صفحه 61 از 174 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

پیش فرض پاسخ : TOEFL or IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط masoodkardor نمایش پست ها
    سلام لطف کنین جواب منی سریتر بدین ممنون میشم
    راستش من الان تافل آی بی تی 80 دارم (16 ریدینگ 25 لیسنینگ 22 اسپیکینگ و 17 رایتینگ) ولی اکثر دانشگاههایی که میخوام اپلای کنم تافل 92 با رایتینگ بالای 22 میخوان راستش من اصلا انتظار رایتنیگ 17 از خودم نداشتم و به نظرم یه رایتینگمو نا عادلانه نمره دادن حالا بگذریم توو ریدینگ هم بد زمان بندی کردم از این هم بگذریم حالا من حداکثر تا آخر ااکتبر وقت دارم یه امتحان دیگه بدم تا نتایجم تا وسطای نووامبر بیاد از اونجایی که به هر حال مثله اینکه باید یا امارات یا ترکیه برم امتحان بدم حالا موندم چی امتحان بدم چون تا اونجایی که بررسی کردم گرفتن آیلتس 7 تو هر بخش خیلی آسونتر از تافله برای اپلای هم آیلتس 7 کافیه
    حالا لطف کنین با توجه به بازه زمانی و میزان سختی منو راخنمایی کنین من با لهجه بریتیش زیاد مشکل ندارم ولی خوب امریکن رو ترجیه میدم از طرفی میگم من که تافل دارم حالا برم آیلتس هم بگیرم ولی الان یعنی با این زمان از صفر برا آیلتس شرو کردن شما اگه جای من بودی چی کار میکردی؟ لطفا بعد از توضیحاتتون بگین من اگه بودم اینو انتخاب میکردم. میدونم باز به شرایط داوطلب بستگی داره ولی شما اگه بودین چی کار میکردی؟
    ممنون
    دوست عزیز TOEFL و IELTS هر دو آزمون های معتبری هستند که استاندارد های خاص خودشون رو دارن. اینکه بعضی ها میگن یکی آسون تر از دیگری هست از نظر من چیزی جز محملات نیست. جدا شمافکر می کنید 7.0 گرفتن تو IELTS آسونه؟ نمره 7.0 تقریبا معادل نمره 93-100 در آزمون TOEFL هست.
    با توجه به اینکه شما یه بار TOEFL دادی و با سیستم امتحان، نوع سوالات، منابع موخود و ... آشنایی داری به نظر من دوباره با جدیت بیشتر واسه همون آزمون اقدام کن. چون اگه بخوای IELTS بدی و آشنایی قبلی با فاکتور های ذکر شده نداری بی جهت کلی زمان از دست خواهی داد. در ضمن واسه IELTS همون طور که میدونی قسمت Listening با لهجه British هست که اگه شما باهاش کار نکرده باشی بی خودی نمره از دست خواهی داد.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoodkardor نمایش پست ها
    سلام لطف کنین جواب منی سریتر بدین ممنون میشم
    راستش من الان تافل آی بی تی 80 دارم (16 ریدینگ 25 لیسنینگ 22 اسپیکینگ و 17 رایتینگ) ولی اکثر دانشگاههایی که میخوام اپلای کنم تافل 92 با رایتینگ بالای 22 میخوان راستش من اصلا انتظار رایتنیگ 17 از خودم نداشتم و به نظرم یه رایتینگمو نا عادلانه نمره دادن حالا بگذریم توو ریدینگ هم بد زمان بندی کردم از این هم بگذریم حالا من حداکثر تا آخر ااکتبر وقت دارم یه امتحان دیگه بدم تا نتایجم تا وسطای نووامبر بیاد از اونجایی که به هر حال مثله اینکه باید یا امارات یا ترکیه برم امتحان بدم حالا موندم چی امتحان بدم چون تا اونجایی که بررسی کردم گرفتن آیلتس 7 تو هر بخش خیلی آسونتر از تافله برای اپلای هم آیلتس 7 کافیه
    حالا لطف کنین با توجه به بازه زمانی و میزان سختی منو راخنمایی کنین من با لهجه بریتیش زیاد مشکل ندارم ولی خوب امریکن رو ترجیه میدم از طرفی میگم من که تافل دارم حالا برم آیلتس هم بگیرم ولی الان یعنی با این زمان از صفر برا آیلتس شرو کردن شما اگه جای من بودی چی کار میکردی؟ لطفا بعد از توضیحاتتون بگین من اگه بودم اینو انتخاب میکردم. میدونم باز به شرایط داوطلب بستگی داره ولی شما اگه بودین چی کار میکردی؟
    ممنون
    اگر پيش از آزمون اولت بود ميگفتم IELTS ‌بده . الانم دير نيست اما منطقي نيست. به هر حال با تلاش زياد ميتوني 92 رو تضمين كني. رو همون متد بموني بهتره. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Solaris111 نمایش پست ها
    من نظرات دوستان در این تاپیک را جسته گریخته خوندم. مشکل من اینه که سال پیش یکبار toefl pbt دادم که نمرم 530 شد. در حال حاضر دو انتخاب دارم: toefl ibt یا ielts. نمره مورد نیازم هم 90 یا 7. باتوجه به اینکه سنترهای ایران برای هیچکدوم برای رسیدن به ددلاینها جا ندارن باید برم یجایی مثل دبی یا ترکیه امتحان بدم. میخوام بدونم دوستان کدوم گزینه را پیشنهاد میکنن؟ با توجه به اینکه دانشگاههای اصلی مورد نظرم امریکا هستن فکر میکنین ibt تافل برام مناسب تره؟ میتونم با دو ماه خوندن نمره 90 بگیرم؟
    ممنون از نظراتتون
    اينكه كدوم با روحيات شما سازگارتره چيزيه كه خودتون بايد متوجه بشيد اما اگر مقصد امريكاست من iBT‌رو توصيه ميكنم چون دير يا زود با اين متد در كلاسها رو برو ميشيد. 2 ماه مستمر و قوي بخونيد بيشتر از 90 هم ميتونيد البته اگر بيس متوسط رو به خوبي داشته باشيد. با توجه به اينكه قبلا گرامر رو خونديد 1 ماه بخونيد و بعد آزمايشي بديد ضعفهاتون كه مشخص شد روي اونها بيشتر كار كنيد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام دوستان. من در مورد مقایسه نمران IBT و IELTS یه سوالی داشتم. من سطح زبان خوبی دارم و سابقه نمره 108 در IBT رو دارم. اما الان برای مهاجرت به استرالیا باید IELTS بدم. (لزومی نداره آکادمیک باشه جنرال هم می تونم بدم). برای اینکه امتیاز کامل بخش زبان رو برای پرونده مهاجرت بگیرم باید در هر چهار مهارت 8 بگیرم. می خواستم ببینم این مسئله چقدر امکان پذیره؟ من می تونم با یه دو سه ماه تمرین خفن چنین نمره ای بگیرم؟
    این مسئله تو سرنوشت پرونده من خیلی می تونه موثر باشه ممنون میشم کسی راهنمایی کنه. با تشکر.

