صفحه 56 از 174 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaili نمایش پست ها
    متشكر از جوان دقدقتون
    اما يه كم بابت روش امتحان (اينترنتي-كامپيوتري) مي ترسم
    يعني دقدق تر بگم برام مبهمه
    خيليا ظاهرا با سرعتش مشكل دارن
    درسته يا نه توهم زدن؟
    به شنيده ها خيلي اعتماد نكن. خودت تجربه كن. خرجش يه آزمون آزمايشيه ديگه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL or IELTS

سلام من به آیلتس 7 یا تافل حدود 93 احیتاج دارم.زبانم خوبه.به نظرتون کدوم رو میتونم در مدت زمان کمتری بخونم و نتیجه مناسب رو بگیرم؟وقت زیادی ندارم.

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط flakflik نمایش پست ها
    سلام من به آیلتس 7 یا تافل حدود 93 احیتاج دارم.زبانم خوبه.به نظرتون کدوم رو میتونم در مدت زمان کمتری بخونم و نتیجه مناسب رو بگیرم؟وقت زیادی ندارم.
    در کل تافل 93 به نظر کمی راحت تر می رسه. اینکه کدوم برای شما مناسب باشه رو ما نمی تونیم بگیم. خودتون یه سری تست کامل از هر دو بزنید و ببینید با کدوم راحت ترید.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    در کل تافل 93 به نظر کمی راحت تر می رسه. اینکه کدوم برای شما مناسب باشه رو ما نمی تونیم بگیم. خودتون یه سری تست کامل از هر دو بزنید و ببینید با کدوم راحت ترید.
    من ۳ بار toefl ibt و ۲ بار ielts از۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ دادم .ielts به مراتب راحتتر است مخصوصا که ibt چند وقتیه سخت شده .

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyark62 نمایش پست ها
    من ۳ بار toefl ibt و ۲ بار ielts از۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ دادم .ielts به مراتب راحتتر است مخصوصا که ibt چند وقتیه سخت شده .
    سوال دوستمون این نبود که کدوم راحت تر هستند، پرسیده شده نمره 93 در تافل راحت تر به دست میاد یا 7 در آیلتس.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

اين بيشتر به وضعيت خودتون و ميزان راحتي شما با هر كدوم بستگي داره. هر كي اينجا نظر خودشو بگه بهحال شما سودي نداره. چون شما يك من منحصر بفرد هستي. بنظر من يك آزمايشي سنجش بديد و اگر شرايط تافل براتون راحت بود شركت كنيد . اما اگر نظر شخصي خودمو بخواييد.ما دو تا دوست بوديم كه در يك سطح در اين دو آزمون شركت كرديم. دوستم به جرات هيچي نخوند و آيلتس 7 شد ولي من براي نمره ي بالاي 90 حداقلش 1 ماه گسسته و 1 ماه جدي خوندم. آيلتس از نظر من سختيش خيلي كمتر ه . شادري
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

شما 4-5 روز وقت بزار با نحوه و ساختار هر دو آزمون آشنا شو، و یه نمونه تست کامل از هر کدوم بررسی کن، ببین با کدوم بیشتر ارتباط برقرار می کنی؟
    کلا اصلا نمیشه گفت کدوم آسونتره، چون 2 فاز مختلف دارند، هر چند که نظر شخصیم برای یک فرد نرمال (که هر 4 مهارتش در یک سطحه) اینه که 7 آیلتس راحتتر از 93 تافل بدست میاد. کلا باید شرایط خودت رو بسنجی با آزمون نه نظر دیگران.
    مثلا یکی از تفاوت هاشون اینه که در iBT لیسینینگ نقش عمده و پر رنگی در تمام بخش ها بجز ریدینگ داره! تفاوت های جانبی هم اینکه تافل کلا در 1 روز هستش، اما آیلتس در 2 روز مختلف و همینطور اینکه در تافل شما کلا با کامپیوتر کار میکنید و مثل آیلتس با کاغذ خودکار سر و کار نداری (البته برای نت استفاده میشه)
    موفق باشی.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال از IELTS به TOEFL و بر عکس

سلام.من 3 بار ایلتس امتحان دادم .یکبار 5.5 دوبار 6 گرفتم.البته مبتونم بگم واقعا خوب خونده بودم. حالا به نظر شما اگر یک تغییر بده میتونه کمک کنه یا نه؟ یکم از ایلتس خسته شدم راستشم.

ApplyAbroad Hero

دوستان من یه بار سوالمو کلی پرسیدم و دوستان لطف کردن راهنمایی کردن. الان دیگه پذیرشم اومد و کاندیشنال شده! و گفته این نمره هارو باید بیاری:
    تافل پی بی تی 550
    یا تافل ای بی تی 80
    ایلتس 6

دو بار پی بی تی دادم قبلا 527 و 533 شدم. احتمالا دیفر کنم برای اسپرینگ. با این اوصاف تو دو ماه کسب کدوم نمره راحت تره؟ لیسنینگم خیلی ضعیفه، رایتینگ و ریدینگم بد نیست. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان من یه بار سوالمو کلی پرسیدم و دوستان لطف کردن راهنمایی کردن. الان دیگه پذیرشم اومد و کاندیشنال شده! و گفته این نمره هارو باید بیاری:
    تافل پی بی تی 550
    یا تافل ای بی تی 80
    ایلتس 6

دو بار پی بی تی دادم قبلا 527 و 533 شدم. احتمالا دیفر کنم برای اسپرینگ. با این اوصاف تو دو ماه کسب کدوم نمره راحت تره؟ لیسنینگم خیلی ضعیفه، رایتینگ و ریدینگم بد نیست. ممنون
    با توجه به سخت تر شدن پی بی تی چون من خودم تجربه پی بی تی و ایلتس و داشتم به نظرم ایلتس راحت تر باشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)