صفحه 160 از 174 نخستنخست ... 60110150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,591 تا 1,600 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

سلام و خسته نباشید .
    من سعی کردم جواب سوالم رو از مطالب قبلی در بیارم اما با مقایسه با سایت های مهاجرت کشور ها کمی گیج شدم . من میخوام برای نیروی متخصص تو کشور هایی مثل استرالیا و نیوزلند و یا کانادا شرکت کنم ( سیستم امتیاز گیری) تو پیش نیاز هاشون هم آیلتس رو قبول دارن و هم معادل اوون نمره در تافل اما اینجا میبینم خیلی از دوستان گفتن برای مهاجرت فقط آیلتس و برای پذیرش دانشجویی تافل میخواستم من رو راهنمایی کنید که آیا برای مهاجرت هم تافل رو قبول میکنن ؟ ممنون از پاسخ هایی که میدید.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

نقل قول نوشته اصلی توسط yahyaa نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید .
    من سعی کردم جواب سوالم رو از مطالب قبلی در بیارم اما با مقایسه با سایت های مهاجرت کشور ها کمی گیج شدم . من میخوام برای نیروی متخصص تو کشور هایی مثل استرالیا و نیوزلند و یا کانادا شرکت کنم ( سیستم امتیاز گیری) تو پیش نیاز هاشون هم آیلتس رو قبول دارن و هم معادل اوون نمره در تافل اما اینجا میبینم خیلی از دوستان گفتن برای مهاجرت فقط آیلتس و برای پذیرش دانشجویی تافل میخواستم من رو راهنمایی کنید که آیا برای مهاجرت هم تافل رو قبول میکنن ؟ ممنون از پاسخ هایی که میدید.
    دوست عزیز.
    برای مهاجرت آیلتس جنرال ک نسبتا ساده تر از آکادمیک هستش، نیاز دارید. مینیمم نمره هم معمولا خیلی پایین تر از دانشگاه هستش.

در آیلتس آکادمیک یا تافل، محتوا اصولا علمی مطرح میشه ،چون فضا و کاربردش آکادمیک و در کلاس درس هستش.

شما حتی برای مهاجرت هم سمت تافل نرید، اصولا نمرات پایین در آیلتس بسیار راحتتر هستن تا تافل!
    ولی بعد از یه سطحی مثل آیلتس 8، گرفتن آیلتس 8.5 یا 9 خیلی سختر هستش تا تافل 110 به بالا!
    گرچه من سایت دانشگاههای استرالیا یا نیوزلند رو میبنیم،
    اونا آیلتس اورال 6 رو معادل 79 تافل، اورال 7 رو معادل 94، 6.5 رو معادل 84-86 مبینن.
    برای ساب اسکیل هاش،
    6 معادل 19 هستش یا 18.
    6.5 معادل 22-24 بخش رایتینگ، و 20 تا 22 برای بقیه مهارتهای تافل.
    ساب اسکیل 7 رو معمولا نمره 25-27 رایتینگ، 24-26 ریدینگ میزنن.

حتی مثلا دیدم ک 90 تافل رو معادل 7 ایلتس بزنن.

در دانشگاههای اروپایی و بخصوص انگلیس اما داستان فرق داره!
    و جهت گیری به سمت ایلتس سوق داره!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Member
    رشته و دانشگاه
    Rice University - Business Administration

سلام و خسته نباشید .
    در قسمت زیر پست های بنده لینکی هست که پاسخ شما رو میده.

بصورت خلاصه مهاجرت به روش نیروی متخصص و امتیاز گیری بسیار رقابتی و سخت شده و شما نیاز به نمرات بسیار بالای آیلتس دارید که در این مقوله در لینک زیر مفصل بحث شده و نتیجه هم اینه که بهترین مشاوره پرهیز از آزمون آیلتس هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer

سلام و خسته نباشید .

سلام دوست عزیز
    من جدیداً چک کردم، نیوزلند و استرالیا تافل رو قبول دارن الان برای مهاجرت ولی کانادا نه
    البته مثلاً استرالیا میگه اگه همه اسکیل های آیلتس رو بالای 7 بشی بهت 10 امتیاز میدم ولی همون امتیاز رو از تافل بخوای بگیری مینیمم هر اسکیل فرق میکنه واسه استرالیا. مثلاً میگه رایتینگ بالای 27 و اسپیمینگ بالای 23. ریدینگ و لیسنینگ هم فکر کنم بالای 24 میخواد.

