تقریبا تمام tpo ها رو داشتن ولی متاسفانه من هیچ پیشرفتی تو این مدت نداشتم و به ددلاین امسال نخواهم رسید . چون امادگی لازم برای امتحان رو ندارم و به شدت استرس دارم. یکی از دوستان پیشنهاد دادن که ایلتس امتحان بدم و بسیار تاکید کردن که ایلتس بسیار اسون تر از تافله
    حالا با توجه به اینکه امریکا هستم و هیج سورسی از ایلتس ندارم و برای امتحان باید به یه شهر دیگه برم بنظرتون ایلتس امتحانی هست که بخاطرش بخام برم شهر دیگه امتحان بدم و به دنبال سرسش بگردم یا همون خوندن تافل رو ادامه بدم
    ممنون اگه تجربه تون رو در اختیارم میگذارید

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fsuk نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه میشه من سردرگم رو راهنمایی کنید
    من میخوام برای یکی از دانشگاه های امریکا اپلای کنم که حداقل تافل 79 و یا ایلتس6.5 میخواد. من بصورت نه کاملا جدی شرو به خوندن تافل کردم چون همسرم هم تافل امتحان دادن و تقریبا تمام tpo ها رو داشتن ولی متاسفانه من هیچ پیشرفتی تو این مدت نداشتم و به ددلاین امسال نخواهم رسید . چون امادگی لازم برای امتحان رو ندارم و به شدت استرس دارم. یکی از دوستان پیشنهاد دادن که ایلتس امتحان بدم و بسیار تاکید کردن که ایلتس بسیار اسون تر از تافله
    حالا با توجه به اینکه امریکا هستم و هیج سورسی از ایلتس ندارم و برای امتحان باید به یه شهر دیگه برم بنظرتون ایلتس امتحانی هست که بخاطرش بخام برم شهر دیگه امتحان بدم و به دنبال سرسش بگردم یا همون خوندن تافل رو ادامه بدم
    ممنون اگه تجربه تون رو در اختیارم میگذارید
    دوست عزیز این سوالات خیلی سخت هستن و انتظار نداشته باشین یک نفر بهتون جواب کامل بده!!! چون بستگی به فرد و شرایطش داره...
    من با آدم ها راحت تر می تونم حرف بزنم!!! ولی با کامپیوتر که یه تایمر 45 ثانیه ای داره استرس می گیرم. نتیجش این میشه که IELTS بدم نمره speaking بهتری می گیرم نسبت به تافل!!!
    تا جایی که من شنیدم و تجربه کردم TOEFL امتحان استاندارد تری هست نسبت به IELTS.
    باز هم خودتون شرایط رو یسنجید و بعد تصمیم بگیرید...

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)