صفحه 137 از 174 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Junior Member arash201 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

البته اینم بگم که رایتینگ تافل با دقت بیشتری صحیح میشه چون حتی اگه علامت کامارو با یه فاصله بیشتر بزارید یا اگه یه حرفی از یه کلمه رو جا انداخته باشید(که خیلی زیاد اتفاق میفته) با برنامه ساده ای مثل word راحت پیدا میکنن یعنی مو رو از ماست میگشن بیرون.
    تجربه شخصی: یادمه بارها شده بود متنهایی رو با دقت تمام در حد بیست تایپ کردم حتی چکشون کردم ولی وقتی با قسمت ویرایش word بررسی کردم دیدم که ۷ یا ۸ تا غلط املایی پیدا کردم.

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

سلام
    وقت بخیر

توی دوسال میشه آیلس نمره 7 گرفت؟
    زبانم ضعیفه

آیا برای کسی که بخواد از ابتدا شروع کنه زبان یاد بگیره کلاس بره بهتره؟
    یا خودمو بخونیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lovemax69 نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر

توی دوسال میشه آیلس نمره 7 گرفت؟
    زبانم ضعیفه
    اگه زبانتون در حد المنتری(elementary) هست بله ولی باید بمدت دوسال روزی حداقل بین دو تا سه ساعت زبان بخونید. پیشنهاد من به شما رفتن به کلاس زبانه بصورت پنج روز در هفته(ترمیک) یا اگه نمیتونید سه روز در هفته هست. اینجوری پس از مدت یکسال تا یکسال و نیم زبانتون به حد قابل قبول میرسه و بعد از اون با خواندن به مدت حدود سه تا پنج ماه(یا اگه خواستید اون موقع برای آیلتس برید کلاس) راحت میتونید نمره خوب بگیرید.

آیا برای کسی که بخواد از ابتدا شروع کنه زبان یاد بگیره کلاس بره بهتره؟
    یا خودمو بخونیم؟

بله برای خوندن زبان برای فردی که میخواد از ابتدا شروع کنه حتما کلاس لازم است اینجوری با کار و تمرین کردن در کلاس تمام مهارت چهارگانه(اسپیکینگ- لیسنینگ-رایتینگ-ریدینگ) با هم تقویت میشود.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash201 نمایش پست ها
    بله برای خوندن زبان برای فردی که میخواد از ابتدا شروع کنه حتما کلاس لازم است اینجوری با کار و تمرین کردن در کلاس تمام مهارت چهارگانه(اسپیکینگ- لیسنینگ-رایتینگ-ریدینگ) با هم تقویت میشود.
    باتشکر از راهنماییتون

زبانم در حد مبتدی هست و یه مدرک زبان MSRT 50 هم دارم

باتشکر از راهنماییتون

زبانم در حد مبتدی هست و یه مدرک زبان MSRT 50 هم دارم
    خوب پس از همین الان به فکر کلاس باشید. درحال حاضر کلاسهای زبان زیادی وجود داره و شما خیلی راحت میتونید مراجعه کنید(بعضی از کلاسها که زیر نظر آموزش پرورش یا وزارت علوم هستند نسبتا ارزانترند) و مطمئن باشد اگه دوره های ترمیک(پنج روز در هفته) ثبت نام کنید بعد از یکسال تغییر چمشگیری رو در سطح زبانتون در تمام مهارتها مشاهده خواهید کرد فقط توجه داشته باشید که شیوه خواندن زبان فقط به کلاس محدود نمیشه و شما حتما بعد از کلاس باید تمام تمرینات و تکالیفی رو که هر روز بهتون داده میشه رو انجام بدبد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نفت دانشگاه بین الملل امام خمینی قزوین

سلام دوستان

من برای مهاجرت به استرالیا نیاز به آیلتس 7 در همه ی مهارت ها دارم که اداره مهاجرت استرالیا معادل تافلش رو به این صورت در نظر گرفته : R=24,L=24,S=24,W=27
    من اخیرا یه آزمون تافل دادم که نمره م 87 شد.( R=26,L=21,S=18,W=22)
    به نظر شما با شرایطی که من دارم امکان گرفتن آیلتس فول اسکیل هفت بیشتره یا معادل تافلش؟ (رسیدن به نمره 27 در رایتینگ تافل به نظرم خیلی خیلی مشکله)

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_ml نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای مهاجرت به استرالیا نیاز به آیلتس 7 در همه ی مهارت ها دارم که اداره مهاجرت استرالیا معادل تافلش رو به این صورت در نظر گرفته : R=24,L=24,S=24,W=27
    من اخیرا یه آزمون تافل دادم که نمره م 87 شد.( R=26,L=21,S=18,W=22)
    به نظر شما با شرایطی که من دارم امکان گرفتن آیلتس فول اسکیل هفت بیشتره یا معادل تافلش؟ (رسیدن به نمره 27 در رایتینگ تافل به نظرم خیلی خیلی مشکله)
    با سلام
    به نظر من اگه شما آیلتس بدید رایتینگ رو راحت بین ۷ تا ۸ یا حتی بالاتر میتونید بیارید و ریدینگتون هم میتونید بالای ۷ بشید اسپینگ به نوع سوال مصاحبه کننده بستگی داره ولی از تافل راحتتره و بالاخره چون لیسنیگ آیلتس از راحت شروع میشه و بعد سخت میشه(بر خلاف تافل که از اول سخت میدن) راحت میتونید نمره موردنظرتون رو بیارید. نگران نباشید و شانستون رو برای آیلتس امتحان کنید ایشااله موفق میشوید.

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط arash201 نمایش پست ها
    با سلام
    به نظر من اگه شما آیلتس بدید رایتینگ رو راحت بین ۷ تا ۸ یا حتی بالاتر میتونید بیارید و ریدینگتون هم میتونید بالای ۷ بشید اسپینگ به نوع سوال مصاحبه کننده بستگی داره ولی از تافل راحتتره و بالاخره چون لیسنیگ آیلتس از راحت شروع میشه و بعد سخت میشه(بر خلاف تافل که از اول سخت میدن) راحت میتونید نمره موردنظرتون رو بیارید. نگران نباشید و شانستون رو برای آیلتس امتحان کنید ایشااله موفق میشوید.
    سلام

7 یا 8 حتی بالاتر !!؟؟ دوست عزیز حتی کسانی که در آیلتس ، اسکیل های ریدینگ و لیسنینگ رو 9 میشن به راحتی نمی تونن رایتینگ رو 7 بشن . رایتینگ 27 تافل تقریبا برابر 7 آیلتس هست ، این رو هم تجربه ثابت کرده و هم خود ETS در لینک زیر . ETS نمره رایتینگ 27 تا 28 تافل رو مساوی نمره 7 رایتینگ آیلتس میدونه و این رو هم از مقایسه نمره اسکیل های چند هزار شرکت کننده که در هر دو آزمون شرکت کرده اند بدست آورده.

https://www.ets.org/s/toefl/pdf/supp...son_tables.pdf

وقتی شما در مورد موضوعی اطلاعات کافی ندارید ، با پاسختون باعث میشید فرد تصمیم اشتباهی بگیره. کسی میتونه در این تاپیک پاسخگو باشه که تجربه هر دو آزمون رو داشته باشه و برای هر دو آزمون به یک اندازه زمان گذاشته باشه.

موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)