صفحه 46 از 174 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL or IELTS

دوستان سلام
    من ارشد اقتصاد دارم و با توجه به اینکه معدل کارشناسیم 64/13 هست میخوام اول واسه یونی های (رنک متوسط رو به پایین آمریکا )و بعد یونی های ااروپا اپلای و فاند بگیرم
    زبانم اسپینگ و رایتینگم خیلی مبتدیم حالا با توجه به اینکه اول آمریکا هم میخوام پذیرش بگیرم به نظرتون با این وضعیتی که تو زبان دارم IBT یا IELTS امتحان بدم مورد قبولتر یونیهای آمریکاست؟؟؟؟(با توجه به اینکه واسه بیشتر یونی های آمریکا هم آیلتش هم آی بی تی مورد قبوله)
    انگاری آیلتس آسونتر از ibt هست!!؟؟؟؟؟!!!!!!!/؟؟؟؟ آیلتس واسم راحتتره ولی حس میکنم آمریکا کلا ibt واسش یه چیز دیگست!!!!!!!!!!!!!!!! من با نمره جی آر ای بالا و زبان بالا باید معدل پایینم رو کاور کنم (مخصوصا واسه یونیهای آمریکا) به نظرتون کدوم امتحان زبان رو بدم بهتره و مشکلی واسه اپلای آمریکام درست نمیشه؟(با توجه به وضعیت زبانم)

Junior Member

دوستان سلام. من سال گذشته براي اپلاي كردن دير اقدام كردم و تنها به ددلاين هاي اول فوريه رسيدم اونم مشروط به اينكه نمره زبانم رو بعدا بدم. بهرصورت با چيزي حدود 100 ساعت خوندن براي Gmat و در همين حدود براي Ielts، نمره Gmat رو 590 گرفتم و از Ielts، هم 7.5. حالا مي خواستم بدونم به نظرتون امسال برم سراغ ibt؟ يا به همون نمره Ielts اكتفا كنم و بچسبم به Gmat؟ از اين نظر ميگم كه دانشگاه ها به نظر مياد ibt رو راحتتر مي پذيرن، از اون طرف انگار اساسا نمره جي مت مهمتر از زبانه. نظرتون رو بفرماييد لطفا. ممنونم

Senior Member s30min آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط somyhap نمایش پست ها
    دوستان سلام. من سال گذشته براي اپلاي كردن دير اقدام كردم و تنها به ددلاين هاي اول فوريه رسيدم اونم مشروط به اينكه نمره زبانم رو بعدا بدم. بهرصورت با چيزي حدود 100 ساعت خوندن براي Gmat و در همين حدود براي Ielts، نمره Gmat رو 590 گرفتم و از Ielts، هم 7.5. حالا مي خواستم بدونم به نظرتون امسال برم سراغ ibt؟ يا به همون نمره Ielts اكتفا كنم و بچسبم به Gmat؟ از اين نظر ميگم كه دانشگاه ها به نظر مياد ibt رو راحتتر مي پذيرن، از اون طرف انگار اساسا نمره جي مت مهمتر از زبانه. نظرتون رو بفرماييد لطفا. ممنونم
    اکثر حدود( 80 درصد) دانشگاه ها هم ایلتس و هم تافل قبول می کنند....اما مثلا دانشگاه سادرن کالیفرنیا ایلتس که پارسال قبول نمی کرد...به نظر من نمره آیلتس شما خیلی خوبه و تقریبا مطمئن هستم مینیمم تمام دانشگاه هایی که ایلتس قبول می کنند رو میارید(البته به شرطی که نمره اسکیل هاتون هم پائین نباشه) از نظر من بهتره به خاطر اون چند درصدی که ایلتس قبول ندارند زمانتون هدر ندید و تمرکزتون رو جی مت بذارید...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط somyhap نمایش پست ها
    (تمامی اطلاعات من در مودر دوره های دکترای مدیریت ه) من هم حرف دوستمون را تایید می کنم. به خصوص که با شرایط پذیرش مدیریت بیشتر آشنا هستم و تا جایی که دیدم شما مینیمم نمره کل 99% دانشگاه هایی که من دیدم را دارید برای نمره زبان همین الان با همین IELTS=7.5، البته skill ها هم باید معمولا کمتر از 6 یا 6.5 نباشند. فقط یک دانشگاه در بین دانشگاه های کانادا، آمریکا و اروپا دیدم که نمره IELTS= 8 مینیممش بود و اکثرا مینیمم نمره 7 دارند. در مورد اینکه داتشگاهی نمره IELTS را نپذیره فقط شاید در آمریکا نمونه هایی وجود داشته باشه، اما اونها هم انگشت شمار هستند.
    اما اهمیت نمره GMAT خیلی بالاست، حتما وقتتون را برای GMAT اختصاص بدهید.
    موفق باشید
    inactive account

