صفحه 59 از 174 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL or IELTS

@simon، ممنونم. من تاحالا در هیچ کدوم از این دو امتحان شرکت نداشته ام. فعلا هم در حال کسب اطلاع در مورد امتحان و منابع مورد نیاز هستم. امتحان تافل فعلا در داخل کشور به صورت IBT برگزار می شه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lkm نمایش پست ها
    @simon، ممنونم. من تاحالا در هیچ کدوم از این دو امتحان شرکت نداشته ام. فعلا هم در حال کسب اطلاع در مورد امتحان و منابع مورد نیاز هستم. امتحان تافل فعلا در داخل کشور به صورت IBT برگزار می شه؟
    PBT هم برگزار ميشه تعداد محدودي. پس بنظرم به اينجا مراجعه كن :

http://www.applyabroad.org/wiki/index.php/امتحانات

شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط virdiyana نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر یک دانشگاه این رو نوشته باشه چه نتیجه ای میشه گرفت البته رشته ای که من میخوام جزو اون دو رشته ای که براش مینیموم تعیین کرده نیست.

If you decide to demonstrate English Language Proficiency through the TOEFL please arrange to be tested at least six weeks prior to the admissions deadline to ensure that results are received on time. Late TOEFL scores will mean a delay in the admission process or evaluation by the department. There is no minimum acceptable test score required except for the Department of Design for Stage and Film, where a score of 620 for paper or 260 for the computer adaptive test or 105 for the iBT; and the Interactive Telecommunications Program, where a score of 600, 250, 100 (respectively) is required. The Institutional code for the Tisch School of the Arts TOEFL test is 9633.

If you opt for the IELTS test as a measure of your English language proficiency please bear in mind that there is no required minimum score unless you are applying to the Department of Design for Stage and Film or the Interactive Telecommunications Program (ITP) where a score of 7 for either department is minimally necessary.

وقتی برای دو رشته ای که ذکر شده اون نمرات بالا رو تازه برای حداقل خواسته در رشته انتخابی من که مطالعات سینمایی است نمیدونم منظورش چه نمره ای هست که نوشته حداقل نداره (یعنی هرچی بیشتر بهتر؟!!!!!) یعنی از این مواردی که گفته نتیجه میگیرید من خودم رو برای آیلتس آماده کنم یا تافل؟ (احتمالا برای رشته های دیگه هم همون حداقل آیلتس 7 و ibt 105 رو در نظر گرفته معلوم نیست چرا انقدر زیاد تازه برای مینیموم ؟!!!!!)

ممنوم میشم نظرتون رو بدین.
    مينيمم 105 خيليه
    قسمت دوم براي دپارتماني كه گفته حداقل IELTS 7 ميخواد در غير اينصورت مينيمم ندارن.
    شما قطعا IELTS‌7 رو راحت تر كسب ميكنيد. البته اين نظر شخصيه منه. وگرنه تافل 105 هم غير ممكن نيست كمي تلاش بيشتر ميخواد . شادزي
    ویرایش توسط Simon : November 15th, 2013 در ساعت 12:20 AM

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    PBT هم برگزار ميشه تعداد محدودي. پس بنظرم به اينجا مراجعه كن :

http://www.applyabroad.org/wiki/index.php/امتحانات

شادزي
    فقط حواستون باشه ETS داره کم کم PBT رو حذف میکنه!
    TOEFL® Paper-based Test to Be Phased

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    فقط حواستون باشه ETS داره کم کم PBT رو حذف میکنه!
    TOEFL® Paper-based Test to Be Phased
    متاسفانه ما هر چي هم بگيم دوستان PBT‌رو بزاريد كنار حاضر نيستن تا آخرين لحظه ها اين تغيير رو بپذيرند و عمدتا هم بخاطر اسپيكينگ هستش. نميدونم كسي كه نتونه حرف بزنه چطوري ميخواد فردا با استادو دانشجو ارتباط برقرار كنه؟ . شادزي

Junior Member M_NSF آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    eMBA دانشگاه تبریز