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها
    سلام دوستان. من در مورد مقایسه نمران IBT و IELTS یه سوالی داشتم. من سطح زبان خوبی دارم و سابقه نمره 108 در IBT رو دارم. اما الان برای مهاجرت به استرالیا باید IELTS بدم. (لزومی نداره آکادمیک باشه جنرال هم می تونم بدم). برای اینکه امتیاز کامل بخش زبان رو برای پرونده مهاجرت بگیرم باید در هر چهار مهارت 8 بگیرم. می خواستم ببینم این مسئله چقدر امکان پذیره؟ من می تونم با یه دو سه ماه تمرین خفن چنین نمره ای بگیرم؟
    این مسئله تو سرنوشت پرونده من خیلی می تونه موثر باشه ممنون میشم کسی راهنمایی کنه. با تشکر.
    بله به نظر من امکان پذیره. البته باید وقت زیادی بذارید و خوب آماده بشید، چون تفاوت زیادی این دو آزمون دارند. اما سطح زبان شما و نمره ای که تو تافل گرفتید نشون می ده نمره 8 دور از دسترس نیست. البته اینکه هر 4 مهارت رو 8 به بالا بشید، بستگی به وضعیتتون تو هر کدوم از این مهارت ها داره.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Junior Member helious آواتار ها

