صفحه 160 از 166 نخستنخست ... 60110150151152153154155156157158159160161162163164165166 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,591 تا 1,600 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

سلام دوستان.
    خواهشا یک نفر منو راهنمایی کنه. نمیدونم سوالمو جای درستی مطرح کردم یا نه.
    من تا الان کانون زبان میرفتم تا اخرین سطح inter و زبانم هم خوب هست از نظر گرامر و ساختارها.
    میخوام زبانم از نظر مکالمه و رایتینگ چه محاوره و چه اکادمیک عالی بشه. چه کلاسی و اموزشگاهی برام مناسب هست؟
    ایا کلاسهای مکالمه عمومی اریانپور خوبه؟ کسی اونجا تجربه ای داشته؟ راسته که باید تو صف انتظار بمونیم؟
    خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_ak نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    خواهشا یک نفر منو راهنمایی کنه. نمیدونم سوالمو جای درستی مطرح کردم یا نه.
    من تا الان کانون زبان میرفتم تا اخرین سطح inter و زبانم هم خوب هست از نظر گرامر و ساختارها.
    میخوام زبانم از نظر مکالمه و رایتینگ چه محاوره و چه اکادمیک عالی بشه. چه کلاسی و اموزشگاهی برام مناسب هست؟
    ایا کلاسهای مکالمه عمومی اریانپور خوبه؟ کسی اونجا تجربه ای داشته؟ راسته که باید تو صف انتظار بمونیم؟
    خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من آریانپور رو توصیه نمی کنم

Junior Member

چرا میشه توضیح بدید؟ ممنون میشم. خیلی برام ضروریه.
    من فعلا رفتم تعیین سطح کامپیوتری دادم و مصاحبه این هفته هست.
    اگر خوب نیست که ثبت نام کلاس انجام ندم خوب.
    مرسی از شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sympathetic نمایش پست ها
    من آریانپور رو توصیه نمی کنم
    از نظر شما کجا خوبه؟

Junior Member

سلام دوستان من دانشگاههای مقصد مورد نظرم رو که چک میکردم. اکثرا آیلتس ۶.۵ یا تافل ۹۰ میخوان. سوالم اینه که رسیدن به کدوم یکی راحت تره. ممنون میشم از جواباتون

Junior Member

من هم بین ازمون تافل دادن یا ازمون ای التس شک دارم کدومو روع کنم به خوندن؟

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hopefull نمایش پست ها
    تافل. آیلتس نامردی توش زیاد داره
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    تافل. آیلتس نامردی توش زیاد داره
    آخ آخ این بهترین مشورته برای کسایی که دو به شک موندن بین تافل و آیلتس

من تجربه دوتاشم دارم به فاصله بیست روز، توی ریدینگ و لیسینینگ آیلتس دوتاشم 7، توی تافل دوتاشم 29
    درود به آزمون کامپیوتری و استاندارد تافل!

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hopefull نمایش پست ها
    دوستمون sha7ab درست میگن.
    البته من اینو اضاف کنم که بستگی داره شما چه نمره ای رو بخواهید. اگر قصد شما نمرات بالای زبان میباشد مسلما در تافل راحتتر به این مهم میرسید. ولی اگر میخواهید مینیمم ها رو میت کنید آیلتس بهتر هست. بعبارتی گرفتن نمره 6.5 در آیلتس بمراتب راحتتر از کسب معادل اون در تافل یعنی حدود 90 است.
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    دوستان لطفا یه راهنمایی بفرماییدمن هر چی بیشتر می خونم بیشتر گیج میشم. جریان از این قراره که:
    من کارشناسی ارشد هوافضا دارم. حالا می خواستم یه آزمون زبان بدم برای اپلای کردن. چه تحصیلی و چه شغلی. تو اینترنت نوشته که الان تقریبا همه دانشگاه ها آیلتس و تافل را قبول می کنن فقط یه نکته ای هست. برای آزمون تافل ظاهرا من باید یه آزمون GRE هم بدم. این درسته؟ هزینه ها خیلی زیاد شده. با این حساب تافل حدود 3 میلیون میشه و GRE هم حدود 3 میلیون که رو هم رفته باید 6 میلیون هزینه کنم. حالا اگه بخوام آیلتس بدم چطور؟ آزمون دیگه ای هم باید بدم یا همون آیلتس کافیه؟ آیلتس خودش 3 میلیون میشه که ارزونتر میشه. البته فکر کنم آیلتس یه نمونه عمومی هم داره. اون که لازم نیست، هست؟

ممنون میشم اگه به همه سوالاتم تو این پست جواب بدید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)