صفحه 64 از 174 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374114164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL or IELTS

سلام
    من همه حرفاتون رو خوندم خیلی خوب بودن اما هنوز هم نمیدونم آیلتز شرکت کنم یا تافل. دانشگاهمو انتخاب نکردم اما می خوام هم تو آمریکا و هم تو اروپا شانسمو امتحان کنم.
    میشه لطفا من رو راهنمایی کنید؟
    مرسی

Dear Dela
    If you are considering applying to an american University definitely Toefl is a better choice. I have taken IELTS and I sincerely regret doing so.
    Without a doubt take Toefl. Moreover keep in mind that none of them is not easier than the other it's just a matter of recognition by Universities which as I have mentioned before Toefl is a better choice.

سلام
    من آیلتس 6.5 با مینیمم 6 دارم. سال پیش گرفتم. الان برای اپلای چندجا معدود نوشته آیلتس 7 می خواد. یک جایی در نظر دارم (کانادا) آیلتس 7 یا تافل آی بی تی 93 می خواد. کدوم راحت تره؟
    من لیسنینگم خوبه (معمولاً در تمرینات آیلتس روی 7.5 تا 8 می زدم) میشه کمی راهنمایی کنید؟
    اگر جایی گنگ هست یا اطلاعات بیشتری می خواید در خدمتم

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad12474 نمایش پست ها
    سلام
    من آیلتس 6.5 با مینیمم 6 دارم. سال پیش گرفتم. الان برای اپلای چندجا معدود نوشته آیلتس 7 می خواد. یک جایی در نظر دارم (کانادا) آیلتس 7 یا تافل آی بی تی 93 می خواد. کدوم راحت تره؟
    من لیسنینگم خوبه (معمولاً در تمرینات آیلتس روی 7.5 تا 8 می زدم) میشه کمی راهنمایی کنید؟
    اگر ليسنينگتون خوبه روي همون 7 كار كنيد به مراتب زمان كمتري هدر ميره. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اگر ليسنينگتون خوبه روي همون 7 كار كنيد به مراتب زمان كمتري هدر ميره. شادزي
    There isn't much difference between the two scores you have mentioned . An IELTS bandscore of 7 is roughly equal to a TOEFL score of 93. However, since you have already taken IELTS once and you are familiar with it acquiring a band of 7 would be much easier.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh6 نمایش پست ها
    There isn't much difference between the two scores you have mentioned . An IELTS bandscore of 7 is roughly equal to a TOEFL score of 93. However, since you have already taken IELTS once and you are familiar with it acquiring a band of 7 would be much easier.
    اين نظر شخصيه شماست و من هم نظر شخصيه خودم رو گفتم كه كاملا در اين فاروم آزاده. ضمنا من با توجه به وضعيت توصيفي هر نفر نظر ميدم. شما هم ميتونيد به ايشون جداگانه كمك كنيد. اما من باورم اينه كه آيلتس 7 بسيار از تافل 93 راحت تر كسب ميشه جداي از قضيه ي آمادگي داشتن ايشون در آيلتس يا بلعكس. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad12474 نمایش پست ها
    سلام
    شما که با سوالات و تکنیک های آیلتس آشنایی داری دوباره همین امتحان رو بده. اگه بخوای تافل بدی باید از اول شروع کنی که کلی زمان از دستت میره.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

دوستان میتونید اسکیل ها رو در دو امتحان با هم مقایسه کنید؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohebat نمایش پست ها
    دوستان میتونید اسکیل ها رو در دو امتحان با هم مقایسه کنید؟
    http://www.applyabroad.org/wiki/index.php/امتحانات
    شادزي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال از IELTS به TOEFL و بر عکس

بچه ها یه نکته ای هست، درسته که بر اساس جدول ets و سایر جاها مثلا 6.5 آیلتس برابر 89-90 تافله اما دانشگاهها با این دید نگاه نمیکنن..مثلا مینیممشون 80 واسه تافله و 6.5 واسه آیلتس. واسه همین باید برای انتخاب امتحان به این هم توجه کنیم.
    ویرایش توسط maryjane : November 9th, 2012 در ساعت 12:32 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)