صفحه 34 از 174 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت مدرس

پیش فرض پاسخ : ایلتس یا تافل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هر کدوم سختی خاص خودشو داره. انتخاب بین اونها می تونه به اهداف شما بستگی داشته باشه. اگه آمریکا رو مدنظر دارید، تافل اینترنتی رو انتخاب کنید.

مسئله اين نيست كه كدوم ساده تره مسئله اينه كه كدوم بدرد شما ميخوره و اون هم كاملا بستگي به دانشگاهي داره كه ميخوايد براي اون درخواست بديد .. از الان تو وب سايت دانشگاهها بگرديد و ببينيد اكثريت اونها تافل رو لازم دارند يا آيلتس ... در مورد تافل هم به نظر من اصلا جاي سوال نيست و قطعا TOEFL ibt كاربرد بيشتري براتون خواهد داشت من تا به حال حتي يك مورد هم نديدم كه بگه فقط تافل كاغذي اما موارد زيادي ديدم كه فقط Ibt رو قبول دارند

Arrow پاسخ : ایلتس یا تافل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_km نمایش پست ها
    مسئله اين نيست كه كدوم ساده تره مسئله اينه كه كدوم بدرد شما ميخوره و اون هم كاملا بستگي به دانشگاهي داره كه ميخوايد براي اون درخواست بديد .. از الان تو وب سايت دانشگاهها بگرديد و ببينيد اكثريت اونها تافل رو لازم دارند يا آيلتس ... در مورد تافل هم به نظر من اصلا جاي سوال نيست و قطعا TOEFL ibt كاربرد بيشتري براتون خواهد داشت من تا به حال حتي يك مورد هم نديدم كه بگه فقط تافل كاغذي اما موارد زيادي ديدم كه فقط Ibt رو قبول دارند

اخه یه دوستی میگفت اکثر دانشگاه ها جفتشو قبول دارن .من بیشتر برای دانشگاه های اروپایی بویژه هلند میخوام اقدام کنم.این امتحان اینترنتی در محل سازمان سنجش برگزار میشه؟

اکثر دانشگاه ها جفتشو قبول دارن
    من در مورد دانشگاههاي اروپايي اطلاع ندارم ولي در مورد برخي از دانشگاههاي آمريكا تو وب سايتشون نوشته بود كه آيلتس رو قبول نمي كنند ... من راستش امتحان ibt رو داخل ايران ندادم ولي فكر ميكنم از همون سايت سنجش ميشه ثبت نام كرد

Member royalfalcon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط salamsalam نمایش پست ها
    اخه یه دوستی میگفت اکثر دانشگاه ها جفتشو قبول دارن .من بیشتر برای دانشگاه های اروپایی بویژه هلند میخوام اقدام کنم.این امتحان اینترنتی در محل سازمان سنجش برگزار میشه؟
    کاملاً درسته، اکثر دانشگاهها جفتشونو قبول دارن. برای اروپا تقریباً فرقی نداره تافل بدی یا آیلتس.
    "I have a dream"

حالا با این تفاصیل کدوم رو پیشنهاد میکنین

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط salamsalam نمایش پست ها
    حالا با این تفاصیل کدوم رو پیشنهاد میکنین
    باتوجه به اینکه قصد شما اروپاست من آیلتس رو پیشنهاد میکنم. مواردی که بچه ها بهش اشاره کردند دقیقا همینه که شما اگه بخواید برای آمریکا اقدام کنید بیشتر دانشگاه ها هم ایلتس رو قبول می کنند و هم تاقل رو اما اگه Base اصلی رو تافل بدونن طبیعتا نمره ی بالایی رو در آیلتس جایگیزین اون نمره میدونن که شاید خیلی منصفانه نباشه. اما آیلتس به مراتب سوالات مستقیم گرامری نمیپرسه و خیلی افراد از جمله خودم توسنتند بدون تمرکز بر روی گرامر نمره ی مورد نظرشون رو به دست بیارند، البته این مورد به معنای سادگی آیلتس نیست، بر عکس برای نمره های بالا تر از 6.5 یا 7 گرفتن این کار توی آیلتس سخت تر میشه تا تافل.
    در کل شما در صورتی که مهارت های آیلتس رو با خوندن کتاب و شاید چند کلاس عمومی یا خصوصی فرا بگیرید کارتون راحت تر باشه برای گرفتن نمره ی موردنظر در آیلتس.

Junior Member

Lightbulb پاسخ : کدام را توصیه iمیکنید؟؟ PBT or IBT or IELTS

سلام
    اگر قصد رفتن به آمريكا رو داريد پيشنهاد مي دم تافل بديد : يكي از دوستان من كه الان آمريكاست گفت سفارت در نهايت تافل ازش خواسته و امنتحانه ايلتس به دردش نخورده بود.

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    تا اونجایی که من دیدم واسه آمریکای شمالی و اروپا هیچ فرقی نمی کنه کدوم امتحان بدی اما اگه قصد استرالیا و نیوزیلند داری سفارتشون بهت گیر میده و آیلتس می خواد! پس به نظر هم بهتره آیلتس بدی!
    تا نمره 6.5 آیلتس هم با کمی تلاش میتونی بگیری اما 7.5 به بالا نسبت به نمره مشابه iBTسخت تره
    موفق باشی

Junior Member

بنظر منم ایلتس بدین بهتره اگه صرفا هدفتون امریکا و اونم دانشگاههای خاصیه باید تافل بدین وگرنه خیلی از دانشگاههای امریکا هم ایلتس (مینیمم 6.5 واسه دکترا) رو قبول داره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)