صفحه 58 از 174 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : TOEFL or IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    سلام دوستان.... من آخرین تافلم (78 ....آبان سال پیش) شد متاسفانه! و الان یه استاد بهم اوکی داده و می گه اپلای کن...اما میگه تافلت بالای 80 یا ایلتس 6.5 باید داشته باشی. من موندم حیران.... که دوباره تافل بدم یا آیلتس.... ؟ به تافل آشنایی دارم...اما شنیدم آوردن 6.5 آیلتس آسون تره! من این نمره رو تا 3 ماه دیگه بیارم تا برم.... نظر اساتید چیه در این مورد؟ نمره های تافلم اینه Re=19 ,Wr=18, Li=22, Sp=19 با این نمره ها که قبلا اوردم...2-3 ماه برم تو کار آیلتس میتونم 6.5 بیارم؟ یا همون سیستم تافلو دوباره برم توکارش؟
    كمي زمان نياز داريد با متد IELTS‌آشنا بشيد اما من نظرم اينه كه زمان خوبي براي اين آزمون داريد خصوصا براي نمره ي 6.5. اگر ميتونيد به يكي از اين آموزشگاه ها كه براي كلاس IELTS‌اينترويو دارن بريد ببينيد براي كلاس IELT‌شون شما رو در چه سطحي ارزيابي ميكنند. اون كتابهاي معروفشم اگر خودتو بخونيد بعيد ميدونم به كلاس نياز داشته باشيد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیزم من یه سبد از دانشگاه های استرالیا و اروپا و امریکا و کانادا مد نظرمه کدوم و همه قبول دارند؟میدونم جفتشو ولی کدومو بیشتر؟راستی فنلاندو دانمارک تافل قبول مکنن؟
    پيش فرض اينه كه آمريكا هر دو رو قبول داره كانادا هم همينطور. اما توصيه ي من به شما اينه از اين سبد كه ميگين براي اونهايي كه قراره اپلاي كنيد حتما براي مدارك سايتشونو چك ميكنيد اين موردم چك كنيد و با شبهه عمل نكنيد. شايد فقط 1 روز ازتون وقت بگيره. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arashkamaly69 نمایش پست ها
    با سلام
    برای من که توی قسمت لیستنینگ ضعف اساسی دارم ielts بهتره یا toefl؟اینم بگم که توی قسمت vocab نسبتا قوی هستم
    با توجه به اینکه توی امتحان تافل قسمت عمده ای به لیستنینگ مربوطهاز طرف دیگه توی آیلتس ضعفم توی اسپیکینگ باعث میشه نمرم بیاد پایین.
    مثلا ucla آیلتس 7 یا تافل 87 میخاد،با شرایط من کدومش راحت تره؟
    اگر در ليسنينگ با لهجه ي بريتيش مشكل داريد تافل بهتره اما اگر با لهجه ي آمريكايي ، IELTS‌بهتره. بنظرم يك آزمايشي براي تافل بدين تا سطحتون دستتون بياد. ضمنا ضعف رو ميشه با تمرين بر طرف كرد . رو ليسنينگ وقت بزايد كه اگه قرار شد بريد اونطرف هم مشكل نداشته باشيد. فيلم و اخبار و كتابهاي مرجع خيلي كمك ميكنه. شادزي