Junior Member

کلا نظرات نشون میده که آیلتس تو speaking و listening آسون تره که ضعف اکثر متقاضی ها در همین دو بخشه. اما ایا شما موافقید که بگیم کسایی که برای آمریکا اقدام میکنند اولویت رو روی تافل بگذارند؟
    کاش نظرسنجی، اروپا رو از آمریکا جدا میکرد.تصمیم گیری درباره دانشگاه های اروپا و آیلتس خوندن سخت نیست.برای کسایی هم که کشور مقصد رو تعیین نکردند،آیلتس به صرفه تره. اما نوع امتحان برای آمریکا واقعا گیج کننده است.

Senior Member s30min آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_cham نمایش پست ها
    کلا نظرات نشون میده که آیلتس تو speaking و listening آسون تره که ضعف اکثر متقاضی ها در همین دو بخشه. اما ایا شما موافقید که بگیم کسایی که برای آمریکا اقدام میکنند اولویت رو روی تافل بگذارند؟
    کاش نظرسنجی، اروپا رو از آمریکا جدا میکرد.تصمیم گیری درباره دانشگاه های اروپا و آیلتس خوندن سخت نیست.برای کسایی هم که کشور مقصد رو تعیین نکردند،آیلتس به صرفه تره. اما نوع امتحان برای آمریکا واقعا گیج کننده است.
    دوست عزیز همون طور که در پست های مختلف مکررا گفته شده اکثر قریب به اتفاق دانشگاه های امریکا و کانادا هر دو امتحان قبول دارند....اینم بگم نمره من در اسپیکنگ تافل بالاتر از ایلتس بود و برای من به شخصه اسپیکینگ تافل خیلی خیلی راحت تر از مصاحبه با لهجه پاکستانی اگزاماینر ایران ایلتس بود...
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال از IELTS به TOEFL و بر عکس

سلام. من امتحان تافل IBT دادم ولی نمره ام 82 شد. الان لازم دارم که نمره ی بالاتری را به دانشگاه گزارش کنم و از طرفی تنها دو ماه فرصت دارم تا برای آزمون آماده بشم. به نظرتون با توجه به اینکه آزمون IBT نسبت به قبل سخت تر شده، شانسم در کدوم بیشتره: 1) تکرار دوباره تافل چون آشنایی بیشتری دارم یا 2) شرکت در آیلتس در حالیکه هیچ ذهنیتی ندارم؟
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انتقال از IELTS به TOEFL و بر عکس

نقل قول نوشته اصلی توسط soheila86 نمایش پست ها
    سلام. من امتحان تافل IBT دادم ولی نمره ام 82 شد. الان لازم دارم که نمره ی بالاتری را به دانشگاه گزارش کنم و از طرفی تنها دو ماه فرصت دارم تا برای آزمون آماده بشم. به نظرتون با توجه به اینکه آزمون IBT نسبت به قبل سخت تر شده، شانسم در کدوم بیشتره: 1) تکرار دوباره تافل چون آشنایی بیشتری دارم یا 2) شرکت در آیلتس در حالیکه هیچ ذهنیتی ندارم؟
    خیلی ممنون
    چه نمره ای در تافل و چه نمره ای در آیلتس نیاز دارید؟
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

درود
    دوستان من میخوام مهر یا اوایل آبان آیلتس بدم. مقصد: دانشگاههای آمریکا و پلی تکنیک میلان(ایتالیا)
    ولی از اونجایی که لیستینینگم ضعیف هست وخیلی خوب نمی تونم تمرکز کنم کلمات آشنا هستن ولی تا میام جفت و جور کنم معنی هاشو کلی گذشته از صحبتهای اون فرد
    اسپکینگم بد نیست ولی حس میکنم خیلی باید هنوز واسش وقت بزارم
    رایتینگم خوبه و فکر میکنم بتونم نمره خوبی بگیرم...
    به نظر شما کدوم امتحانو بدم واسم بهتر هست و راحتر میتونم نمرمو توش ببرم بالا؟؟؟

سپاسگزارم..... ارنواز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرکت در امتحان زبان برای ورود به دانشگاههای مالزی

پنسیلوانیا قبول نداره. یعنی خیلی صریح نوشته که تافل بالای.107 می خواد و ieltsرو هم قبول نمی کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)