صفحه 159 از 166 نخستنخست ... 59109149150151152153154155156157158159160161162163164165166 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

خیر اورال 7 هست - در خصوص 88 تافل نسبت این نمره آیلتس نظری ندارید ؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط asal7119 نمایش پست ها
    آیلتس 7 منظورتون نمره ی 7 در تمام اسکیل هاست؟ اگر اینطوره، روی رایتینگ معمولاً باید بیشتر کار کنید و گرفتن نمره ی 7 در این اسکیل کمی سخته. پیشنهاد می کنم نمونه سوالات هر دو آزمون رو ببینید و مقایسه کنید که مهارتتون در کدام آزمون بهتره. اما اگر اورال آیلتس 7 لازم دارید و رایتینگ 6/5 هم قبول دارند، دادن آزمون آیلتس با سطح زبان advanced به نظر من خوبه.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

سلام،

من تنها نظر خودم رو با توجه به تجربه ام از سایت های دانشگاه ها می گم: معمولا اونطور که من خاطرم هست نمره 95-100 تافل رو با 7 آیلتس یکی می گیرن. فکر می کنم نمره مد نظر شما حدودا 6 تا 6.5 آیلتس بشه.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    خیر اورال 7 هست - در خصوص 88 تافل نسبت این نمره آیلتس نظری ندارید ؟؟

سلام دوستان
    من برای رجیستری به آیلتس 8 جنرال یا آکادمیک و یا IBT بالای 100 نیاز دارم.یک ساله که آیلتس می خونم و در حد 6.5 تا 7 جنرالم حال با توجه به نتایج پذیرش همین انجمن به نظرم رسیده که تعداد کسانی که ibt بالای 100 دارن بیشترن تا آیلتس پس شاید بالای 100 تافله دست یافتنی تر باشه تا آیلتس 8 نظر شما چیه؟
    ممنون

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash52 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای رجیستری به آیلتس 8 جنرال یا آکادمیک و یا IBT بالای 100 نیاز دارم.یک ساله که آیلتس می خونم و در حد 6.5 تا 7 جنرالم حال با توجه به نتایج پذیرش همین انجمن به نظرم رسیده که تعداد کسانی که ibt بالای 100 دارن بیشترن تا آیلتس پس شاید بالای 100 تافله دست یافتنی تر باشه تا آیلتس 8 نظر شما چیه؟
    ممنون
    بطور کلی کسب نمرات بالاتر در تافل بسیار دست یافتنی تر خواهد بود تا معادل آن در آزمون زبان آیلتس. در حالیکه افرادی که فقط میخوان مینیمم ها را میت کنند آیلتس دست یافتنی تر خواهد بود. بطور ملموس تر کسب نمره آیلتس 6/5 بسیار راحت تر از معادل ان در تافل (90) میباشد ولی دستیابی به تافل 110 راحت تر از آیلتس 8 یا 8/5 است.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

7 IELTS =
    100 TOEFL
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

درود بی پایان
    نمره ایلتسم مدیون تلاشهای استاد خوبم اقای سروستانی هستم امیدوارم سالم و سلامت باشن من به شخصه از نحوه کار با ایشون راضی بودم و 8 جنرال شدم

سلام.می خواستم بدونم که در صورتی که توی ازمونی آیلتس نمره ی مطلوب نگرفتم چه موقعی می تونم دوباره ازمون بدم..یعنی هر چند وقت یک بار آزمون ایلتس برگزار می شه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tothefuture نمایش پست ها
    سلام.می خواستم بدونم که در صورتی که توی ازمونی آیلتس نمره ی مطلوب نگرفتم چه موقعی می تونم دوباره ازمون بدم..یعنی هر چند وقت یک بار آزمون ایلتس برگزار می شه؟
    شما هر لحظه میتونید امتحان بدید ولی بستگی به ظرفیت و جدول زمانبندی مرکزی داره که قصد دارید اونجا امتحان بدید، اگر ظرفیت باشه گاهی هفتگی گاهی دوهفته یکبار ، بعلاوه اینکه بعضی جاها گاهی همزمان جنرال و آکادمیک برگزار میشه و گاهی جدا از هم. تاریخ امتحانات رو باید در وب سایت مرکز مربوطه پیدا کنید.

ممنون می شم یه نفر که با تازگی آزمون داده هزینه ی ثبت نام توی آزمونای تافل و آیلتس و جی ار ای رو بگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tothefuture نمایش پست ها
    ممنون می شم یه نفر که با تازگی آزمون داده هزینه ی ثبت نام توی آزمونای تافل و آیلتس و جی ار ای رو بگه
    سلام،
    آزمون آیلتس طبق اعلام سازمان سنجش 3.050 تومان، تافل اینترنتی 225 دلار و جی آر ای 205 دلار هست (قیمت های امروز ووچر امیربهادر به ترتیب 2.895 و 2.690 تومان).

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)