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

سلام دوستان.... من آخرین تافلم (78 ....آبان سال پیش) شد متاسفانه! و الان یه استاد بهم اوکی داده و می گه اپلای کن...اما میگه تافلت بالای 80 یا ایلتس 6.5 باید داشته باشی. من موندم حیران.... که دوباره تافل بدم یا آیلتس.... ؟ به تافل آشنایی دارم...اما شنیدم آوردن 6.5 آیلتس آسون تره! من این نمره رو تا 3 ماه دیگه بیارم تا برم.... نظر اساتید چیه در این مورد؟ نمره های تافلم اینه Re=19 ,Wr=18, Li=22, Sp=19 با این نمره ها که قبلا اوردم...2-3 ماه برم تو کار آیلتس میتونم 6.5 بیارم؟ یا همون سیستم تافلو دوباره برم توکارش؟
    بر خلاف نظر simon من پیشنهاد می کنم شما همون تافل رو بدید. بالا بردن 2 یا 3 نمره در تافل، در این محدوده نمره، واقعاً کار سختی نیست. در ضمن چون شما آشنایی و تجربه کافی در مورد آزمون دارید، می تونید از نظر زمانی جلو بیفتید و وقتتون رو بیشتر صرف خوندن و تست زدن بکنید. در حالت کلی هم فکر نمی کنم 6.5 آیلتس از 80 تافل راحت تر باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    پيش فرض اينه كه آمريكا هر دو رو قبول داره كانادا هم همينطور.
    چنین پیش فرضی اشتباهه. آمریکا هنوز هم بعضی دانشگاه هاش آیلتس رو قبول ندارند. البته اکثریت دانشگاه هاش قبول دارند، ولی بازم یه درصد کمی قبول ندارند. کانادا هر دو رو قبول دارند.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    بر خلاف نظر simon من پیشنهاد می کنم شما همون تافل رو بدید. بالا بردن 2 یا 3 نمره در تافل، در این محدوده نمره، واقعاً کار سختی نیست. در ضمن چون شما آشنایی و تجربه کافی در مورد آزمون دارید، می تونید از نظر زمانی جلو بیفتید و وقتتون رو بیشتر صرف خوندن و تست زدن بکنید. در حالت کلی هم فکر نمی کنم 6.5 آیلتس از 80 تافل راحت تر باشه.

چنین پیش فرضی اشتباهه. آمریکا هنوز هم بعضی دانشگاه هاش آیلتس رو قبول ندارند. البته اکثریت دانشگاه هاش قبول دارند، ولی بازم یه درصد کمی قبول ندارند. کانادا هر دو رو قبول دارند.
    دوست خوبم شما ظاهرا كامنت هاي ديگران رو كمي با دقت كم ميخونيد. و از هر كامنت جايي رو كه نظرتون رو تامين نميكنه برداشت ميكنيد. لطفا يكبار ديگه كامنت من رو تا آخر بخونيد. حتما چك كردن سايتشون در جهت همون يك درصد شما بوده.
    مدارك سايتشونو چك ميكنيد اين موردم چك كنيد و با شبهه عمل نكنيد

ضمنا فكر نميكنم براي ابراز عقيده ي شخصيتون نيازي باشه نظر ديگران رو زير سوال ببريد. تجربه ي من در تافل ميگه كسي كه يك سال پيش همچين نمره اي آورده الان بزور بتونه 65 بياره ( شما فرض پارسال آزمون دادن ايشون رو كاملا در نظر نگرفتيد و 2-3 نمره براي 80 در نظر گرفتيد.) مگر اينكه زمان بزاره و باز هم بعد از 2 ماه بسته به توانمنديش 80 به بالا تضمين نيست. در تافل Sharp‌بودن مهارت مهمه و ايشون با كسي كه اولين بار ميخواد تافل بده فرقش اينه كه لغت و ميبينه ميدونه اينو يه جايي ديده اما معنيش يادش نمياد. پس خيلي با كسي كه لغت رو نميدونه فرقي نداره.با توجه به نمره ايي هم كه اشاره كرده 87 كمي برام جاي سواله كه تافل 87 واقعا براي ايشون از IELTS 6.5 آسونتر؟‌
    احتمال اينكه بعد از 2 ماه تافل 80 بيارن قويتر از IELTS‌6.5 به نظر نميرسه.
    شادزي
    ویرایش توسط Simon : August 28th, 2012 در ساعت 01:22 PM

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    دوست خوبم شما ظاهرا كامنت هاي ديگران رو كمي با دقت كم ميخونيد. و از هر كامنت جايي رو كه نظرتون رو تامين نميكنه برداشت ميكنيد. لطفا يكبار ديگه كامنت من رو تا آخر بخونيد. حتما چك كردن سايتشون در جهت همون يك درصد شما بوده.
    مدارك سايتشونو چك ميكنيد اين موردم چك كنيد و با شبهه عمل نكنيد

