صفحه 173 از 174 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

نقل قول نوشته اصلی توسط RmtA___sdf نمایش پست ها
    چه موسسه ای برای ازمون ایلتس خوبه؟
    من همش ی ماه وقت دارم
    نمره ۶ میخوام کتاب سطحB2 رم خریدم ولی خیلی میترسم
    برای اپلایی میخوام مدرکمو کجا خوب هس؟
    و چرا دانشگاه آزاد چارت نزاشته برا زمانبندی؟
    دوست عزیز اعتبار مدرک و نوع امتحان در همه مراکز برگزاری مورد تایید idp یکسان است. اگر فرقی هم باشد در نحوه برگزاری و اجراکردن قوانین آیلتس است.
    من تجربه ایرسافام را داشتم خیلی عالی و محترمانه همه چیز اجرا شد.
    بنظرم بیشتر تمرکزتون رو بر دانش زبان انگلیسی بذارید.
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

سلام دوستان، من دو ماه پیش تافل ۶۶ گرفتم ولی باید ۹۰ بگیرم و هر روز کار میکنم ، به نظر شما با روزی به زور سه ساعت چقدر زمان میبره ، ممنون از راهنمایی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط MONABN نمایش پست ها
    سلام دوستان، من دو ماه پیش تافل ۶۶ گرفتم ولی باید ۹۰ بگیرم و هر روز کار میکنم ، به نظر شما با روزی به زور سه ساعت چقدر زمان میبره ، ممنون از راهنمایی
    سلام. دوست عزیز پیشرفت در زبان امریه که بستگی داره چقدر خودتون رو در معرض انگلیسی قرار بدید و پروسه ای است که زمان خاص خودشو داره تا گوشتون عادت کنه و نیز ذهنتون با چشم و زبانتون همراهی کنه. بنظرم شما حدود چهار الی پنج ماهی نیاز داشته باشید بطور منظم تمرین کنید تا بتونید نمره رو بگیرید.
    در این بین داشتن یک پارتنر که بتونید هر روز باهاش کار کنید بسیااار جلوتون میندازه.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط MONABN نمایش پست ها
    سلام.
    چند نکته:
    اولا اینکه باید بطور مجزا نمرات هر بخش رو بگین تا مشخص بشه در چه بخشی قویتر و در چه بخشی ضعیفتر هستین. بعدش میتونید بیشتر تمرکزتون رو روی بخشهای ضعیفتر بزارین
    دوم اینکه روی حداقل نمره تافل دانشگاهها حساب نکنید. معمولا رقابت بین اپلیکیشنها یی هستش که نمرات بالاتر تافل دارن. به نظرم حداقل نمره تافل دانشگاه هر چند هست ده نمره بالاترش رو براش تلاش کنید
    سوم اینکه من یادمه از سوال های TPO که حدود سی سری بود استفاده میکردم که یه سری سوالات استاندارد ETS بودن و هر چهار تا بخش رو پوشش میدادن. Speaking-Listening-Writing- Reading
    چهارم اینکه هر چه ازمونهای واقعی ETS رو بتونید پیدا کنید و کار کنید بهتر از خوندن منابع مختلف هستش. خوندن زیاد خوبه ولی یادتون باشه باید مفید بخونید نه هرچیزی که فقط مغزتون رو پر کنه و بدرد ازمون نخوره. واسه همین توصیه من استفاده از سوالات ازمونهای واقعی بود.
    پنجم اینکه غیر از مرگ هیچ کاری نشدنی نیست! همه چی بستگی به """"" اراده خودتون"""" داره. تلاش کنید حتما موفق میشید.
    موفق باشید
    آزمودم عقل دوراندیش را بعد از این دیوانه سازم خویش را

