صفحه 156 از 174 نخستنخست ... 56106146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,560 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    میشه یه نفر واسه تافل بخونه بعد هم تافل امتحان بده هم ایلتس؟شنیدم تافل از ایلتس سخت تره، این درسته؟
    من در تلاشم از امریکا پذیرش بگیرم اما اخیرا با توجه به رشتم(معماری) به ایتالیاهم دارم فکر میکنم.ولی دانشگاههای ایتالیا ایلتس رو قبول میکنن.
    سلام

برای اروپا ایلتس بدهید وبرای امریکا تافل بهتر است. ایتالیا با ایلتس حتی 6 هم پذیرش مستر می دهد.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

سلام
    میخواستم نظر دوستانی که ازمون تافل دادند رو بپرسم که ایا در ازمون تافل دوستانی که از تمپلت ها استفاده میکنند نمره کم شده و یا مشکای با این قضیه ندارند تا جایی که تا حدی مرتبط با موضوع باشه جملتون. چون اخیرا شنیدم دوستانی که ایلتس دادند اگر از چنین جملات در essay استفاده کرد باشند نمرات رایتینگشون خیلی کم میشه.

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

سلام
    من دو سال پیش در همین روز آیلتس دادم و متاسفانه 6.5 شدم کل اسکیل ها. و خوب امروز اکسپایر میشه. الان بین تافل و آیلتس شک دارم چون بنظر خودم تافل آسونتره هم برای اکسنتش و هم کامپیوتربیس بودنش. به پیشنهاد یکی از اساتید تو ets از قسمت "Free Test Questions"یک سمپلی پیدا کردم و یک امتحانی از خودم گرفتم (تو این دو سال به قصد زبان خوندن چیزی نخوندم), و کلا هیچ آشنایی با فرمت تافل نداشتم و هنوزم چندان برام واضح نیست مخصوصا اسپیکینگ و رایتینگش. این سمپل فقط یک ریدینگ داشت و 14 سوال بود که من 11 شدم هرچند خیلی آسونتر از ریدینگای ایلتسی بود که دوسال پیش می خوندم و لیسینینگ هم از 17 تا 3 تا رو اشتباه زدم که بدلیل ناآشنایی با فرمتش سوالی که آخر می پرسید رو گوش ندادم.
    الان کسایی که قبلا این پرپ دو امتحان دادن سوالاتش سطحش نسبت به امتحان واقعی چطوره؟
    بنظرتون من همون آیلتس رو دوباره امتحان بدم بهتره یا با توجه به نمره هام تافل رو می تونم بهتر باشم. اون استاد گفتن که اگر بالای 95 شدم برم سراغ تافل ولی من با این سمپله نصفه نیمه نمیدونم چطور قضاوت کنم.
    برای نمونه واقعی این شبیه ساز که تو کتابخونه هست آیا سطحش مشابه آزمون اصلی هست؟

مرسی

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    میشه یه نفر واسه تافل بخونه بعد هم تافل امتحان بده هم ایلتس؟شنیدم تافل از ایلتس سخت تره، این درسته؟
    من در تلاشم از امریکا پذیرش بگیرم اما اخیرا با توجه به رشتم(معماری) به ایتالیاهم دارم فکر میکنم.ولی دانشگاههای ایتالیا ایلتس رو قبول میکنن.
    برعکس من شنیدم تافل آسونتره.
    ولی در هر صورت شما هر کدوم رو داشته باشید حدنصاب دانشگاه رو بیارید ازتون قبول می کنن. هر چند امریکا بیش تر تمایل به تافل دارن.

Junior Member

سلام دوستان، وقتتون بخیر
    اگر یک بار امتحان آیلتس مردود شیم باید برای شرکت مجدد در آزمون کل هزینه آزمون رو بپردازیم؟
    پیشاپیش از پاسخگویی تون ممنونم

Junior Member

سلام دوستان . وقتتون بخیر . من قصد دارم برای کشور های آمریکا و کانادا برای مقطع دکتری اقدام کنم. اگه نتونستم پذیرش بگیرم استرالیا . نمیدونم تافل بخونم یا آیلتس؟ از طرفی ساکن تهران هم نیستم و اینجا فقط کلاس های آیلتس هست در حال حاضر .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryaaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان . وقتتون بخیر . من قصد دارم برای کشور های آمریکا و کانادا برای مقطع دکتری اقدام کنم. اگه نتونستم پذیرش بگیرم استرالیا . نمیدونم تافل بخونم یا آیلتس؟ از طرفی ساکن تهران هم نیستم و اینجا فقط کلاس های آیلتس هست در حال حاضر .
    تا اونجا که من دیدم (تقریبا کل دانگشاه های امریکا و چند تا کانادا) جفتش رو قبول دارن و برای هر کدوم شرایط لازم رو نوشتن تو پذیرش
    البته ببینید به کلاس نیاز دارید یا نه (صرفا بخاطر کلاس تصمیم نگیرید-خیلیا بی کلاس نمره های خوب میگیرن
    لهذا بنا به تجربه میگن ک تافل راحت تره
    حالا شما تصمیم بگیرید که میخواید بی کلاس بخونید--هر کدوم اسونتره و نظر شخصیم تافله
    میخواید باکلاس بخونید---آیلتس

Junior Member

سلام. ایا درسته که در تافل لیسینینگ ها با هدفون پخش میشه ولی در ایلتس در تمام مراکز با بلندگو؟؟
    من نمیتونم با بلندگو کلمات رو کامل و دقیق بفهمم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara bina نمایش پست ها
    سلام. ایا درسته که در تافل لیسینینگ ها با هدفون پخش میشه ولی در ایلتس در تمام مراکز با بلندگو؟؟
    من نمیتونم با بلندگو کلمات رو کامل و دقیق بفهمم.
    آیلتس رو مطمین نیستم ولی تافل با هدفونه و واقعا هدفون ها هم قوی و با کیفیت هستند

Junior Member

من میخوام ایلتس بدم ولی اگه بلندگو باشه باید ناچارا تافل بدم.
    جدا نمیتونم با ابلندگو کلمات رو تفکیک کنم. نمیدونم کسی هم مثل من هس؟!
    یعنی هیچ مرکز ایلتسی هدفون نداره؟
    من بخاطر هدفون موندم سر دوراهی تافل و ایلتس!!!!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)