سلام.من قبلا آیلتس دادم(پارسال) و نمره ی اسپیکینگ رو 6.5 شدم.الان برای دانشگاهی که می خوام اپلای کنم(یک سال دیگه البته!) حداقل نمره ی 26 تافل و 7 آیلتس رو برای اسپیک خواسته.دوستانی که با هر دو آشنایی دارند، یا احتمالا تجربه ی هر دو امتحان رو دارند، فکر می کنند کدوم راحت تر قابل دسترسی هستش؟ راستش من چون با لهجه ی بریتیش مشکل دارم می خواستم این بار تافل بدم، ولی با دیدن این شرط نمره ی اسپیک یکم مردد شدم.فکر می کنم شاید نمره ی 7 آیلتس از 26 تافل راحت تر باشه آوردنش.شما چی فکر می کنید؟
    I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving

Senior Member s30min آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط M_NSF نمایش پست ها
    سلام.من قبلا آیلتس دادم(پارسال) و نمره ی اسپیکینگ رو 6.5 شدم.الان برای دانشگاهی که می خوام اپلای کنم(یک سال دیگه البته!) حداقل نمره ی 26 تافل و 7 آیلتس رو برای اسپیک خواسته.دوستانی که با هر دو آشنایی دارند، یا احتمالا تجربه ی هر دو امتحان رو دارند، فکر می کنند کدوم راحت تر قابل دسترسی هستش؟ راستش من چون با لهجه ی بریتیش مشکل دارم می خواستم این بار تافل بدم، ولی با دیدن این شرط نمره ی اسپیک یکم مردد شدم.فکر می کنم شاید نمره ی 7 آیلتس از 26 تافل راحت تر باشه آوردنش.شما چی فکر می کنید؟
    ایلتس یه ذره شانسیه که اگزاماینرتون کی باشه اما اگه بدشانس نباشید به نظر منم اسپیکینگ هفت ایلتس راحت تر از 26 تافله...
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

Member zrahmati آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، علامه طباطبايي

سلام
    دوستان مدت زمان لازم براي آشنايي با نوع سوالات آيلتس چقدر هستش؟يك ماه؟ 10روز ؟ (براي فردي كه 2.5 ماه تمام وقتش آزاده و ميتونه روزي 7-8 ساعت درس بخونه)
    اگه 1 نفر قبلا تافل داده و نتونسته نمره حد نصاب (100 تافل معادل 7آيلتس) رو بياره و فقط 2.5 ماه وقت واسه آوردنش داشته باشه به نظرتون بهتره اون 2.5 ماه رو صرف تقويت مهارتهاش براي تافل بكنه يا نه مقداري رو واسه آشنايي با آيلتس بزاره و بقيه رو تمرين كنه تا به نمره 7 آيلتس برسه؟
    متشكرم

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zrahmati نمایش پست ها
    سلام
    دوستان مدت زمان لازم براي آشنايي با نوع سوالات آيلتس چقدر هستش؟يك ماه؟ 10روز ؟ (براي فردي كه 2.5 ماه تمام وقتش آزاده و ميتونه روزي 7-8 ساعت درس بخونه)
    اگه 1 نفر قبلا تافل داده و نتونسته نمره حد نصاب (100 تافل معادل 7آيلتس) رو بياره و فقط 2.5 ماه وقت واسه آوردنش داشته باشه به نظرتون بهتره اون 2.5 ماه رو صرف تقويت مهارتهاش براي تافل بكنه يا نه مقداري رو واسه آشنايي با آيلتس بزاره و بقيه رو تمرين كنه تا به نمره 7 آيلتس برسه؟
    متشكرم

قبلا تافل چند شديد و آيا الان 100 ميخواهيد؟ بطور كلي اگر سطحتون Upper Intermediate باشه در 2.5 ماه آيلتس 7 قطعيتش بيشتر از تافل 100 هست. دقت كنيد من راجع به احتمال گرفتن نمره نظر دادم. وگرنه بسته به شماست كه تحت شرايط زمانبندي تافل راحت تر عمل ميكنيد يا زماني كه با يك نيتوصحبت ميكنيد راحت تر صحبت ميكنيد. شادزي

