صفحه 164 از 174 نخستنخست ... 64114154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,631 تا 1,640 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    با عرض شرمندگی با حرف شما کاملا مخالفم.در سطح متوسط بودن و یا نبودن نداره .کلا ایلتس یه تجارت شده که 1.5 نمره از نمره واقعی ات رو با کلک های خاص کم میکنن.نظیر اعمال سلیقه در رایتینگ و اسپیکینگ .ایران 0.5 نمره پایینتر می گیری و خارج 0.5 بالاتر میشی. منظورم اینه که دوستان برای موفقیت در ایلتس اگر هزینه می کنین 6 الی 7 بار باید امتحان بدین تا نمره مطلوب رو بگیرین.اونایی که یهو اولین دفعه 6 و یا 7 میشن خیلی پایه شون قوی هست که حتی با یک نمره کم کردن هم 7 یا 6 میشن. زیا هم بحث نکنین و حرف گوش بکنین خواهشا .با سپاس
    اینکه مخالف یک بخشی از صحبتم هستید کاملا قابل درک و احترامه ولی اینکه میگین زیاد بحث نکنین و حرف گوش بکنین رو متوجه نمیشم، چه اگر در جواب من بوده باشه یا چه در جواب فرد دیگری ، چون همه اینجا می خوایم طبق تجربیاتمون به هم کمک کنیم تو تصمیم گیری ، نه اینکه نظراتمونو تحمیل کنیم!

در اینکه بخش رایتینگ آیلتس داره داستان میشه منم بحثی ندارم! ولی اینکه افرادی که برای بار اول 6 یا 7 میشن حتما خیلی خوب بوده زبانشون که با اون 1.5 نمره که خود آیلتس می فرمایید کم می کنه تونستن این نمره رو بگیرن، اینو قبول ندارم به این خاطر که دو تا مورد فقط از اطرافیان خودم همین سال پیش بدون اینکه سطح بالایی داشته باشند نمره 6 و نیم آیلتس رو گرفتن، سطحشون در بهترین حالت متوسط بود و کلاس هم نرفتن و با 2-3 ماه کتاب و تمرین به این نمره رسیدن! اما منکر این نمیشم که نمره رایتینگ اون ها هم بد محاسبه شده بوده و میگفتن فکر می کردیم بهتر میشم و در واقع پایین ترین نمرشون از هم رایتینگ بود!
    اما در پست های قبلیمم گفتم اگر به نمره بالا زبان نیاز دارید تافل انتخاب درست تری هست چون سلیقه کمتر دخیله!

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

امتحان ایلتس کاملا استاندارد هست

مشکل اینجاست بعضی دوستان توقع های بیجا دارند ،،، مثلا اینکه ریدینگ ۹ شدید دلیل نمیشه رایتینگ هم بالا بشید ،، بلکه باید تمرین کنید و ساختار مناسب ایلتس رو بکار ببرید(بلکه شاید ریدینگ رو شانس اوردید)

ایلتس مثل هر امتحان دیگه ای باید دقیق و با برنامه واسش اماده شد ،، من کلاس خصوصی گرفتم و زمانی که در حد ۷.۵ ایلتس شدم ، استادم بهم گفت امتحان بده و دقیقا همون نمراتی که مد نظر بود رو گرفتم برای اولین بار

ممکنه گاهی بد شانسی باعث خراب شدن ریدینگ یا لیسنینگ بشه اما نه اسپینیگ و رایتینگ ،،، اونم ۱ یا ۱.۵ نمره !!!!!

مثلا من ۲ و ۳ روز قبل امتحان اصلی دوتا ماک ازمایشی دادم و هردو امتحان اسپیکینگ ۷ شد و در امتحان اصلی هم اسپیکینگ ۷ شد،، همینطور رایتینگ در هر ۳ امتحان ۶.۵

من بیشتر فکر میکنم باید واقع بینانه به قضیه نگاه کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL or IELTS

بیشتر دانشگاه‌ها هر دو رو قبول می‌کنن. اگه دانشگاه‌هاتو تعیین کنی می‌تونی تو وبسایت دانشگاه بخش اپلیکیشن رو چک کنی که مطمئن شی. به احتمال زیاد ضرورتی نداره هر دو امتحان رو بدی.

Junior Member

سلام من دانشجوی پزشکی هستم و گرین کارت امریکا دارم سطح زبانم متوسط هست کتابای top notch و summit ها رو خوندم و یک سال وقت دارم ک امتحان بدم. با توجه ب اینکه تایم زیادی در روز ندارم ک بتونم زبان بخونم و نمره ی بالا هم لازم دارم ب نظرتون ایلتس بهتره ک امتحان بدم یا تافل؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Hanne نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی پزشکی هستم و گرین کارت امریکا دارم سطح زبانم متوسط هست کتابای top notch و summit ها رو خوندم و یک سال وقت دارم ک امتحان بدم. با توجه ب اینکه تایم زیادی در روز ندارم ک بتونم زبان بخونم و نمره ی بالا هم لازم دارم ب نظرتون ایلتس بهتره ک امتحان بدم یا تافل؟
    سلام
    ایران امتحان میدین؟ تافل بهتر هست. امریکا؟ فرقی نمیکنه، حتی شاید ایلتس بهتر باشه ولی اگر مکالمه خوب هست تافل اکی. موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsun88 نمایش پست ها
    اینکه مخالف یک بخشی از صحبتم هستید کاملا قابل درک و احترامه ولی اینکه میگین زیاد بحث نکنین و حرف گوش بکنین رو متوجه نمیشم، چه اگر در جواب من بوده باشه یا چه در جواب فرد دیگری ، چون همه اینجا می خوایم طبق تجربیاتمون به هم کمک کنیم تو تصمیم گیری ، نه اینکه نظراتمونو تحمیل کنیم!

