صفحه 152 از 174 نخستنخست ... 52102142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,511 تا 1,520 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.

سلام دوستان
    من دیپلم کانون زبان دارم و یکسال هم برای فرصت،کانادا بودم مشکلی برای اسپیکینگ ندارم. میخام برای پست داک اقدام کنم هنوز تصمیم نگرفتم کجا برم ولی میخام یک نمره زبان داشته باشم.از انجایی که برام راحتره با یک فرد صحبت کنم تا اینکه بخام روی یک موضوع واحد فکر کنم و تایپ کنم(تایپم سریع نیست) تو فکر آیلس بودم. لهجم بیشتر کاناداییه و برای لیسنینگ، بریتیش یکم برام ثقیله. با توجه به مواردی که ذکر کردم میشه راهنمایی کنید کدام گزینه را انتخاب کنم.ممنون از توجهتون

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط zorea نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دیپلم کانون زبان دارم و یکسال هم برای فرصت،کانادا بودم مشکلی برای اسپیکینگ ندارم. میخام برای پست داک اقدام کنم هنوز تصمیم نگرفتم کجا برم ولی میخام یک نمره زبان داشته باشم.از انجایی که برام راحتره با یک فرد صحبت کنم تا اینکه بخام روی یک موضوع واحد فکر کنم و تایپ کنم(تایپم سریع نیست) تو فکر آیلس بودم. لهجم بیشتر کاناداییه و برای لیسنینگ، بریتیش یکم برام ثقیله. با توجه به مواردی که ذکر کردم میشه راهنمایی کنید کدام گزینه را انتخاب کنم.ممنون از توجهتون
    لهجه بریتیش معمولا اونقدر مشکل ساز نیس. با کمی تمرین گوشتون عادت میکنه.با توجه به مواردی که ذکر کردین خوب قاعدتا آیلتس برای شما بهتره.ولی نحوه نمره دهی رایتینگ درآیلتس جدیدا به شدت نا عادلانه شده و مورد دیگه اینکه ریدینگ های آیلتس از تافل سختتر هستش. در هر صورت به نظر من بهترین کار اینه که شما یه تست از تی پی او (برای تافل ) و یک تست از کمبریج های آخر مثلا 11 رو بزنین. خودتون کاملا دستتون میاد که با کدوم راححترین و بر همین اساس انتخاب کنین که کدوم امتحان رو بدین .
    موفق باشن

Junior Member

سلام دوستات یه سوال داشتم میخاستم بدونم من میتونم فقط ازمون تافل یا ایلتس رو بدم و مدرک رو بگیرم بدون اینکه کلاس یرم؟ من زبانم خیلی قویه و نیاز به کلاس ندارم میتونم فقط ازمونشو بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط markiw نمایش پست ها
    سلام دوستات یه سوال داشتم میخاستم بدونم من میتونم فقط ازمون تافل یا ایلتس رو بدم و مدرک رو بگیرم بدون اینکه کلاس یرم؟ من زبانم خیلی قویه و نیاز به کلاس ندارم میتونم فقط ازمونشو بدم؟
    بلهمیتونید

سلام
    ببخشید ایلتس و تافل از نظر سختی و اسونی فرق دارن؟
    من فقط واسه کانادا و اروپا میخوام اپلای کنم و حدودا ۴ماه فرصت دارم ک اماده شم
    به نظرتون کدوم امتحان رو بدم؟
    ممنون

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran1992 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید ایلتس و تافل از نظر سختی و اسونی فرق دارن؟
    من فقط واسه کانادا و اروپا میخوام اپلای کنم و حدودا ۴ماه فرصت دارم ک اماده شم
    به نظرتون کدوم امتحان رو بدم؟
    ممنون
    سلام

برای اپلای در امریکا مدرک تافل اعتبار بیشتری دارد. برای اروپا هیچ فرقی ندارد و دانشگاه ها برای هردو نمرات خودشون رو دارند.

