صفحه 39 از 174 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484989139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

پیش فرض پاسخ : TOEFL or IELTS

از دوستان کسی در مورد دانشگاه های کانادا خبر داره؟ که آیلتس قبول میکنند یا تافل؟
    2- آیا آیلتس رو همه دانشگاه های کانادا قبول میکنند؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط bernasha نمایش پست ها
    از دوستان کسی در مورد دانشگاه های کانادا خبر داره؟ که آیلتس قبول میکنند یا تافل؟
    2- آیا آیلتس رو همه دانشگاه های کانادا قبول میکنند؟
    فرقی نمیکنه. همه دانشگاهها قبول دارن هر دو رو. فقط شما با توجه به اولویت دانشگاهاتون، سایتشون رو چک کنید و ببینید چه نمره ای از آیلتس و تافل میخوان. دانشگاههای کانادا معمولا معادل منطقی برای آیلتس و تافل در نظر میگیرن. مثلا آیلتس 6.5 و IBT 90 .

سلام من می‌خوام هم واسه آمریکا و هم واسه انگلیس و استرالیا اپلای کنم.تقریبا ۹ماه هم وقت دارم سطح زبانم هم تقریبا خوبه حالا نمیدونم ielts امتحان بدم یا toefl.یا این که هردوشو امتحان بدم

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng at Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarane نمایش پست ها
    سلام من می‌خوام هم واسه آمریکا و هم واسه انگلیس و استرالیا اپلای کنم.تقریبا ۹ماه هم وقت دارم سطح زبانم هم تقریبا خوبه حالا نمیدونم ielts امتحان بدم یا toefl.یا این که هردوشو امتحان بدم
    دوست خوبم هردوش که به دردت نمیخوره...IBT از Ielts خداییش سخت تره...Speaking در 45 ثانیه یاReading که با Listeting امیخته شده.... IBT رو کسی باید امتحان بده که سطح زبانش خووب باشه...PBT بدیش اینه که کم برگزار میشه در سال و نمرشم 30 /40 روز طول میکشه تا حاضر شه..انگلیس و استرالیا که واسشون Ielts بهتره ولی بازم الان دیگه هر دو ازمونو تقریبا همه جا قبول دارن
    موفق باشید

دوست خوبم سلام.
    شک نکن که TOEFL iBT سخت ترین نوع امتحان زبان میباشد.
    موفق باشی

Senior Member s30min آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AsgharDoltkhah نمایش پست ها
    دوست خوبم سلام.
    شک نکن که TOEFL iBT سخت ترین نوع امتحان زبان میباشد.
    موفق باشی
    با شما موافقم البته برای نمرات پائین و کسانی که سطح زبانشون متوسط و متوسط رو پائیین هست....اما در نمرات بالا ایلتس خیلی سخت تره...به نظر من گرفتم ایلتس 7.5 یا شاید حتی 7 سخت تر از تافل 100 هست...و برای کسی که زبانش خوبه از نظر من تافل ibt خیلی بهتر از آیلتس هست چون تریک های کمتری داره ، کمتر سلیقه ای عمل میشه و امتحانش استرس کمتری داره...به نظر من که زبانم در سطح ادونس هست ایلتس سخت تر از تافل ای بی تی هست...
    ویرایش توسط s30min : January 11th, 2012 در ساعت 01:03 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیلتس یا تافل

سلام من 2 ماه وقت دارم برای مستر استرالیا
    جدای اینکه چند میخواد و سطح من چیه ... به نظر شما ها گرفتن نمره آیلتس در کوتاه مدت امکانپذیرتره یا تافل؟
    یعنی مهارت در امتحان برای کدوم بیشتر موثره؟

Member royalfalcon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : آیلتس یا تافل

شما که قصد استرالیا داری بهتره آیلتس بدی.
    سختی و آسونیش بستگی به نمره ای داره که لازم داری. مسلماً نمره عالی آیلتس خیلی سخت تر از نمره عالی تافله. اما برای نمره متوسط تقریباً یکی هستند.
    "I have a dream"

Junior Member

سلام.میخواستم بدونم بهترین کار اینه که آزمون تافل بدیم یا آیلتس؟ (واسه کسایی مثل من که هنوز نمیدونن که کدوم کشور میخوان اقدام کنن) و اینکه اگر آیلتس بخونم میتونم توی آزمون تافل موفق باشم؟ چه زمان هایی آزموناش برگزار میشه؟ میتونم به پذیرش در سال 2012 برسم؟ توی تهران کجاها بهترینه؟ممنون

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shimaka نمایش پست ها
    سلام.میخواستم بدونم بهترین کار اینه که آزمون تافل بدیم یا آیلتس؟ (واسه کسایی مثل من که هنوز نمیدونن که کدوم کشور میخوان اقدام کنن) و اینکه اگر آیلتس بخونم میتونم توی آزمون تافل موفق باشم؟ چه زمان هایی آزموناش برگزار میشه؟ میتونم به پذیرش در سال 2012 برسم؟ توی تهران کجاها بهترینه؟ممنون
    سلام
    شما ویکی رو خوندید؟
    این لینک ها رو اول بخونید
    http://www.applyabroad.org/wiki/index.php/IELTS
    http://www.applyabroad.org/wiki/index.php/TOEFL
    جواب همه سوالاتتون رو میگیرید. فقط میمونه این سوالتون که نمی دونید کدوم کشور رو انتخاب کنید که همه کشورها هم آیلتس هم تافل رو قبول دارند فکر می کنم بجز استرالیا که آیلتس میخواد (فکر میکنم). برای انتخاب هرکدوم از این ازمون ها بهتره هرچه سریعتر کشورهای موردنظرتون (حداقل یکی دوتاشون) رو انتخاب کنید و بعد دانشگاههایی که میخواین و مقایسه کنید نمره کدوم از این آزمون ها آسون تر بدست میاد یعنی کمتره
    موفق باشید
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)