در اینکه بخش رایتینگ آیلتس داره داستان میشه منم بحثی ندارم! ولی اینکه افرادی که برای بار اول 6 یا 7 میشن حتما خیلی خوب بوده زبانشون که با اون 1.5 نمره که خود آیلتس می فرمایید کم می کنه تونستن این نمره رو بگیرن، اینو قبول ندارم به این خاطر که دو تا مورد فقط از اطرافیان خودم همین سال پیش بدون اینکه سطح بالایی داشته باشند نمره 6 و نیم آیلتس رو گرفتن، سطحشون در بهترین حالت متوسط بود و کلاس هم نرفتن و با 2-3 ماه کتاب و تمرین به این نمره رسیدن! اما منکر این نمیشم که نمره رایتینگ اون ها هم بد محاسبه شده بوده و میگفتن فکر می کردیم بهتر میشم و در واقع پایین ترین نمرشون از هم رایتینگ بود!
    اما در پست های قبلیمم گفتم اگر به نمره بالا زبان نیاز دارید تافل انتخاب درست تری هست چون سلیقه کمتر دخیله!
    تافل بهتره

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadPB نمایش پست ها
    امتحان ایلتس کاملا استاندارد هست

مشکل اینجاست بعضی دوستان توقع های بیجا دارند ،،، مثلا اینکه ریدینگ ۹ شدید دلیل نمیشه رایتینگ هم بالا بشید ،، بلکه باید تمرین کنید و ساختار مناسب ایلتس رو بکار ببرید(بلکه شاید ریدینگ رو شانس اوردید)

ایلتس مثل هر امتحان دیگه ای باید دقیق و با برنامه واسش اماده شد ،، من کلاس خصوصی گرفتم و زمانی که در حد ۷.۵ ایلتس شدم ، استادم بهم گفت امتحان بده و دقیقا همون نمراتی که مد نظر بود رو گرفتم برای اولین بار

ممکنه گاهی بد شانسی باعث خراب شدن ریدینگ یا لیسنینگ بشه اما نه اسپینیگ و رایتینگ ،،، اونم ۱ یا ۱.۵ نمره !!!!!

مثلا من ۲ و ۳ روز قبل امتحان اصلی دوتا ماک ازمایشی دادم و هردو امتحان اسپیکینگ ۷ شد و در امتحان اصلی هم اسپیکینگ ۷ شد،، همینطور رایتینگ در هر ۳ امتحان ۶.۵

من بیشتر فکر میکنم باید واقع بینانه به قضیه نگاه کنید
    بله دقیقا با 1 الی 1.5 نمره

Junior Member

سلام دوستان
    من دو هفته پیش آیلتس دادم و نمراتم اینطوری شد:
    R,S,L: 7 W: 5.5!
    حالا من یه ماه وقت دارم. به نظر شما دوباره ایلتس بدم یا شروع کنم رو تکنیک های تافل کار کنم؟
    بیس زبانم خوبه ولی این رایتینگ معضلی شده تو ایلتس.
    ممنون میشم جواب بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zyzyphus نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دو هفته پیش آیلتس دادم و نمراتم اینطوری شد:
    R,S,L: 7 W: 5.5!
    حالا من یه ماه وقت دارم. به نظر شما دوباره ایلتس بدم یا شروع کنم رو تکنیک های تافل کار کنم؟
    بیس زبانم خوبه ولی این رایتینگ معضلی شده تو ایلتس.
    ممنون میشم جواب بدید.
    با توجه به اینکه بقیه مهارت ها رو 7 گرفتید، پس لزومی نداره برین سراغ تافل. بیشتر رو مهارت پاراگراف نویسی کار کنید و تا میتونید رایتینگ بنویسید. سایت IELTSADVANTAGE نکته های خوبی در مورد نحوه نوشتن پاراگراف گفته او از اونها استفاده کنید، ضرر نمی کنین.

Junior Member

آخه اخیرا نمره دهی آیلتس برا رایتینگ واقعا عجیب شده، از کاربرای اینجا هم خیلیا با این مشکل مواجه شدن، بعضیا گفتن چندین بار آیلتس دادن و رایتینگ رو نمره نیاوردن. من هم با توجه به زمان کمی که دارم اگه این فرصتو میس کنم خیلی ضرر می کنم. می ترسم دوباره ایلتس بدم و این وضعیت تکرار بشه....سر دوراهی گیر کردم...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)