صفحه 161 از 174 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Member
    رشته و دانشگاه
    Rice University - Business Administration

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

نقل قول نوشته اصلی توسط farzan311 نمایش پست ها
    دوستان من رشته ام ادبیات انگلیسی است و قبلا هم آیلتس دادم و 8.5 شدم البته اینجا نبوده.
    الان دارم میخونم نظرات رو در تاپیک های مربوط به آیتلس و به خاطر نوع نمره دهی به بخش Writing یکم دودل شدم که آیلتس بدم. برای کارم تافل و آیتلس فرقی نداره و فقط به خاطر هزینه اش آیلتسو انتخاب کردم به نظرتون برم تافل بدم بهتره؟
    خوب با توجه به سابقه ی تحصیلی و اون نمره ی فوق العاده ای که قبلا در آزمون آیلتس گرفتید ، من به شخصه دوست دارم که شما آیلتس بدی تا ببینیم به شما چه نمره ای میدن!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٍELectronics//UNI AZAD TAB///FROM Khalkhal

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

دوستان عزیز من تازه عضو شدم،
    میخوام ازتون سوال کنم برا منی که میخوام برم کانادا (ارشد or دکتری) ازمون تافل رو بدم یا ایلتس؟
    هنوز اول راهم و شنیدم جی ار ای هم نمرشو داشته باشی خوبه میخوام یا تافل یا ایلتس روهم یکیشو ازمون بدم
    الان اول تافل یا ایلتس بعدا جی ار ای یا برعکس
    حقیقتشو بخواید مطالعه کردم یه مقدار گیج شدم
    thank u 4 your help dear friends

سلام دوستان. من قصد دارم برای رشته مهندسی زمین شناسی برای مقطع دکترا در کانادا اقدام کنم.
    دانشگاه هدفم این نمره ها را میخواد. تافل 100 ( reading 22, writing 22, listening 22, speaking 23) یا آیلتس 7 ( reading 6.5, writing 6.5, listening 6.5 , speaking 7 ).
    به نظرتون به دست آوردن کدوم یک از این نمرات میتونه آسونتر باشه. برای تافل اقدام کنم یا آیلتس.
    خیلی ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان. چقدر وقت لازم هست که از آیلتس سوییچ کنیم روی تافل؟ من نمره ۶ آیلتس دارم و ۳ ماه وقت دارم که دوباره امتحان بدم ـ (۶.۵ میخوام) ـ با توجه به مشکلات امتحان آیلتس به نظرتون عاقلانه ست که برای تافل اقدام کنم ؟ میتونم توی ۳ ماه تسلط لازم رو بر تافل داشته باشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط byts نمایش پست ها
    سلام دوستان. چقدر وقت لازم هست که از آیلتس سوییچ کنیم روی تافل؟ من نمره ۶ آیلتس دارم و ۳ ماه وقت دارم که دوباره امتحان بدم ـ (۶.۵ میخوام) ـ با توجه به مشکلات امتحان آیلتس به نظرتون عاقلانه ست که برای تافل اقدام کنم ؟ میتونم توی ۳ ماه تسلط لازم رو بر تافل داشته باشم؟
    سلام سوال منم همین هست منم آیلتس 6 گرفتم توی 3-4 ماه میشه سوئیچ کرد به تافل برای کسب نمره بالای 80 ؟؟؟خواهشاً راهنمایی کنید

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط byts نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid00 نمایش پست ها
    سلام سوال منم همین هست منم آیلتس 6 گرفتم توی 3-4 ماه میشه سوئیچ کرد به تافل برای کسب نمره بالای 80 ؟؟؟خواهشاً راهنمایی کنی

تو شرایط فعلی تافل منطقی تر به نظر می رسه. اگر قبل از این ازمون 6 در آیلتس آوردین، شانس اینکه تو تافل معادل 6.5 بیارین بیشتره. برای این کار 3 ماه هم وقت مناسبی. چون شما باید خودتون و با ساختار جدید آشنا کنید و ذهنیتتون نسبت به آزمون و تغییر بدین.در تافل بر خلاف آیلتس دیگر با موجود زنده طرف نیستید . همچنین اسکیلها به صورت همزمان مورد بررسی قرار می گیرند. از طرف دیگه کمک های کوچک اگزمینر در اسپیکینگ برای تکرار سوال یا... نیز نیست. اما عامل انسانی در تصحیح امتحان نیز تاثیر نداره.
    بنابراین بدون نگرانی می تونین طی 3 ماه خودتون و برای تافل آماده کنید. ابتدا با استفاده از تجربیات دوستان دیگر در فروم و کتابهای موجود در بازار ، با ساختار آزمون آشنا بشید، سپس تست زنی را شروع کنید. با توجه به اینکه آزمون براتون تازگی داره، پس از 1 ماه یک آزمون آزمایشی بدین تا شبیه سازی آزمون با ساختار جدید ایجاد بشه.
    موفق باشید

