صفحه 158 از 166 نخستنخست ... 58108148149150151152153154155156157158159160161162163164165166 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,571 تا 1,580 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

سلام دوستان،
    من می خواهم طی دو ماه آینده آزمون تافل بدم. سطح زبانم در حد متوسطه و مقیم خارج از ایران هستم. در قسمت گرامر و تلفظ مشکل دارم. با توجه به این زمان چه منابعی رو پیشنهاد می کنید و به چه ترتیب مطالعه کنم ‌و همینطور در مورد تمرین نمونه آزمون‌ها لطفا راهنماییم کنید.
    پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan116 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من می خواهم طی دو ماه آینده آزمون تافل بدم. سطح زبانم در حد متوسطه و مقیم خارج از ایران هستم. در قسمت گرامر و تلفظ مشکل دارم. با توجه به این زمان چه منابعی رو پیشنهاد می کنید و به چه ترتیب مطالعه کنم ‌و همینطور در مورد تمرین نمونه آزمون‌ها لطفا راهنماییم کنید.
    پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم.
    تو این زمان بهترین منبع TPO هست

من می خوام آخر مرداد آزمون بدم بین آیلتس و تافل موندم !!!!!!!!!!!!!

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط LEILAMAAREF89 نمایش پست ها
    من می خوام آخر مرداد آزمون بدم بین آیلتس و تافل موندم !!!!!!!!!!!!!
    به خیلی عوامل بستگی داره مثلا کدوم کشور میخاید برید. اون کشور کدوم ازمون رو قبول داره. چقد زبانتون خوبه. مینیوم کدوم ازمون رو احتمالا میتونید براورده کنید برای کشور مقصد .
    I am still here. I am alive.

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من واسه یک پروژه دکترا در انگلیس اقدام کردم و مدرک زبان رو ارائه ندادم - احتمالا پذیرش کاندیشنال بدن - اگر فاصله تا گرفتن ویزا و اقدام برای ویزا سه ماه باشه امکانش هست تافل 88 با سطح زبان بالای متوسط بگیرم - البته در نیازمندی های دانشگاه اعلام کرده بودن تافل 88 یا آیلتس 7، بنظر شما در این فرصت محدود کدومش راحت تر بدست میاد؟ البته من در مکالمه یه مقدار مشکل دارم.
    باتشکر

دوستان گرامی سلام و خسته نباشید و آرزی موفقیت برایتان
    اگر امکانش هست راهنماییب فرمائید - ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من واسه یک پروژه دکترا در انگلیس اقدام کردم و مدرک زبان رو ارائه ندادم - احتمالا پذیرش کاندیشنال بدن - اگر فاصله تا گرفتن ویزا و اقدام برای ویزا سه ماه باشه امکانش هست تافل 88 با سطح زبان بالای متوسط بگیرم - البته در نیازمندی های دانشگاه اعلام کرده بودن تافل 88 یا آیلتس 7، بنظر شما در این فرصت محدود کدومش راحت تر بدست میاد؟ البته من در مکالمه یه مقدار مشکل دارم.
    باتشکر

سلام
    با سطح زبان بالای متوسط، اگر در یک دوره آمادگی آزمون 2 ماهه شرکت کنید- که البته اگر بصورت خصوصی یا نیمه خصوصی باشه کوتاهتر میشه- و به خوبی با جزئیات و تکنیکهای آزمون تافل آشنا بشید و حدود 1 ماه هم وقت بذارید برای تمرین با استفاده از آزمونهای TPO، به احتمال بسیار زیاد میتونید این نمره رو بدست بیارید و حتی بالاتر...آزمون تافل بطور کلی در کنار سطح زبان، خیلی به میزان آشنایی شما با فوت و فن این آزمون و آمادگی و اعتماد به نفس شما سر جلسه بستگی داره.

موفق باشید.

پس از 7 آیلتس راحت تره؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    سلام
    با سطح زبان بالای متوسط، اگر در یک دوره آمادگی آزمون 2 ماهه شرکت کنید- که البته اگر بصورت خصوصی یا نیمه خصوصی باشه کوتاهتر میشه- و به خوبی با جزئیات و تکنیکهای آزمون تافل آشنا بشید و حدود 1 ماه هم وقت بذارید برای تمرین با استفاده از آزمونهای TPO، به احتمال بسیار زیاد میتونید این نمره رو بدست بیارید و حتی بالاتر...آزمون تافل بطور کلی در کنار سطح زبان، خیلی به میزان آشنایی شما با فوت و فن این آزمون و آمادگی و اعتماد به نفس شما سر جلسه بستگی داره.

موفق باشید.

پس از 7 آیلتس راحت تره؟
    من چون خودم آزمون آیلتس شرکت نکردم نمیتونم جواب درستی به این سوال بدم.

آیلتس 7 منظورتون نمره ی 7 در تمام اسکیل هاست؟ اگر اینطوره، روی رایتینگ معمولاً باید بیشتر کار کنید و گرفتن نمره ی 7 در این اسکیل کمی سخته. پیشنهاد می کنم نمونه سوالات هر دو آزمون رو ببینید و مقایسه کنید که مهارتتون در کدام آزمون بهتره. اما اگر اورال آیلتس 7 لازم دارید و رایتینگ 6/5 هم قبول دارند، دادن آزمون آیلتس با سطح زبان advanced به نظر من خوبه.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)