مولانا

Junior Member

سلام
    من میخوام شروع کنم به خوندن برای زبان سطح زبانم در حد b2 هست در لیسنینگ و اسپکینگ قوی هستم و بزرگترین ضعف در رایتینگ دارم اونم از این جهت که املای کلمات رو نمیتونم یادبگیرم( از همون شروع کلاس زبانم در 10 سالگی این مشکل رو داشتم)
    به نمره 8 در ایتلس یا 100 در تافل نیاز دارم به نظر شما کدوم آزمون مناسب تره از این جهت که با احتمال بیشتری داره بار اول قبول شد و رایتینگ راحتتری داشته باشه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط r74oya نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام شروع کنم به خوندن برای زبان سطح زبانم در حد b2 هست در لیسنینگ و اسپکینگ قوی هستم و بزرگترین ضعف در رایتینگ دارم اونم از این جهت که املای کلمات رو نمیتونم یادبگیرم( از همون شروع کلاس زبانم در 10 سالگی این مشکل رو داشتم)
    به نمره 8 در ایتلس یا 100 در تافل نیاز دارم به نظر شما کدوم آزمون مناسب تره از این جهت که با احتمال بیشتری داره بار اول قبول شد و رایتینگ راحتتری داشته باشه؟
    اگر دنبال نمره رایتینگ خوب در زبان هستید بدون شک تافل را انتخاب کنید. نمره بالای رایتینگ در آیلتس سخت بدست می آید و باید خیلی کار کنید.

Junior Member

سلام
    من قصدم اینکه امتحان تافل بدم. الان دارم سطح intermediate رو به پایان میبرم و فکر میکنم تا آخر سال ان شالله upper intermediate رو هم تموم کنم. فیلم و ویدیوهای آموزشی زیادی هم کنار اینها میبینم.
    میخواستم بدونم برای بعد عید که من سطح آپر رو تموم کردم میتونم برای تافل، شروع به خوندن کنم؟
    یعنی با تموم کردن سطح آپر آمادگی برای تافل خوندن رو پیدا میکنم یا نه ؟ که مثلا مرداد هم امتحانش رو بدم.
    ( نمیدونم تو تاپیک درست ، سوالم رو مطرح کردم یا نه )

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_902 نمایش پست ها
    سلام
    من قصدم اینکه امتحان تافل بدم. الان دارم سطح intermediate رو به پایان میبرم و فکر میکنم تا آخر سال ان شالله upper intermediate رو هم تموم کنم. فیلم و ویدیوهای آموزشی زیادی هم کنار اینها میبینم.
    میخواستم بدونم برای بعد عید که من سطح آپر رو تموم کردم میتونم برای تافل، شروع به خوندن کنم؟
    یعنی با تموم کردن سطح آپر آمادگی برای تافل خوندن رو پیدا میکنم یا نه ؟ که مثلا مرداد هم امتحانش رو بدم.
    ( نمیدونم تو تاپیک درست ، سوالم رو مطرح کردم یا نه )
    دوست عزیز همه چیز به عملکرد شما بستگی داره. کسانی هستند دوره های ادونس رو هم در آموزشگاهها تموم کرده اند و الان در حد نمره 5.5 آیلتس هم آمادگی ندارند و بسیار بودند کسانی که بدون کلاس نمرات بالای 100 تافل گرفته اند. بنابراین فقط رو خودتون تکیه کنید و این القاب لول ها باعث نشه تمرین خودتون رو تحت الشعاع قرار بده. شما باید فراتر از کلاس خودتون رو در جو زبان قرار دهید که در اینصورت اره خیلی راحت تو اون بازه زمانی که گفتید میتونید نمره مورد نظر رو بیارید.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    دوست عزیز همه چیز به عملکرد شما بستگی داره. کسانی هستند دوره های ادونس رو هم در آموزشگاهها تموم کرده اند و الان در حد نمره 5.5 آیلتس هم آمادگی ندارند و بسیار بودند کسانی که بدون کلاس نمرات بالای 100 تافل گرفته اند. بنابراین فقط رو خودتون تکیه کنید و این القاب لول ها باعث نشه تمرین خودتون رو تحت الشعاع قرار بده. شما باید فراتر از کلاس خودتون رو در جو زبان قرار دهید که در اینصورت اره خیلی راحت تو اون بازه زمانی که گفتید میتونید نمره مورد نظر رو بیارید.
    موفق باشید
    بله درسته. کامل منظور شما رو درک کردم.
    خیلی ممنون از راهنمایی تون 🌹

با سلام

ببخشید میخواستم بدونم برای پرداخت هزینه تافل میتونیم از credit card یه نفر دیگه به غیر از خودمون استفاده کنیم؟ و آیا برای این که مشخصات کارت رو وارد کنیم نیاز به *****شکن داریم؟

ممنون میشم کمکم کنین
    محسن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)