سلام دوستان . درسته میگن دیگه دانشگاه ها pbt رو قبول نمیکنن یا در حال برداشتن هستن؟مروز رفتم واسه pbt برم کلاس تو دانشگاه اصفهان بهم این حرفو زدن . یعنی حتما باید ibt بگیرم ؟
    یه سوال دیگه اینکه در کل به نظر شما من واسه تافل خودمو آماده کنم یا آیلتس مخصوصا واسه کانادا و آمریکا ؟ من وقتم کمه سال آخر کارشناسی هستم باید سریع تصمیم بگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط helious نمایش پست ها
    سلام دوستان . درسته میگن دیگه دانشگاه ها pbt رو قبول نمیکنن یا در حال برداشتن هستن؟
    امتحان تافل pbt ثبت نام جدید نداره و تا حول و حوش اواخر آبان که طبق گفته ETS آخرین آزمون ازین نوع در دنیا برگزار میشه دیگه کلا جمع میشه. البته نمرات کسانی که در فاصله دوسال قبل ازین اتفاق امتحان دادن اعتبار داره و قابل گزارشه

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology(Cell development), Ferdowsi university

سلام دوستان
    وقتتون بخیر
    واسه دکتری به مقصد آمریکا یا کانادا موندم واسه تافل شرکت کنم یا آیلتس؟
    لازم به ذکر هست که دو سال پیش آیلتس دادم و 6.5 شدم. از اونجایی که خودم بدون کمک معلم خوندم و امتحان دادم، زمان زیادی روی پیدا کردن کتاب و تکنیک های آیلتس گذاشتم. حالا به نظر شما بهتر نیست دوباره آیلتس شرکت کنم؟ و همین داستان رو واسه تافل شروع نکنم؟ واسه این کشورها که گفتم چه نمره آیلتسی می خواد و آیا امیدی هست کلا؟! یعنی آیاآیلتس مورد قبول هست واسه اونجا یا نه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر
    Life is too good to complain!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Rosa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقتتون بخیر
    واسه دکتری به مقصد آمریکا یا کانادا موندم واسه تافل شرکت کنم یا آیلتس؟
    لازم به ذکر هست که دو سال پیش آیلتس دادم و 6.5 شدم. از اونجایی که خودم بدون کمک معلم خوندم و امتحان دادم، زمان زیادی روی پیدا کردن کتاب و تکنیک های آیلتس گذاشتم. حالا به نظر شما بهتر نیست دوباره آیلتس شرکت کنم؟ و همین داستان رو واسه تافل شروع نکنم؟ واسه این کشورها که گفتم چه نمره آیلتسی می خواد و آیا امیدی هست کلا؟! یعنی آیاآیلتس مورد قبول هست واسه اونجا یا نه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر
    اگر مقصدتون مشخصه آمریکا یا کاناداست خوب تافل بدید دیگه. همه دانشگاه های آمریکای شمالی قبولش می کنن. چه کاریه با آیلتس روزه شک دار بگیرید؟ بعضی دانشگاه های آمریکا هنوز فقط با تافل کار می کنند. بنابراین با تافل خیالتون راحت تر و دستتون باز تره.

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology(Cell development), Ferdowsi university

نقل قول نوشته اصلی توسط may نمایش پست ها
    اگر مقصدتون مشخصه آمریکا یا کاناداست خوب تافل بدید دیگه. همه دانشگاه های آمریکای شمالی قبولش می کنن. چه کاریه با آیلتس روزه شک دار بگیرید؟ بعضی دانشگاه های آمریکا هنوز فقط با تافل کار می کنند. بنابراین با تافل خیالتون راحت تر و دستتون باز تره.
    ممنون به خاطر پاسختون.
    چون هیچ اطلاعی در این مورد(امتحان تافل) ندارم! می خوام وقتی که روی آشنایی با تافل و آمادگی واسه اونو می ذارم واسه آیلتس آماده تر بشم! یه جورایی صرفه جویی در وقت و انرژی مد نظرمه!
    در ضمن شاید اروپا درست شد که برم! معلوم نیست هنوز!
    Life is too good to complain!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)