امادگی برای ایلتس به نظر من راحت تر است.

موفق باشید

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط markiw نمایش پست ها
    سلام

به نظر من چند تا ازمون ازمایشی موسسات معتبر را شرکت کنید تا خود را محکی زده باشید.اکثر ما فکر می کنیم دارای بنیه قوی زبان هستیم لی در شرایط و تحت استرس ازمون اوضاع کمی فرق می کند.

موفق باشید

Junior Member

اقا من امتحان ۲۸ اسفند ایلتس شرکت کردم و نه تنها من بلکه به نوعی همه از دم رایتینگ۵.۵ گرفتن حداقل نکردن یکی رو ۴ بدن واسه تنوع من با دوتا دوسته دگم ک سطح متفاوتی داشتین همه همین نمره رو گرفتیم بقیه هم ک پرسیدم ۵.۵ شده بودن.کسی میدونه چرا دارن اینجوری نمره میدن مشکلشون چیه در کل؟؟ با این حساب کسی تافل بده به مراتب بیشتر ب حقش میرسه تا ایلتس

Junior Member

دوستان عزيز از من به شما نصيحت اگر اعصابتون نميخوايد خورد بشه به نظرم تو ايران سمت امتحان ايلتس علي الخصوص مركز ايرسافام نريد طبق قانوني كه ايلتس داره ميتونه نتايج شمارو بدون هيچ دليلي نگه داره و در هر تاريخي خواست بده !!! بله درست شنيديد يعني ١ ماه گرفته تا يكسال ممكنه بگيد خب بالاخره كه ميده بايد بگم نه بند دوم همون قوانينش نوشته ميتونن دائمي نتيجتونو كتسل كنن بيش از يك ماهه نتيجمو نديدم و متاسافانه برخي دوستان در تاريخ ١١ فوريه هم نتايجشون كنسل شد ( يك ميليون تومن هيچ!!) هيچ دليلي هم نميدن بهتون از تقلب بگير تا ساير دلايل بهتون انگ ميزنن البته ثابت شده افراد تاسرشون نياد درس نميگيرن اگرم مجبورين ايلتس بدين كشوراي همسايه مي ارزه با دردسراش اين يه نصيحت برادرانه بود تا به وضعيت من و خيليا كه راجع بهشون چيزي نميگن گرفتار نشين.

نقل قول نوشته اصلی توسط art73 نمایش پست ها
    دوستان عزيز از من به شما نصيحت اگر اعصابتون نميخوايد خورد بشه به نظرم تو ايران سمت امتحان ايلتس علي الخصوص مركز ايرسافام نريد طبق قانوني كه ايلتس داره ميتونه نتايج شمارو بدون هيچ دليلي نگه داره و در هر تاريخي خواست بده !!! بله درست شنيديد يعني ١ ماه گرفته تا يكسال ممكنه بگيد خب بالاخره كه ميده بايد بگم نه بند دوم همون قوانينش نوشته ميتونن دائمي نتيجتونو كتسل كنن بيش از يك ماهه نتيجمو نديدم و متاسافانه برخي دوستان در تاريخ ١١ فوريه هم نتايجشون كنسل شد ( يك ميليون تومن هيچ!!) هيچ دليلي هم نميدن بهتون از تقلب بگير تا ساير دلايل بهتون انگ ميزنن البته ثابت شده افراد تاسرشون نياد درس نميگيرن اگرم مجبورين ايلتس بدين كشوراي همسايه مي ارزه با دردسراش اين يه نصيحت برادرانه بود تا به وضعيت من و خيليا كه راجع بهشون چيزي نميگن گرفتار نشين.
    دوستان اخیرا کسی تو مراکز دیگه هم مثل تهران آیلتس این مشکل براش پیش اومده یا خیر؟ لطفا تجربیاتتون رو به اشتراک بگذارید.
    من باید به زودی امتحان بدم ولی هنوز ثبت نام نکردم و با شنیدن این قضیه واقعا نگران شدم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)