Member zrahmati آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، علامه طباطبايي

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    قبلا تافل چند شديد و آيا الان 100 ميخواهيد؟ بطور كلي اگر سطحتون Upper Intermediate باشه در 2.5 ماه آيلتس 7 قطعيتش بيشتر از تافل 100 هست. دقت كنيد من راجع به احتمال گرفتن نمره نظر دادم. وگرنه بسته به شماست كه تحت شرايط زمانبندي تافل راحت تر عمل ميكنيد يا زماني كه با يك نيتوصحبت ميكنيد راحت تر صحبت ميكنيد. شادزي
    والا قبل از اينكه قصد امتحان دادن داشته باشم تا آخر سطح Upper Intermediate كلاس رفتم (جهاد دانشگاهي كه از روي topnoch درس ميداد) بعدش يه مدتي 504 و essential رو خوندم، بعد از اونم تو حدود 2ماه كتاباي لانگمن و دلتا و بارونز رو كار كردم و نتيجه هام هم توي تستاش بد نبود (اندازه امتحانم بد نبود!! ) كلا تستاي ريدينگ و ليسنينگ رو توي زمان بندي خوب ميزدم و فكر ميكردم سر جلسه 24-25 روبيارم و بيشتر نگران دو بخش ديگه بودم
    پارسال آبان ماه امتحان داشتم، روز امتحان يه استرس خيلي بد موقع ريدينگ گرفتم كه اصلا نميفهميدم چي دارم ميخونم، ريدينگم هم long format بود كه آخريشو اصلا نخوندم !!! اما براي ليسنينگش تلاش كردم خودمو جمع و جور كنم و بعد از اينكه از امتحان اومدم بيرون و با يكي از دوستام كه زبانش خوب بود صحبت ميكردم هر دومون گفتيم كه بخش ليسنينگ رو بالاي 25 مياريم (جالب اينكه نمره هر دومون 17 شده بود !!! )
    نمره اسپيكينگم 20 و رايتينگم 21 شد ريدينگم كه اصلا حرفشو نميزنم
    تا درصد زيادي ميدونم كه خراب كاريم به خاطر استرسم بود تا نداشتن دانش
    توي اين مدت هم كه دارم واسه gmat آماده ميشم روي ريدينگ خيلي كار كردم
    دانشگاه هايي كه ميخوام اپلاي كنم يا نمره بالاي 89 ميخوان و آيلتس 6.5 يا نمره بالاي 100 و آيلتس 7
    حالا الان موندم واقعا چيكار بايد بكنم؟
    از آيلتس هيچي نميدونم الانم كه توضيحات ويكي رو داشتم ميخوندم تا يه حدودي متوجه شدم كه چه جوريه اما اينكه حالا نوع سوالاش چه طوريه و چه جوري بايد بهشون جواب داد رو بايد از روي كتابا ببينم
    ميخوام بدونم اين كار چقدر طول ميكشه و آيا اصلا كار عاقلانه اي هست كه اين 2.5ماه رو صرف آيلتس كنم ؟

سر كلاسايي كه جهاد ميرفتم من اصلا براي صحبت كردن مشكلي نداشتم يعني حتي با گرامر يا لغت غلط هم شده بود راحت حرف ميزدم و به نوعي ترس از حرف زدن جلوي يكي ديگه ندارم اما خوب به زمان بندي تافل هم عادت كرده بودم و توي اون 2ماهي كه خوندم كلي با لب تابم دردودل كردم به اينگليسي!!!
    از لهجه بريتيش هم اصلا خوشم نمياد بهتره بگم نميفهممش!!! آيا قسمت ليسنينگ آيلتس با لهجه بريتيش هستش يا امريكايي؟
    فكر كنم همه چيزو گفتم حالا ميشه با اين شرايط بهم بگين كه كدومو بخونم بهتره ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)