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiaahmadi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من قصد دارم برای رشته مهندسی زمین شناسی برای مقطع دکترا در کانادا اقدام کنم.
    دانشگاه هدفم این نمره ها را میخواد. تافل 100 ( reading 22, writing 22, listening 22, speaking 23) یا آیلتس 7 ( reading 6.5, writing 6.5, listening 6.5 , speaking 7 ).
    به نظرتون به دست آوردن کدوم یک از این نمرات میتونه آسونتر باشه. برای تافل اقدام کنم یا آیلتس.
    خیلی ممنونم.
    اسپیک تافل 23 بسیار راحتتره از 7 آیلتس!
    من شنیدم الان، ایلتس رو خیلی سختر کردن نسبت به قدیما!
    مثل GRE گ قدیما از جیمت بخش ریاضیش خیلی ساده تر بود، بچه ها با یک هفته خودندن 170 میگرفتن ولی الان با دوماه خوندن خیلیا خاب 165 رو هم نمیبینن!

بنابراین، در حال حاضر تافل از لحاظ استاندارد اموزشی و البته هزینه میارزه!
    وقتی ایلتس 1 ملیون بود، میگفتی دو سه بار امتحان بدی میارزه تا یک بار تافل با قیمت 2.5 ولی الان ایلتس از تافلم گرون تر شده!
    تازه بحث رایتینگشم هست ک دوستان میگن، به همه 5.5 میدن با چند نفر رندم 6.

ولی در مجموع، اسپیکینگ تافل اسون تره، چون مثل ایلتس نیاز به ایده در همه بخشها برای گرفتن نمره بالا ندارید، فقط باید اطلاعات رو دسته بندی و ارائه بدین.
    برخلاف ایلتس ک ممکنه ازتون در مورد اثرات الوده گی صوتی بپرسن و مجبور شی 2 دقیق حرف بزنی و اخر سرم 6 بگیری!

حالا بماند ک 5.5 راتینگ و 6 اسپیک رو کنسول گری بریتانیا چ تعریفی ازش میده )))
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

سلام من به تازگی میخوام شروع کنم به خوندن زبان ولی با مطالعه ای که تو فروم این تاپیک داشتم بیشتر اعضا تافل و پیشنهاد دادن ولی یه موضوعی که هست listening من از skill های دیگه زبانم ضعیف تر هست. و تا اونجایی که متوجه شدم تافل listening محور هست به نظرتون آیلتس برای من بهتره یا تافل؟ به نمره آیلتس 7 و تافل 100 احتیاج دارم.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehmtn نمایش پست ها
    سلام من به تازگی میخوام شروع کنم به خوندن زبان ولی با مطالعه ای که تو فروم این تاپیک داشتم بیشتر اعضا تافل و پیشنهاد دادن ولی یه موضوعی که هست listening من از skill های دیگه زبانم ضعیف تر هست. و تا اونجایی که متوجه شدم تافل listening محور هست به نظرتون آیلتس برای من بهتره یا تافل؟ به نمره آیلتس 7 و تافل 100 احتیاج دارم.
    کی گفته ایلتس لسنینگ محو نیست؟
    شما تو اسپیکیگنش دوبار بگی سوالو تکرارکنه، ازت نمره کم میکنه!
    تافل "کاملا" ازمون استانداردتر، و عادلانه تری هستش. خیالت جمع! من جفتشو دادم.
    حداقل من مطمئنم از ایلتس استاندارد تره!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

سلام آقا بهنام. وقتتون بخیر. من مشاوره ونظراتتون رو در مورد آزمون تافل خوندم . خیلی عالی و جامع بود.ممنون. منم بین انتخاب تافل و ایلتس مردد بودم. با خوندن نظرات دوستان و شما 95% مایل شدم سمت تافل اما یه موردی که هست شما برای یه کسی گفته بودین یک سال وقت بزاره ... من از 13 سالگی زبان خوندم و 18 سالگی هم آزمون تافل آموزشگاهمونو شرکت کردم. البته الان چندین سال میگذره و مثل اون وقتا fluent نیستم در کل بخوام بگم سطح زبانم متوسط رو به بالاست. حالا سوالم اینه من با این اوصاف میتونم سه ماهه برای آزمون تافل آماده بشم؟؟ پیشنهاد شما چیه؟ ضمن اینکه من یکم اسپیکینگم قوی نیست ... و برای مصاحبه اسکایپ به شدت استرس دارم که چجوری با استاد حرف بزنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)