صفحه 166 از 174 نخستنخست ... 66116156157158159160161162163164165166167168169170171172173174 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,651 تا 1,660 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی دانشگاه فردوسی

پیش فرض پاسخ : TOEFL or IELTS

در نتیجه من به خاطر لیسینگ از تافل فرار کردم البته من رایتینگم 6.5 شد.
    شما به خاطر رایتینگ از ایتلس فرار کردین!!!
    این مهمه که کسانی که نظرات ما رو می خونن با توجه به شرایطشون انتخاب کنند و ما هم سعی می کنیم با تجربه هامون بهشون ایده بدیم. امیدواریم همه موفق باشن و سد زبان رو رد کنند. به شما هم تبریک می گم برای نمره تافل.

نقل قول نوشته اصلی توسط pourya_sanru88 نمایش پست ها
    همه ی حرفای شما درست هم باشه یک مشکل بزرگ به وجود میاد...! مشکل برای کسی هست که ایچ اسکیل براش مهمه و اونجاست که آیلتس با رایتینگش آدم رو اذیت میکنه!! اینکه شما رایتینگ آیلتس رو دوس دارین چون در نوشتن مقاله کمک کرد خوبه، اما تاثیری در یک حقیقت که آیلتس در نمره دادن رایتینگش سخت گیری بیشتری میشه نداره.
    مورد شما به این شکل بود؛ اما مورد آزمون من این بود که رایتینگ آیلتس باعث شد دوباره امتحان بدم :

بعد از چند ماه خوندن و آمادگی برای آیلتس امتحان دادم که شدم 6.5 و نمره کلی مورد نیاز رو گرفتم. اما دانشگاه مورد نظرم ایچ اسکیل رایتینگ رو هم 6.5 میخواست!!! همین من رو اذیت کرد. ( 3 بار آزمون ماک دادم و واقعا رایتینگ هام دیگه خیلی خوب شده بود!! قبلش یه مقاله isi هم چاپ کرده بودم و در حین خوندن زبان هم دو تا درفت مقاله رو تموم کردم و سابمیت کردم به ژورنال، اما باز نمره رایتینگ مورد نظر کسب نشد)

در حین اپلای برای دانشگاه ها و پوزیشن های مورد نظر تصمیم گرفتم بخاطر همون استاد و دانشگاه مورد نظر آزمون بدم دوباره.. اینبار تصمیم گرفتم تافل بدم. دو ماه بعد آزمون تافل دادم و بدون اینکه بتونم خوب بخونم و رایتینگ رو هم تقریبا گذاشتم کنار! نمره 90 گرفتم با ایچ اسکیل مورد نظر در همه مهارت ها..

مورد سوییچ کردن آزمون من یه چیز رو نشون میده : اینکه اگه هیچ آزمونی بهتر از یکی دیگه نباشه و نمره ها در همون حد میشه، اما این حقیقت رو باید قبول کرد که رایتینگ آیلتس زیادی دیگه چالش برانگیز هست!! (نمیگم نمیشه!!!!! اما باید در کنار همه موارد اپلای و دغدغه های دیگه وقت زیادی، فراتر از دانش نوشتن به انگلیسی بهش اختصاص داد تا نمره لازم رو گرفت!!)

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

من دو تا ماک آیلتس در دو آموزشگاه متفاوت دادم تفاوت نمراتی که کسب کردم خیلی زیاده
    3.5 نمره تفاوت در ریدیدنگ
    2 نمره تفاوت در اسپیکینگ
    3 نمره تفاوت در رایتینگ
    نیم نمره در لیستنینگ

موندم کدومشون درست نمره دادن قطعا به هر کدوم اینو بگم دیگری رو مقصر میدونه از طرفی هم قصدم بهبود وضع آیلتس هست اما حالا واقعا سردر گم شدم نمیدونم چکار کنم
    این همه تفاوت بین ماک دو موسسه منطقیه ؟

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaeeee نمایش پست ها
    با توجه به اینکه بقیه مهارت ها رو 7 گرفتید، پس لزومی نداره برین سراغ تافل. بیشتر رو مهارت پاراگراف نویسی کار کنید و تا میتونید رایتینگ بنویسید. سایت IELTSADVANTAGE نکته های خوبی در مورد نحوه نوشتن پاراگراف گفته او از اونها استفاده کنید، ضرر نمی کنین.

سلام
    من تمام مهارت Writing رو از این سایت یاد گرفتم و سعی کردم تمام نکات گفته شده در این منبع رو مو به مو اجرا کنم. خیلی هم از کار خودم راضی بودم ولی نمره من برای آزمون اصلی با وجود اینکه بهترین رایتینگ عمرمو اونجا نوشتم بهتر از 5.5 نشد. الان هم دارم برای آزمون دوم به تافل فکر میکنم چرا که از آیلتس دلسردم

Junior Member

سلام دوستان
    من در بخش ريدينگ خيلي مشكل دارم و واقعا نميتونم از پسش بربيام ،
    كسي راه حل براي تمرين يا تكنيك خاصي رو ميدونه ؟

Junior Member

سلام
    دوستان الان هزینه گرفتن مدارک IELTS و TOFEL چقدر شده؟ فقط در تهران آزمون ها برگزار میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل شهید بهشتی

بسته به قیمت دلار هرروز متغیره ... سرچ کنید خرید ووچر آزمون تافل یا آیلتس قیمتش رو براتون میزنه... برای مورد دوم هم سرچ کنید مراکز برگزاری آزمون آیلتس و یا تافل...

Junior Member

سلام دوستان،
    من می خواهم طی دو ماه آینده آزمون تافل بدم. سطح زبانم در حد متوسطه و مقیم خارج از ایران هستم. در قسمت گرامر و تلفظ مشکل دارم. با توجه به این زمان چه منابعی رو پیشنهاد می کنید و به چه ترتیب مطالعه کنم ‌و همینطور در مورد تمرین نمونه آزمون‌ها لطفا راهنماییم کنید.
    پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan116 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من می خواهم طی دو ماه آینده آزمون تافل بدم. سطح زبانم در حد متوسطه و مقیم خارج از ایران هستم. در قسمت گرامر و تلفظ مشکل دارم. با توجه به این زمان چه منابعی رو پیشنهاد می کنید و به چه ترتیب مطالعه کنم ‌و همینطور در مورد تمرین نمونه آزمون‌ها لطفا راهنماییم کنید.
    پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم.
    تو این زمان بهترین منبع TPO هست

من می خوام آخر مرداد آزمون بدم بین آیلتس و تافل موندم !!!!!!!!!!!!!

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط LEILAMAAREF89 نمایش پست ها
    من می خوام آخر مرداد آزمون بدم بین آیلتس و تافل موندم !!!!!!!!!!!!!
    به خیلی عوامل بستگی داره مثلا کدوم کشور میخاید برید. اون کشور کدوم ازمون رو قبول داره. چقد زبانتون خوبه. مینیوم کدوم ازمون رو احتمالا میتونید براورده کنید برای کشور مقصد .
    I am still here. I am alive.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)