صفحه 42 از 174 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL or IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    حتما خود دانشگاه معادل آیلتس هم توی سایتش ذکر کرده. خوب بگردید سایتو. دانشگاههای کمی هستند که آیلتس رو قبول نداشته باشند. فکر کنم همه دانشگاههای آلمان، آیلتس رو قبول دارند.
    متاسفانه تو قسمت admission requirement فقط نمره تافل رو خواستن! نمی دونم چرا!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    متاسفانه تو قسمت admission requirement فقط نمره تافل رو خواستن! نمی دونم چرا!
    کدوم دانشگاهه؟
    معمولا از توی قسمت Graduate سایت میتونید به Graduate Coordinator میل بزنید. یا از ادوایزر دپارتمان میتونید بپرسید. اگه نبود به International office میل بزنید و بپرسید نمره آیلتس رو قبول دارید یا نه.

Member royalfalcon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirvetmed نمایش پست ها
    سلام به همه
    من سطح زبانم خوبه ودر همه اسکیل ها متوسطم جز رایتینگ.
    دانشگاهی که میخوام(کلگری کانادا) برای ترم ژانویه اپلای کنم تافل 80 یا آیلتس 7 میخواد.میخوام 3ماه اساسی و با معلم خصوصی کار کنم برای یکی از این امتحانات.
    کدوم رو توصیه می کنید؟
    خیلی ممنون
    تافل 80 راحت تره دوست عزیز
    راستی فقط به فکر یک دانشگاه نباش، برای چند دانشگاه تلاش کن! در کل تافل برای کانادا نمره کمتری نسبت به آیلتس مشابه می خواد.
    "I have a dream"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

ببخشید شاید این سوال تکراری باشه ولی دوست بالاییمون ielts 7 می خواست، حالا بین ielts 6 و یا تافل 80 کدوم به نظرتون راحت تره؟ برای دانشگاه های ایتالیا می خوام

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashjavidan88 نمایش پست ها
    ببخشید شاید این سوال تکراری باشه ولی دوست بالاییمون ielts 7 می خواست، حالا بین ielts 6 و یا تافل 80 کدوم به نظرتون راحت تره؟ برای دانشگاه های ایتالیا می خوام
    به نظر منکه آوردن آیلتس ۶ راحته. واسه دانشگاههای اروپا هم آیلتس مناسبه .
    من تجربه ی امتحان تافل رو ندارم ولی از دوستانی که اینجا تجربیاتشونو گذاشتن درجه ی آسونی امتحاناتو اینطوری متوجه شدم:
    تافل کاغذی یا همون PBT
    IELTS
    IBT
    یعنی اولی از همه اسونتره و اخری سختتر.
    ولی بر اساس تجربه ی خودم میگم اگر خواستید ایلتس امتحان بدید، ۶ گرفتن از این امتحان سخت نیست.
    موفق باشید.

من تافل 85 دارم و سقارت ازم 92 می خواست هر کار کردم نمره ام از این بالاتر نرفته تو تافل! سفارت جال تافل از من نمره 5.5 آیلتس رو هم قبول می کنه! به نظر شما چقدر احتمال داره که آیلتس بدم و این نمره رو بدست بیارم؟ ارزش داره برم سمتش و زمان بذارم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elham2010 نمایش پست ها
    من تافل 85 دارم و سقارت ازم 92 می خواست هر کار کردم نمره ام از این بالاتر نرفته تو تافل! سفارت جال تافل از من نمره 5.5 آیلتس رو هم قبول می کنه! به نظر شما چقدر احتمال داره که آیلتس بدم و این نمره رو بدست بیارم؟ ارزش داره برم سمتش و زمان بذارم؟
    ایلتس 5.5 کدوم سفارت می خواد؟ 5.5 از ایلتس راحته. احتمالا همین الانم 5.5 باشین. برین افرینش یه تعیین سطح بدین ببینین سطحتون چیه. رایگانه.

Member vanadis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT-Chem

سلام دوستان

نمره آیلتس 5.5 نمره مردودی حساب میشه؟ (R=4.5, w=5.5, L=5, S=6.6)
    برای سفارت کانادا میخوام بدونم! چون دانشگاه بدون مدرک زبان بهم پذیرش داده ولی نمی دونم سفارت این نمره رو قبول میکنه یا نه.
    ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره بهم بگه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

5.5 ؟ کدوم سفارته که انقد عاشق آیلتسه رو آیلتس تعصب داره؟ انگلیس، استرالیا؟
    دوست عزیز 2-3 هفته کمبریج 4 تا 8 رو بزنید، که مدل سوالات دستتون بیاد و با لهجه بریتیش آسنا بشید، بعد برید امتحان بدید. این نمررو گرفتن واقعا کار ساده ایه. معادل نمره تافلی که الان دارید 6.5 آیلتس میشه.
    فقط باید زود برای ثبت نام اقدام کنید، آیلتس زود پر میشه ظرفیتش. سنتر آزاد یا تهران آیلتس ثبت نام کنید.

Member vanadis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT-Chem

آیلتس 5.5 با توجه به نمره تافل شما راحت به دست میاد. فقط چند تا لیسنیگ کار کن که به اکسنت بریتیش عادت کنی. و رایتینگ task 1 ببین که چطور باید جواب بدی.
    میشه بگید کدوم سفارت آیلتس 5.5 میخواد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)