ضمنا فكر نميكنم براي ابراز عقيده ي شخصيتون نيازي باشه نظر ديگران رو زير سوال ببريد. تجربه ي من در تافل ميگه كسي كه يك سال پيش همچين نمره اي آورده الان بزور بتونه 65 بياره ( شما فرض پارسال آزمون دادن ايشون رو كاملا در نظر نگرفتيد و 2-3 نمره براي 80 در نظر گرفتيد.) مگر اينكه زمان بزاره و باز هم بعد از 2 ماه بسته به توانمنديش 80 به بالا تضمين نيست. در تافل Sharp‌بودن مهارت مهمه و ايشون با كسي كه اولين بار ميخواد تافل بده فرقش اينه كه لغت و ميبينه ميدونه اينو يه جايي ديده اما معنيش يادش نمياد. پس خيلي با كسي كه لغت رو نميدونه فرقي نداره.با توجه به نمره ايي هم كه اشاره كرده 87 كمي برام جاي سواله كه تافل 87 واقعا براي ايشون از IELTS 6.5 آسونتر؟‌
    احتمال اينكه بعد از 2 ماه تافل 80 بيارن قويتر از IELTS‌6.5 به نظر نميرسه.
    شادزي
    سایمون فک کنم خط رو خط شده...من 87 نمی خوام...الان نمرم 78 ه که میخوام 2نمره ببرم بالا.بشه 80.... تو این چند ماه هم کمی برای GRE خوندم...ذهنم خیلی از تافل دور نیست.... از طرفی از تافل می ترسم چون خیلیا رو میبینم که 80 نمیارن و از طرف دیگر دیدی نسبت به ایلتس ندارم..... استادمم گفته زودی بده و پاشو بیا..... البته اشاره کرده که نمرم باید مینیمم 80 باید باشه.... خلاصه ما گیر کردیم

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

من پیشنهاد می کنم شما یه آزمایشی بده ببین الان در چه سطحی هستی بعد تصمیم گیری کن! اگر هفتادو خورده ای بودی وقت بذار روی تافل ولی اگر پایین تر شدی و اسپیکینگت خوبه یعنی میتونی ارتباط برقرار کنی به نظرم آیلتس برات راحت تره! واقعیت اینه که speaking تو تافل به راحتی بالای 24 نمیاری ولی یکی از رفیقهام که اسپیکینگ توی تافل شده بود 19 تو IELTS شد 7.5!

Global Moderator

Simon آواتار ها

سایمون فک کنم خط رو خط شده...من 87 نمی خوام...الان نمرم 78 ه که میخوام 2نمره ببرم بالا.بشه 80.... تو این چند ماه هم کمی برای GRE خوندم...ذهنم خیلی از تافل دور نیست.... از طرفی از تافل می ترسم چون خیلیا رو میبینم که 80 نمیارن و از طرف دیگر دیدی نسبت به ایلتس ندارم..... استادمم گفته زودی بده و پاشو بیا..... البته اشاره کرده که نمرم باید مینیمم 80 باید باشه.... خلاصه ما گیر کردیم
    نهايتا راهي كه Y2dark ‌ميگن بهترينه. يه آزمايشي بده و اگر زياد دور نشدي از نمره ي پارسال همونو ادامه بده اميدوارم موفق بشي كه بالاتر هم بياري. فقط در كنارش از دوستاني كه آيلتس دادن هم بررسي كن ببين تغييراتش برات قابل قبوله در زمان كم. چون از نظر من 6.5 با قطعيت بالاتري برات مهيا ميشه تا 80 .ضمنا اين ترسه كار خراب كنه. بندازش دور. شادزي

Junior Member

من در تافل نیاز به حداقل 100 و در آیلتس به حداقل 7 نیاز دارم. مشکل اصلی من در Writing هست. پیشنهاد می کنید برای کدوم آزمون آماده شوم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lkm نمایش پست ها
    من در تافل نیاز به حداقل 100 و در آیلتس به حداقل 7 نیاز دارم. مشکل اصلی من در Writing هست. پیشنهاد می کنید برای کدوم آزمون آماده شوم.
    به سطح الان زبانتون بستگي داره و اينكه در محيط آيلتس بهتر عمل ميكنيد يا محيط تافل. اما در كل از نظر شخصيه بنده نمرهي 100 تافل از 7 آيلتس مشكلتر كسب خواهد شد. شادزي

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)