با سلام و احترام خدمت دوستان گرامی در فروم - بنده واسه 3 ماه دیگه میخوام خودمو واسه تافل یا آیلتس آماده کنم واسه کانادا یا دانشگاههای اروپایی - سطح زبانم متوسط به بالا هستش اما هنوز منابعی رو برای این دو آزمون انتخاب نکردم - واسه دکترا البته میخوام اپلات کنم - بنده در صحبت کردن با فرد بصورت فیس تو فیس یه مقدار مشکل دارم و شاید در آزمون اسپکینگ آیلتس بر به مشکل بخورم - یه مقدار سر هم کردن کلمات و سریع جواب دادن مشکل دارم - اما در سئوالات 4 جوابی و بدون دخالت فرد در آزمون شاید مشکلی نداشته باشم - از طرفی به نمره بالایی نیاز ندارم اگر آیلتس آکادمیک بدم 6 تا 6.5 و تافل حداکثر 90 کافیه برام - با تو.جه به وقت سه ماهه به سمت خوندن تافل برم یا آیلتس - اینم بگم توی اسپکینگ ضعیف ضعیف هستم - اما لسنینگ بد نیست - سپاسگذارم از راهنمایی شما

دوستان گرامی - لطفا به این فروم هم سر بزنید - اگر کسی سئوالی رو میپرسه قطعا نیاز به راهنمایی داره - اگز زمان بگذره چه فایده داره - و اینکه این سایت مگر کارش راهنمایی نیست ؟! اگر هست پس واسه 2 سال دیگه راهنمایی بدست متقاضیان برسه فایدش چیه - نوش دارو بعد مرگ سهراب؟؟!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت دوستان گرامی در فروم - بنده واسه 3 ماه دیگه میخوام خودمو واسه تافل یا آیلتس آماده کنم واسه کانادا یا دانشگاههای اروپایی - سطح زبانم متوسط به بالا هستش اما هنوز منابعی رو برای این دو آزمون انتخاب نکردم - واسه دکترا البته میخوام اپلات کنم - بنده در صحبت کردن با فرد بصورت فیس تو فیس یه مقدار مشکل دارم و شاید در آزمون اسپکینگ آیلتس بر به مشکل بخورم - یه مقدار سر هم کردن کلمات و سریع جواب دادن مشکل دارم - اما در سئوالات 4 جوابی و بدون دخالت فرد در آزمون شاید مشکلی نداشته باشم - از طرفی به نمره بالایی نیاز ندارم اگر آیلتس آکادمیک بدم 6 تا 6.5 و تافل حداکثر 90 کافیه برام - با تو.جه به وقت سه ماهه به سمت خوندن تافل برم یا آیلتس - اینم بگم توی اسپکینگ ضعیف ضعیف هستم - اما لسنینگ بد نیست - سپاسگذارم از راهنمایی شما

سلام گرامی
    راستش پرسش شما ، پرسش خیلی از دوستان دیگر در همین فروم بوده و اگر یک نگاهکی به پستهای پیشین می کردید پاسخ خود را دریافت می کردید.
    کسی که کار با رایانه برایش راحت تر است و در صحبت کردن بطور رو در رو استرس می گیرد و لسینینگ خوبی دارد خب مسلما امتحان تافل آی بی تی برایش بهترین گزینه است. در ضمن شما می توانید تاپیک های اسپیکینگ تافل را از سایت ای تی اس دانلود کنید و بر روی همانها کار کنید و در امتحان هم یکی از همانها و یا تاپیکی شبیه همانها خواهد آمد. منابع آزمون تافل آی بی تی هم در کتابخانه است و بهترین آنها تی پی او و نوت فول هستند.

پیروز باشید.

سپاسگزارم از راهنمایی - اما یه سئوال آیلتس 6-6.5 راحت تره یا 88 تا 92 تافل - سطح زبانم متوسط به بالا

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
    سلام گرامی
    راستش پرسش شما ، پرسش خیلی از دوستان دیگر در همین فروم بوده و اگر یک نگاهکی به پستهای پیشین می کردید پاسخ خود را دریافت می کردید.
    کسی که کار با رایانه برایش راحت تر است و در صحبت کردن بطور رو در رو استرس می گیرد و لسینینگ خوبی دارد خب مسلما امتحان تافل آی بی تی برایش بهترین گزینه است. در ضمن شما می توانید تاپیک های اسپیکینگ تافل را از سایت ای تی اس دانلود کنید و بر روی همانها کار کنید و در امتحان هم یکی از همانها و یا تاپیکی شبیه همانها خواهد آمد. منابع آزمون تافل آی بی تی هم در کتابخانه است و بهترین آنها تی پی او و نوت فول هستند.

پیروز باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ............

سپاسگزارم از راهنمایی - اما یه سئوال آیلتس 6-6.5 راحت تره یا 88 تا 92 تافل - سطح زبانم متوسط به بالا
    اگر از این لینک استفاده کنید, نمرات معادل ایتلس و تافل رو میتونید ببیتید. بنظر من معادل سازی که هست تا حد خوبی دقیقه. من هم ایتلس هم تافل ازمون دادم. https://www.ets.org/toefl/institutions/scores/compare/
    کلن بنظرم تفاوت فاحشی بین ایتلس و تافل نیست. اینحوری نیست که یکی خیلی اسون و یکی خیلی سخت باشه. همه نکات رو هم دوستان گفتن. کافیه یکی رو انتخاب کنید و سریع تر شروع کنید. موفق باشید

Junior Member

دوستان من رشته ام ادبیات انگلیسی است و قبلا هم آیلتس دادم و 8.5 شدم البته اینجا نبوده.
    الان دارم میخونم نظرات رو در تاپیک های مربوط به آیتلس و به خاطر نوع نمره دهی به بخش Writing یکم دودل شدم که آیلتس بدم. برای کارم تافل و آیتلس فرقی نداره و فقط به خاطر هزینه اش آیلتسو انتخاب کردم به نظرتون برم تافل بدم بهتره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)