صفحه 162 از 174 نخستنخست ... 62112152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,611 تا 1,620 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

چند کتاب خوب برای ielts
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط newsha11 : November 27th, 2018 در ساعت 04:41 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

کتاب خوب برای ielts

نقل قول نوشته اصلی توسط newsha11 نمایش پست ها
    کتاب خوب برای ielts
    نقل قول نوشته اصلی توسط google247 نمایش پست ها
    بهترین دوره آنلاین یا نرم افزار آموزشی آیلتس چیه؟
    به دلیل کارم نمیتونم به کلاس های حضوری مراجعه کنم
    سلام دوستان
    تمرین و تکرار میتونه موثر باشه
    ببین شما باید مثل کنکور که تست میزدی
    ایلتس هم تمرین تست زنی کنی
    کتاب های cambrige self study ielts پیشنهاد میکنم
    نرم افزار بعضی دوستان برای لغت نرم افزارanki g استفاده میکنند
    برای ایلتس باید دانش ِ لغات زیاد باشه کتاب ۱۱۰۰ 405 504
    روی سرعتتون تمرکز کنید
    برای لیسنینگ هم voa BBC can news
    برای اسپکینگ روزی یک ساعت صحبت کنید اول صدا ظبط کنید تا نواقص معلوم بشه
    کلاس زبان برای اسپکینگ خوبه
    به خودتون بستگی داره چطور زمان بندی میکنید
    به تدریج باید پیش بروید یکدفعه نتیجه نمیگیرید
    مجموعه های زبان مثل English today English for you ...
    فیلم سینمایی و سریال خارجی کمک به لیسینگتون میکنه
    هر چه کنی به خود کنی
    کار نیکو از پر کردن هست تمرین و تکرار
    البته من که عددی نیستم نبودم نخواهم بود

با ارزوی موفقیت برای دوستان x20

Junior Member

سلام دوستان.چرا وکلا آیلتس رو پیشنهاد میکنن و میگن اتفاقا تافل نیاز به دانش زبان بیشتری داره و آیلتس راحت تره چون فقط تکنیک بدونید حله.ممکنه چون من آیلتس نمره 6.5 لازم دارم این پیشنهاد رو به من داده باشن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sunisun نمایش پست ها
    سلام دوستان.چرا وکلا آیلتس رو پیشنهاد میکنن و میگن اتفاقا تافل نیاز به دانش زبان بیشتری داره و آیلتس راحت تره چون فقط تکنیک بدونید حله.ممکنه چون من آیلتس نمره 6.5 لازم دارم این پیشنهاد رو به من داده باشن؟
    حرف وکلا اهمیتی نداره،شما باید ببینید هدفتون چی هست و مطابق هدفتون برنامه ریزی کنید که چه امتحانی برای شما مناسب تره، بعضی جاها فقط ایلتس و بعضی جاها فقط نتیجه امتحان تافل مورد قبول هست، هدف شما میتونه مهاجرت باشه یا تحصیل و هر کشوری و دانشگاهی شرایط خاص خودش رو داره.

Junior Member

ادامه معرفی کتاب خوب برای گرامر ایلتس

سلام
    من توی سال جاری دو بار آزمون آیتلس دادم (یک بار در ایران با IDP و یک بار در ترکیه با BC) و در هر دو مورد در رایتینگ نمره زیر 7 گرفتم (باقی مهارت ها همه بالای 7 بود). با توجه به اینکه من به نمره 7 هر چهار مهارت نیاز دارم، با تحقیقاتی که کردم به نظر میرسه آیتلس اخیرا در مورد رایتینگ به شدت و به طرز مشکوکی سخت گیری می کنه، به طوری که نمره ای که به شما میدن حداقل یک نمره کمتر از نمره واقعیه. در مورد معادل سازی نمرات تافل، در رایتینگ 27 تافل رو معادل 7 آیتلس و در اسپیکینگ 23 تافل رو معادل 7 آیتلس در نظر گرفتن.
    حالا من میخوام از دوستانی که تجربه شرکت در آزمون تافل یا هر دو آزمون آیتلس و تافل رو دارند بپرسم که آیا در تافل واقعا میتونید نمره ای که حقتون هست رو اول در رایتینگ و بعد اسپیکینگ بگیرید یا اینکه اونجا هم مثل آیتلس سخت گیری بی مورد میشه؟ و اینکه آیا این معادل سازی به واقعیت نزدیکه یا نه؟

Junior Member

ادامه کتاب گرامر خوب برای ایلتس

Junior Member

ادامه کتاب گرامر
    • نوع فایل: pdf 1.pdf (6.07 مگابایت, 9 views)

نقل قول نوشته اصلی توسط eh_kh_gh_blb نمایش پست ها
    سلام
    من توی سال جاری دو بار آزمون آیتلس دادم (یک بار در ایران با IDP و یک بار در ترکیه با BC) و در هر دو مورد در رایتینگ نمره زیر 7 گرفتم (باقی مهارت ها همه بالای 7 بود). با توجه به اینکه من به نمره 7 هر چهار مهارت نیاز دارم، با تحقیقاتی که کردم به نظر میرسه آیتلس اخیرا در مورد رایتینگ به شدت و به طرز مشکوکی سخت گیری می کنه، به طوری که نمره ای که به شما میدن حداقل یک نمره کمتر از نمره واقعیه. در مورد معادل سازی نمرات تافل، در رایتینگ 27 تافل رو معادل 7 آیتلس و در اسپیکینگ 23 تافل رو معادل 7 آیتلس در نظر گرفتن.
    حالا من میخوام از دوستانی که تجربه شرکت در آزمون تافل یا هر دو آزمون آیتلس و تافل رو دارند بپرسم که آیا در تافل واقعا میتونید نمره ای که حقتون هست رو اول در رایتینگ و بعد اسپیکینگ بگیرید یا اینکه اونجا هم مثل آیتلس سخت گیری بی مورد میشه؟ و اینکه آیا این معادل سازی به واقعیت نزدیکه یا نه؟
    منم مثل شما زخم خورده آیلتس هستم. منم وقتی آزمون میدم با کلمات و ساختارهای سختی که مینویسم فک میکنم 7 به بالا میشم ولی نمیشم. استاد خصوصیم میگه توی رایتنیگ اگه سه تا 5 تا غلط املایی و ساختاری داشته باشی خیلی از نمره ات رو کم میکنن چون میگن این طرف هنوز ساختار اولیه رو بلد نیس. من مشکل خودم رو میدونم که همینه چون تند تند باید بنویسم بیشتر اوقات دیدم که مثلا یک S جا میندازم. شما هم ببینید که واقعا مشکل ریزی دارید یا نه.
    من خیلی دوس دارم با یکی از تصحیح کننده های رسمی رایتینگ یه صحبت داشته باشم ببینم واقعا چی از از داوطلب میخوان که اینجوری نمره میدن
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)