صفحه 157 از 166 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

نقل قول نوشته اصلی توسط zyzyphus نمایش پست ها
    آخه اخیرا نمره دهی آیلتس برا رایتینگ واقعا عجیب شده، از کاربرای اینجا هم خیلیا با این مشکل مواجه شدن، بعضیا گفتن چندین بار آیلتس دادن و رایتینگ رو نمره نیاوردن. من هم با توجه به زمان کمی که دارم اگه این فرصتو میس کنم خیلی ضرر می کنم. می ترسم دوباره ایلتس بدم و این وضعیت تکرار بشه....سر دوراهی گیر کردم...
    به نظرم بهترین کار اینه که وندتا رایتینگ بنویسین و بدین یکی تصحیح کنه و بهتون بگه تو بازه یه ماهه میتونید بالای 5.5 برسین یا نه. یا حداقل چندتا TPO بزنین و اگه نمرتون اوکی بود اونوقت به تافل هم فک کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

سلام دوستان.
    از پاسخ های کامل و جامع شما بسیار ممنونم.
    یک سوال:
    توی سایت دانشگاه نوشته: a band score of 6.5 or greater

یعنی هر اسکیل آیلتس کمتر نباشه؟ یا کل نمره آیلتس کمتر نباشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaeeee نمایش پست ها
    با توجه به اینکه بقیه مهارت ها رو 7 گرفتید، پس لزومی نداره برین سراغ تافل. بیشتر رو مهارت پاراگراف نویسی کار کنید و تا میتونید رایتینگ بنویسید. سایت IELTSADVANTAGE نکته های خوبی در مورد نحوه نوشتن پاراگراف گفته او از اونها استفاده کنید، ضرر نمی کنین.

سلام
    من تمام مهارت Writing رو از این سایت یاد گرفتم و سعی کردم تمام نکات گفته شده در این منبع رو مو به مو اجرا کنم. خیلی هم از کار خودم راضی بودم ولی نمره من برای آزمون اصلی با وجود اینکه بهترین رایتینگ عمرمو اونجا نوشتم بهتر از 5.5 نشد. الان هم دارم برای آزمون دوم به تافل فکر میکنم چرا که از آیلتس دلسردم

Junior Member

سلام من بیشتر هدفم پذیرش از دانشگاه های کانادا هست، اما اروپا و استرالیا هم مد نظرم هستند، دانشگاه هایی که انتخاب کردم اکثرا ایلتس۷ یا تافل ۱۰۰ میخوان با توجه به اینکه سطح زبانم متوسط هست و حدودا ۶ ماه وقت دارم که امتحان بدم کدوم امتحان رو پیشنهاد میکنید؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

Junior Member

برای گرفتن ایلتس ۶.۵ برای یه فرد مبتدی چند ماه زمان لازمه حدودا ( روزی ۳ ساعت وقت گذاشتن)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrozv نمایش پست ها
    برای گرفتن ایلتس ۶.۵ برای یه فرد مبتدی چند ماه زمان لازمه حدودا ( روزی ۳ ساعت وقت گذاشتن)
    سوالتون خیلی کلی هست و نمی تونه یه جواب ثابت داشته باشه. پروسه یادگیری زبان خیلی زمان بر هست و هیچ میان بری هم نداره!
    درسته که نمره ای که میخواین آنچنان نمره بالایی نیست اما باز هم برای فردی که مبتدی هست، رسیدن به این سطح ماه ها و شاید سال ها طول بکشه!
    بر فرض مبتدی بودن شما با روزی 3 ساعت تمرین، ابتدا باید تلاش کنید دانش زبان انگلیسیتون رو به یه حد قابل قبولی برسونید ( مثلا برسید به intermediate ، توی این سطح تقریبا 50-60 درصد مکالمات زبان انگلیسی و متون انگلیسی رو متوجه میشوید و نیازهای زبانتون رو میتونید تقریبا برطرف کنید و حتی خودتون در مکالمه با کسی میتونین منظور خودتون رو به نحوی برسونید که متوجه بشه) حدودا بین 6 ماه تا یکسال با فرض اینکه هر روز و روزی چندین ساعت زبان تمرین کنید میتونین به این سطح برسید.
    بعد از اون می تونید با دو سه ماهی تخصصی خوندن برای آیلتس و آزمون آزمایشی زدن و تمرین و تمرین و تمرین ، شانستون رو برای آزمون اصلی امتحان کنید. ممکنه این مسیر رو یک نفر از مبتدی بودن تا نمره 6.5 آیلتس توی 10 سال به صورت پراکنده طی کنه و یک نفر دیگه با پشتکار و بیشتر وقت گذاشتن توی 10 ماه!

من دو تا ماک آیلتس در دو آموزشگاه متفاوت دادم تفاوت نمراتی که کسب کردم خیلی زیاده
    3.5 نمره تفاوت در ریدیدنگ
    2 نمره تفاوت در اسپیکینگ
    3 نمره تفاوت در رایتینگ
    نیم نمره در لیستنینگ

موندم کدومشون درست نمره دادن قطعا به هر کدوم اینو بگم دیگری رو مقصر میدونه از طرفی هم قصدم بهبود وضع آیلتس هست اما حالا واقعا سردر گم شدم نمیدونم چکار کنم
    این همه تفاوت بین ماک دو موسسه منطقیه ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من در بخش ريدينگ خيلي مشكل دارم و واقعا نميتونم از پسش بربيام ،
    كسي راه حل براي تمرين يا تكنيك خاصي رو ميدونه ؟

Junior Member

سلام
    دوستان الان هزینه گرفتن مدارک IELTS و TOFEL چقدر شده؟ فقط در تهران آزمون ها برگزار میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل شهید بهشتی

بسته به قیمت دلار هرروز متغیره ... سرچ کنید خرید ووچر آزمون تافل یا آیلتس قیمتش رو براتون میزنه... برای مورد دوم هم سرچ کنید مراکز برگزاری آزمون آیلتس و یا تافل...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)