صفحه 153 از 174 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    دوستان اخیرا کسی تو مراکز دیگه هم مثل تهران آیلتس این مشکل براش پیش اومده یا خیر؟ لطفا تجربیاتتون رو به اشتراک بگذارید.
    من باید به زودی امتحان بدم ولی هنوز ثبت نام نکردم و با شنیدن این قضیه واقعا نگران شدم.
    سلام
    والا همکار من چند ماه پیش آزمون داد ایرسافام تویه شیراز خیلی خیلی راضی بود فک کنم دقیق 2 هفته شد جوابشو دادن بهش!! 6.5 شده بود

نقل قول نوشته اصلی توسط dolphax نمایش پست ها
    سلام
    والا همکار من چند ماه پیش آزمون داد ایرسافام تویه شیراز خیلی خیلی راضی بود فک کنم دقیق 2 هفته شد جوابشو دادن بهش!! 6.5 شده بود
    Withheld شدن نتایج آزمون آیلتس.

برای همه گویا این اتفاق نیفتاده و شاید یک سری مراکز و یا افراد دچار این قضیه شدن اخیرا.

پیش فرض پاسخ : TOEFL or IELTS

با سلام خدمت دوستان

برای آزمون آیلتس نیاز به کتاب IELTS Premier کاپلان دارم. کسی داره بهم بده یا جایی سراغ داره داشته باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirttt نمایش پست ها
    سلام دوستان. تعداد کشورهایی که تافل براشون ارجعیت داره بیشتره تا تعداد کشورهایی که آیلتس براشون ارجعیت داره؟اگر هم دانشگاهای اروپا مدنظرم باشه و هم آمریکا و کانادا تافل داشته باشم بهتره یا آیلتس؟ ممنون میشم اگر پاسخ بدید واقعا سردرگمم
    سلام..ایلتس خیلی بیشتره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL or IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadmoshizi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

برای آزمون آیلتس نیاز به کتاب IELTS Premier کاپلان دارم. کسی داره بهم بده یا جایی سراغ داره داشته باشه؟

کتاب خوبیه، من خوندمش، کتاب complete Guide for the Ielts انتشاراته نشنال جئوگرافیکم عالیه اگه بتونی گیر بیاریش!!

Junior Member Futua آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil - IU

سلام، من دارم واسه آیلتس میخونم و میخواستم بدونم اگر که بعدا بخوام امتحان تافل بدم خیلی سخته یا میشه راحت سویچ کرد؟
    "Brain in a Vat"

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

به هیچ عنوان بین آزمون ها سوویچ نکنید. درسته ذات همه سنجیدن مهارت زبانی شماست، ولی شما علاوه بر تسلط بر مهارت های چهارگانه زبان باید بر نحوه خود آزمون هم تسلط داشته باشید و مهارت اون آزمون خاص دادن رو داشته باشید.
    از اول یه آزمون رو انتخاب کنید و با همون پیش برید. وقتتون رو بیهوده هدر ندید.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Futua نمایش پست ها
    سلام، من دارم واسه آیلتس میخونم و میخواستم بدونم اگر که بعدا بخوام امتحان تافل بدم خیلی سخته یا میشه راحت سویچ کرد؟

Junior Member Futua آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil - IU

ممنونم، هدف من آیلتس هست و برای اون هم دارم میخونم و تلاش میکنم اما میخواستم بدونم بعد اگر قرار شد تافل بدم داستان به چه صورته؟
    "Brain in a Vat"

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

به هیچ عنوان بین آزمون ها سوویچ نکنید. درسته ذات همه سنجیدن مهارت زبانی شماست، ولی شما علاوه بر تسلط بر مهارت های چهارگانه زبان باید بر نحوه خود آزمون هم تسلط داشته باشید و مهارت اون آزمون خاص دادن رو داشته باشید.
    از اول یه آزمون رو انتخاب کنید و با همون پیش برید. وقتتون رو بیهوده هدر ندید.

موفق باشید.
    سلام
    حرفتون زمانی درسته که بر هر دو آزمون قوانین عادلانه و شرایط عادلانه ای برقرار باشه.دو تا از دوستان من آزمون آیلتس دادن و نتیجه اشون رو Withheld کردن و بعد از گذشت سه ماه هنوز نتیجه اشون رو اعلام نکردند و پولشون رو هم پس ندادند.ضمن اینکه هیچ گونه تقلب و کار خلافی هم انجام ندادند.جالبه که یکی از این دو دوست من باز هم یک ماه بعد از اون آزمونش یه بار دیگه هم آزمون داد که باز هم نتیجه اش Withheld شد و هر دوشون ددلاین دانشگاه ها رو از دست دادند و هیچ کس هم پاسخگو نیست.
    به طور کلی در شرایط حال حاضر آزمون آیلتس با شرایط ناعادلانه ای داره برگزار میشه.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Futua نمایش پست ها
    ممنونم، هدف من آیلتس هست و برای اون هم دارم میخونم و تلاش میکنم اما میخواستم بدونم بعد اگر قرار شد تافل بدم داستان به چه صورته؟
    دوست خوبم ، اگه نظر من رو بخواین ، آیلتس بی قانون ترین و بی نظم ترین آزمون زبان هست که داره برگزار میشه.
    من جای شما بودم به هیچ عنوان آیلتس نمیدادم.
    بازم هر طور خودتون فکر میکنین بهتره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)